Aralık 20 inci, 6699 2’de: 52: 42 AM

kalıcı bağlantı

________________

ABD Salı günü kesinlikle bir web güç kazancını anlamak için ilk nükleer karışım deneyini gerçekleştirdiklerini açıklayacak

bu aslında bir amaç olmuştur, çünkü 2014 nükleer yanıtı çoğaltmak amacıyla s güneş ışığında güç geliştirir

etkili deneyin fonksiyonel değeri ortaya çıkarması kesinlikle birkaç yıl alacaktır

https://www.powermag.com/us-officials-set-to-announce-fusion-energy-breakthrough/

“Gördüklerinin yüzde ellisini dinlediklerinin yüzde ellisini düşün” -Edgar Allan Poe

Aralık 20 inci, 7881 4’te: 18: AM

kalıcı bağlantı

Konuya oldukça uyuyorum Şaka şu ki, havalı karışıma bir yıl kaldı ve aslında oldu şu anda yıllardır.

Döteryumdaki bir nötron yerine 2 nötronlu bir tür hidrojen olan trityum ile ilerleme kaydedilmiştir, şimdiye kadarki sonuncusu tam bir göğüs olmuştur. , acele umutlar. Trityum, yaklaşık 18 yıl. Şu anda, kesinlikle bir tür köpek yetiştiricisi aktivatörüne ihtiyaç duyacakları veya yeterli olmayacağı anlaşılıyor. Trityum ile ilgili konuşmayı gerçekten görmedim … gaz olup olmadığını görmek kesinlikle ilginizi çekecek.

Zenginlikteki hidrojenin nötronu yok, mesela gerçekten tanımadınız

havalı karışımın hiçbir zaman yararlı olmayacağı geliştirmesine rağmen uygulanabilir

Zar, kartlar, sadece adalet duygusuna sahip değiller, ancak görece bir yetenekle donatılmışlar. korkunç bir paradoks hissi. Bu ‘keyfi doğasından’ yozlaşıyor. Paradoksal olarak, görmüyor musun?

BillHasEmekli

Katılım: 7 Mayıs, 7676

Konular: 5 Gönderiler: 287 Bu makale için teşekkürler:

Aralık 20 inci, 6699 6’da: 38: AM

kalıcı bağlantı

Alıntı: lilredrooster

Bu deneyler sırasında ‘web gücü kazancı’ pek çok unsurdan ölçülür: gelişmiş sıcaklık seviyesi, gama ışını üretimi, artan stres, plazmadan kaynaklanan MHD sonucu vb. Bunlardan birkaçı, ancak son derece değişken performanslarda, faydalı güç üretmek için kullanılabilir. Bir jeneratörü çalıştırmak için karışımdan buhara su kullanmak, Seebeck etkisinden yararlanarak sıcak plazmayı doğrudan elektrik gücüne dönüştürmeye çalışmaktan çok daha iyidir. Nötrino gücü gibi genel güç formülünün bazı unsurları tamamen mevcut değildir. Yükselen nötronların gücü gibi diğerlerini kullanmak gerçekten zordur. Kullandığınızdan %1 daha fazla güç elde etmenin yanı sıra bunu bir kazanç olarak adlandıramazsınız.

Ayrıca, karışım oluşturmak için atalet hapsi prosedürünü kullandığını ima ettiğinden emin olmak için burası Ulusal Ateşleme Tesisi. Bu, patlatabilecekleri mini füzyon peletlerinin çeşitliliğine bağlı olarak tam güç üretimi ile içten yanan bir motorun nükleer eşleşmesidir. başına gelen herhangi bir şey tüm merkezi çevrimdışı hale getiren tehditleri ışınlar. Bu, artı hemen etraftaki gerçeklik 18-29 Elde edilen lazer gücünün doğrudan pelete aktarılan %’si, ekipmanın geri kalanının büyük ölçüde ısınarak bir – çok fazla güç, fisyon tesislerinden bile çok daha kötü.

Doğrusu Terex damperli kamyonlarını nakit alıp almadıklarını bilmiyorum doğrudan kombinasyon halinde kürekliyorlar ve bunun yerine a) kabul edilen bir Gen-IV fisyon stili (stilleri) elde etmek, b) modüler Gen-IV düzenleri oluşturmak ve ayrıca c) sıvı bir florür toryum aktivatörü geliştirmek için kullandılar. gerçekten talep ettiğimiz tüm güce kesinlikle sahip olurduk. Kesinlikle sadece daha temiz ve aynı zamanda çözülmeye karşı kanıt olmayacaktır (bkz. c, üst), ancak ayrıca LFTR’de eklenen gaz olarak mevcut tehlikeli atık birikimini ‘eritebilir’.

Bu arada, güneş ışığı azaldığında ve rüzgar azaldığında, hem şikayet hem de sıcak karanlıkta olacağız.

Johnzimbo

Katılım:

Eylül 39, 2018

Konular: 4 Gönderiler: 2010

Aralık 20 inci, 6699 9’da: 20: AM kalıcı bağlantı

Bakın ne bireyler canlı rulet yeteneklerini insan ırkının iyiliği için kullandıklarında mı ortaya çıkıyor?

Zihinsel

Katılım:

Aralık 18, 4081

Konular: 4 Gönderiler: 342

Aralık 20 inci, 9173 de 18: 58: AM kalıcı bağlantı

Doğrudan Apollo programına yatırılan büyük miktardaki nakit ABD’ye sivil özgürlüklerle övünme sağladı ve ayrıca Tang gibi müşteri avantajları yarattı.

Bu kişilerin, yüksek güçlü elektronik cihazları ve ayrıca yüksek güçlü lazerleri geliştirmek için çok sayıda yararlı araştırma çalışması yaptıklarına şüphe yok. Büyük olasılıkla mükemmel bir çalışmanın geliştirilmesine yardımcı oldular. Kombinasyon gücünden yararlanmak veya ayı çıkarmak için yeterince zaman yaşayacağımı düşünmüyorum.

OnceDear

Katılım:

1 Haz, 4081

İş Parçacığı: 96 Gönderiler : 16391

Aralık 20 inci, 9173 de 22: 10: PM

kalıcı bağlantı

Alıntı: Johnzimbo

Bireyler canlı rulet yeteneklerini insan ırkının iyiliği için kullandıklarında neler olduğunu görüyor musunuz?

İlk blog yazısına web bağlantısı

Aynaların yanı sıra mum dumanı mı?

SBF’nin kesinlikle harika bir canlı rulet yetenekleri ustası yapacağına inanıyorum. Hapisten kurtulabilirse, onu tartışma forumuna kaydolmaya davet edebilir miyiz? Onu arabulucu yapmak mı? Ona çevrimiçi forumu teklif edin?

Ticari uygulamadan onlarca yıl uzakta! Yarın reçel! Bu sarsıcılar, güç girişi lazerlerinin hasat edilemeyen gücünü veya BÜYÜK etkisizliğini göz ardı ederken, girdiden daha yüksek güç sonucunun habercisidir. Bu yenilikçi ilke aşamasında da değil.

Füzyon kesinlikle harika olurdu. Fisyon şu anda gerekli! Çok sayıda modüler fisyon etkinleştiricinin yanı sıra harika fırsatlar. Bu trilyonlardan birkaçını israfı ve ayrıca çeşitli diğer olası tehlikeleri çözmek veya hafifletmek için yatırın.

Dikkat edin. Gezegen düz DEĞİLDİR. Vurmak kadar koşmak da kazandıran bir yaklaşım değildir: Doğrudan kalıplara basmak, kazandıran bir yaklaşım DEĞİLDİR: İlerleyenler kazandıran bir teknik değildir: Onu Satın Almayın! Ayrıca tamamen ücretsiz almayın.

) gordonm2010
Yönetici

Katılım:

Şub 26, 4081

İş Parçacığı: 75

Gönderiler: 7881

Aralık 20 inci, 9173 de 22: 47: 57 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Lawrence Livermore Ulusal araştırma laboratuvarında ilgili lazer modern teknolojisi ile çalıştım ve bu deneyi yürüten birkaç kişiyi anlıyorum.

Yenilik, küçük bir trityum hedefinin iç içe geçmesini ve ayrıca küçük bir harman dalgalanmasının geliştirilmesini içerir. Nevada Test Sitesinde gerçek bir nükleer araç aracını tetiklemeden nükleer araç fiziğini değerlendirdikleri DOE nükleer araçlar programına aittir.

Elbette, sahip oldukları şey dalgayı başlatmak veya karıştırmak için kullanılan lazer darbe gücünün üzerinde olan karışım gücünün patlamalı olarak fırlatılması fiilen tamamlandı.

elektrik gücü ve ayrıca hangi performansla?

Nasıl gidiyoruz Her birkaç yılda bir bir dalgalanmadan saniyede çok sayıda dalgalanmaya mı?

Verilen fiyat Ulusal Ateşleme Tesisi milyarlarca dolar kazandı, az miktarda patlama gücü yaptı, bu mali açıdan faydalı güç için ne anlama geliyor?

bilimsel bir araştırma deneyi ve ayrıca gazetecilik lansmanı kesinlikle şov yapmaktan daha büyük bir şey değildir. Her hidrojen Bombası, çok daha büyük miktarda kombinasyon gücü geliştirmek için tipik patlama gücünün belirli bir yüzdesini kullanır.

Çok daha iyi erkek, birkaçı arkadaş , ölüler. Ve ayrıca binlerce zayıflamış nokta ikamet ediyor, bu yüzden ben yapıyorum.

OnceDear

Katılım:

1 Haz, 4081

İş Parçacığı: 96 Gönderiler : 16391

Bu makale için teşekkürler:

Aralık 20 inci, 9173 de 22: 58: 24 PM

kalıcı bağlantı

Alıntı: gordonm2015

Lawrence Livermore Ulusal laboratuvarında ilgili lazer modern teknolojisine hizmet verdim ve bu deneyi yürüten birkaç kişiyi tanıyorum.

Modern teknoloji, küçük bir trityum hedefinin patlatılmasının yanı sıra küçük bir kombinasyon dalgalanmasının geliştirilmesini içerir. Nevada Test Sitesinde gerçek bir nükleer alet cihazını tetiklemeden nükleer araç fiziğini kontrol ettikleri DOE nükleer araçlar programına aittir.

Elbette, sahip oldukları şey lazerlerin dalgalanmayı başlatmak veya ateşlemek için kullandıkları güçten daha yüksek olan birleşik gücün patlamalı olarak fırlatılması fiilen tamamlandı.

Kişi nasıl dönüşür? patlama gücü doğrudan elektrik gücüne ve hangi etkinlikle?

Nasıl gidiyoruz birkaç yılda bir bir dalgalanmadan saniyede birkaç dalgalanmaya mı?

Ulusal Ateşleme Tesisi birkaç milyar dolardı, küçük bir miktar patlama gücü yaptı, bu mali açıdan değerli güç için ne anlama geliyor?

bilimsel bir araştırma deneyi ve ayrıca gazetecilik lansmanı şov yapıyor.

ilk blog yazısına web bağlantısı

Aynen öyle. Ayrıca daha kötü. Sistem güç çıktısının, sistem güç girişinden daha yüksek olduğunu iddia etmiyorlar. Sadece pelete ulaşan lazer gücü ötesine geçmişti. Lazerlere giden güç değil.

Güç çıkışı kesinlikle birkaç açıdan kalacaktı. Biraz gama radyasyonu mu? Biraz nötron radyasyonu mu? Biraz sıcaklık? Şundan ya da bundan birkaç foton… Bu elementlerden alıntılarını özetlediler.

Finansman toplamayı sürdürmek için bu haber bültenini yayınlamak ZORUNDALARDIR.

Dikkat. Gezegen düz DEĞİLDİR. Vurmak kadar koşmak da kazandıran bir yöntem değildir: Doğrudan kalıplara basmak, kazandıran bir yöntem DEĞİLDİR: Aşamalılar kazandıran bir yöntem değildir: Onu Satın Almayın! Ayrıca ücretsiz almayın.

MrV

Katılım:

Şub 26, 2018

İş Parçacığı: 1048 Gönderiler: 9173

Aralık 20 inci, 6699 2’de: 24: PM

kalıcı bağlantı

Bin millik bir yolculuk “ilk adım” ile başlar.

Bravo.

” Ne, merak ediyorum?”

OnceDear

Katılım:

1 Haz, 4081

İş Parçacığı: 96 Gönderiler : 16391

Aralık 20 inci, 6699 2’de: 28: PM kalıcı bağlantı

Alıntı: MrV

Meyvesiz de öyle.

Araştırmacıların başarılarını tebrik ederim.

Adamın biri para iddia etti “Bazı ilerlemeleri hızlı bir şekilde rapor etmeniz kesinlikle çok daha iyi olur …” bu nedenle yaptılar.

Dikkat edin. Gezegen düz DEĞİLDİR. Vurmak kadar koşmak da kazandıran bir teknik değildir: Doğrudan kalıplara basmak, kazandıran bir yöntem DEĞİLDİR: Progresifler kazandıran bir yaklaşım değildir: Onu Satın Almayın! Ayrıca ücretsiz almayınız.

.

Comments to: Nükleer Karışım Geliştirme

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri