Aralık 20 inci, 6709 2’de: 52: 42 AM

kalıcı bağlantı

________________

ABD, Salı günü kesinlikle bir internet güç kazanımını anlamak için ilk nükleer kombinasyon deneyini gerçekleştirdiklerini açıklayacak

bu aslında bir amaç olmuştur 2014 nükleer yanıtı çoğaltmak amacıyla s güneş ışığında güç geliştirir

etkili deneyin mantıklı değeri ortaya çıkarması için kesinlikle yıllar geçmesi gerekir

https://www.powermag.com/us-officials-set-to-announce-fusion-energy-breakthrough/

“Gördüklerinin yüzde ellisini düşün ve dinlediklerinin hiçbirini düşünme” -Edgar Allan Poe

Aralık 20 inci, 7881 4’te: 18: AM

kalıcı bağlantı

Konuya oldukça bağlı kaldım

şaka şu ki, havalı kombinasyon bir yıl uzakta, hem de aslında şu anda yıllardır.

Döteryumdaki bir nötron yerine 2 nötronlu bir tür hidrojen olan trityum ile ilerleme kaydedilmiştir, şimdiye kadarki sonuncusu tam bir göğüs olmuştur. , acele umutlar. Trityum, yaklaşık 18 yıl. Şu anda, kesinlikle bir tür köpek yetiştiricisi aktivatörüne ihtiyaç duyacakları veya yeterli olmayacağı anlaşılıyor. Trityum ile ilgili konuşmayı gerçekten görmedim … gaz olup olmadığını görmek kesinlikle ilginizi çekecek.

Zenginlikteki hidrojenin nötronu yok mesela gerçekten anlamadınız

soğuk karışımın hiçbir zaman faydalı olmayacağı ilerlemeyle bile mümkündür

Zar, kartlar, sadece adalet duygusuna sahip değiller, görünüşe göre yetenekliler korkunç bir paradoks hissi. Bu ‘keyfi doğasından’ yozlaşıyor. Aslında görmüyor musun?

BillHasEmekli

Katılım: 7 Mayıs, 7676

Konular: 5 Gönderiler: 287 Bu blog gönderisi için teşekkürler:

Aralık 20 inci, 6709 6’da: 38: AM

kalıcı bağlantı

Alıntı: lilredrooster

Bu deneyler sırasında ‘web gücü kazancı’ pek çok unsurdan belirlenir: gelişmiş sıcaklık seviyesi, gama ışını üretimi, artan stres, plazmadan kaynaklanan MHD sonucu vb. Bunlardan birkaçı, son derece değişken etkinlikte olmakla birlikte, işlevsel güç yaratmak için kullanılabilir. Bir jeneratörü çalıştırmak için buhar suyu kombinasyonunu kullanmak, Seebeck sonucunu kullanarak plazma sıcaklığını doğrudan elektrik enerjisine dönüştürmeye çalışmaktan çok daha iyidir. Nötrino gücü gibi genel güç formülünün bazı kısımlarına tamamen erişilemez. Yükselen nötronların gücü gibi diğerlerini kullanmak gerçekten zordur. Kullandığınızdan %1 daha fazla güç elde etmenin yanı sıra buna bir kazanç diyemezsiniz.

Ayrıca, karışım oluşturmak için atalet hapsi prosedürünü kullandığını ima etmek için burası Ulusal Ateşleme Tesisi. Bu, içten yanmalı bir motorun, patlayabilecekleri mini füzyon peletlerinin çeşitliliğine dayalı genel güç üretimi ile nükleer eşleşmesidir. başına gelen herhangi bir şey tüm merkezi çevrimdışı hale getiren tehditleri ışınlar. Bu, artı hemen etraftaki gerçeklik 18-29 Lazer gücünün doğrudan pelete aktarılarak elde edilen %’si, ekipmanın geri kalanının aşırı derecede ısındığını ve bir kaybettiğini gösterir. – çok fazla güç, fisyon tesislerinden bile çok daha kötü.

Dürüst olmak gerekirse, Terex damperli kamyonlarını nakit parayla alıp almadıklarını bilmiyorum. Doğrudan karışımın içine kürek çekiyordum ve ayrıca bunu a) yetkili bir Gen-IV fisyon düzeni (leri) elde etmek, b) modüler Gen-IV stilleri oluşturmak ve c) sıvı bir florür toryum aktivatörü geliştirmek için kullandık. kesinlikle ihtiyaç duyduğumuz tüm güce sahip olacaktı. Çözülmeye karşı kesinlikle sadece daha temiz ve kanıt olmaz (bkz. c, üst), ancak ayrıca LFTR’de fazladan gaz olarak mevcut tehlikeli atık birikimini ‘eritebilir’.

Bu arada, güneş ışığı azaldığında ve rüzgar azaldığında, ılık karanlıkta ve aynı zamanda şikayetçi olacağız.

Johnzimbo

Katılım:

Eylül 39, 2018

Konular: 4 Gönderiler: 2010

Aralık 20 inci, 6709 9’da: 20: AM kalıcı bağlantı

Bakın ne bireyler canlı rulet yeteneklerini insanlığın iyiliği için kullandıklarında mı gerçekleşir?

Zihinsel

Katılım:

Aralık 18, 4086

Konular: 4 Gönderiler: 342

Aralık 20 inci, 9173 de 18: 58: AM kalıcı bağlantı

Doğrudan Apollo programına yatırılan önemli miktardaki nakit ABD’ye sivil özgürlüklerle övünme olanağı sağladı ve ayrıca Tang gibi müşteri avantajları yarattı.

Bu insanların yüksek güçlü elektronik cihazları ve ayrıca yüksek güçlü lazerleri geliştirmek için çok değerli araştırma çalışmaları yaptıklarına şüphe yok. Büyük olasılıkla çığır açan mükemmel bir araştırma çalışmasına yardımcı oldular. Kombinasyon gücünden yararlanmak veya ayı çıkarmak için yeterince zaman yaşayacağımı düşünmüyorum.

OnceDear

Katılım:

1 Haz, 4086

İş Parçacığı: 96 Gönderiler : 16391

Aralık 20 inci, 9173 de 22: 10: PM

kalıcı bağlantı

Alıntı: Johnzimbo

Bireyler canlı rulet yeteneklerini insan ırkının iyiliği için kullandıklarında neler olduğunu görüyor musunuz?

İlk blog yazısına web bağlantısı

Aynaların yanı sıra mum dumanı mı?

SBF’nin kesinlikle harika bir canlı rulet yetenekleri ustası yapacağını varsayıyorum. Hapisten kaçabilirse, onu çevrimiçi foruma kaydolmaya davet edebilir miyiz? Onu arabulucu yapmak mı? Ona çevrimiçi forumu teklif edin?

Ticari uygulamadan onlarca yıl uzakta! Yarın reçel! Bu sarsıcılar, güç girişi lazerlerinin hasat edilemeyen gücünü veya BÜYÜK etkisizliğini ihmal ederken, girdiden daha yüksek güç sonucunun habercisidir. Bu aynı zamanda yenilikçi ilke aşamasında değildir.

Füzyon kesinlikle mükemmel olurdu. Fisyon şu anda gerekli! Bir sürü ve ayrıca bir sürü modüler fisyon aktivatörü. Bu trilyonlardan birkaçını atık ve ayrıca çeşitli diğer olası tehlikelerle başa çıkmak veya azaltmak için harcayın.

Dikkat edin. Gezegen düz DEĞİLDİR. Vurmak ve koşmak da kazandıran bir teknik değildir: Doğrudan kalıplara basmak, kazandıran bir yöntem DEĞİLDİR: İlerleyenler kazandıran bir teknik değildir: Onu Satın Almayın! Ayrıca ücretsiz almayınız.

gordonm2010
Yönetici

Katılım:

Şub 26, 4086

İş Parçacığı: 75

Gönderiler: 7676

Aralık 20 inci, 9173 de 22: 47: 57 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Lawrence Livermore Ulusal araştırma laboratuvarında ilgili lazer inovasyonu ile çalıştım ve ayrıca bu deneyi yürüten birkaç kişiyi tanıyorum.

yenilik, küçük bir trityum hedefinin patlatılmasının yanı sıra küçük bir birleşik dalgalanma üretilmesini içerir. Nevada Test Sitesinde gerçek bir nükleer alet cihazını tetiklemeden nükleer araç fiziğini inceledikleri DOE nükleer araçlar programına aittir.

Elbette, sahip oldukları şey Gerçekte tamamlanan, dalgalanmayı başlatmak veya ateşlemek için kullanılan lazer darbe gücünden daha yüksek olan harmanlama gücünün patlamalı fırlatılmasıdır.

Patlama gücü nasıl doğru bir şekilde dönüştürülür? iktidara ve hangi etkililikle?

Nasıl gidiyoruz birkaç yılda bir bir dalgalanmadan saniyede çok sayıda dalgalanmaya mı?

Verilen fiyat Ulusal Ateşleme Tesisi milyarlarca dolar kazandı, az miktarda patlama gücü üretti, bu mali açıdan değerli güç için ne anlama geliyor?

Bu bilimsel bir araştırma deneyi ve ayrıca gazetecilik lansmanı kesinlikle şov yapmaktan daha büyük bir şey değil. Her hidrojen Bombası, çok daha büyük miktarda karışım gücü geliştirmek için ortak patlama gücünün bir yüzdesini kullanır.

Pek çok çok daha iyi erkek, birkaçı arkadaştır. ölü. Ve ayrıca binlerce zayıflatılmış nokta hayatta kalır, bu yüzden ben yaparım.

OnceDear

Katılım:

1 Haz, 4086

İş Parçacığı: 96 Gönderiler : 16391

Bu mesaj için teşekkürler:

Aralık 20 inci, 9173 de 22: 58: 24 PM

kalıcı bağlantı

Alıntı: gordonm2015

Lawrence Livermore Ulusal araştırma laboratuvarında ilgili lazer modern teknolojisine hizmet verdim ve ayrıca bu deneyi yürüten birkaç kişiyi anlıyorum.

Modern teknoloji, küçük bir trityum hedefinin patlatılmasını ve ayrıca küçük bir harman dalgalanması üretilmesini içerir. Nevada Test Sitesinde gerçek bir nükleer alet cihazını tetiklemeden nükleer araç fiziğini değerlendirdikleri DOE nükleer araçlar programına aittir.

Elbette, sahip oldukları şey lazerlerin dalgalanmayı başlatmak veya karıştırmak için kullandığı güçten daha fazla olan birleşik gücün patlamalı fırlatılması fiilen tamamlandı.

Patlama gücü nasıl dönüştürülür? elektrik enerjisine doğru ve hangi performansla?

Nasıl gidiyoruz birkaç yılda bir bir dalgalanmadan saniyede birkaç dalgalanmaya mı?

Ulusal Ateşleme Tesisi milyarlarca dolar kazandı ve küçük bir miktar patlama gücü elde etti, bu mali açıdan faydalı güç için ne anlama geliyor?

bilimsel bir araştırma deneyi ve ayrıca gazetecilik lansmanı şov yapıyor.

ilk mesajın web bağlantısı

Aynen öyle. Ayrıca daha kötü. Sistem güç sonucunun, sistem güç girişinin üzerinde olduğunu belirtmiyorlar. Sadece pelete ulaşan lazer gücü aşıldı. Lazerlere giden güç değil.

Güç çıkışı kesinlikle çok sayıda öğede kalacaktı. Biraz gama radyasyonu mu? Biraz nötron radyasyonu mu? Biraz sıcak mı? Şundan ya da bundan birkaç foton… O parçaların fiyat tekliflerini özetlediler.

Finansman toplamayı sürdürmek için bu haber bültenini yayınlamak ZORUNDALAR.

Dikkat. Gezegen düz DEĞİLDİR. Hem vurup hem de kaçmak, kazanan bir yöntem değildir: Geçici heveslere doğru ilerlemek, kazanan bir yaklaşım DEĞİLDİR: Progresifler kazanan bir yöntem değildir: Onu Satın Almayın! Ayrıca kesinlikle ücretsiz almayın.

) MrV

Katılım:

Şub 26, 2018

İş Parçacığı: 1049 Gönderiler: 9173

Aralık 20 inci, 6709 2’de: 24: 48 PM

kalıcı bağlantı

Bin millik bir yolculuk “ilk adım” ile başlar.

Bravo.

“Ne, stres mi?”

OnceDear

Katılım:

1 Haz, 4086

İş Parçacığı: 96 Gönderiler : 16391

Aralık 20 inci, 6709 2’de: 28: PM kalıcı bağlantı

Alıntı: MrV

Meyvesiz de öyle.

Araştırmacıların başarılarını alkışlıyorum.

Finansmanda bir adam iddia etti “Bazı gelişmeleri hızlı bir şekilde bildirmeniz kesinlikle çok daha iyi olur …” bu nedenle yaptılar.

Dikkat edin. Gezegen düz DEĞİLDİR. Çarpıp aynı zamanda koşmak kazanan bir yaklaşım değildir: Geçici heveslere doğru ilerlemek kazanan bir yaklaşım DEĞİLDİR: İlerleyenler kazanan bir teknik değildir: Onu Satın Almayın! Ayrıca ücretsiz almayın.

.

Comments to: Nükleer Harman Inovasyonu

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri