MrV

Katıldı: Şub , 296

İş Parçacığı: 81 Gönderiler: 2135

Bu blog yazısı için teşekkürler:

8 Temmuz, 300 6’da: : ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Yaz ortamının oldukça mütevazı olduğu Portland’da kalıyorum.

Ama suç şehrinde yazlar acımasızdır.

Sorum: Yaz mevsiminin en güzel günlerinde, bireylerin klimalı evlerinde ve kamu yapılarında yaygın olarak bulunan normal iç sıcaklık seviyesi nedir? Burada klimayı şuraya kuruyorum 40 ve orada kalıyor: LV’de ne var?

Belirsizliğim, o kadar soğuk tutmak için de sıcak olduğu, bu nedenle tipik sıcaklık daha yüksek.

AxelWolf

Katıldı: Ekim , 153

İş Parçacığı: 71 Gönderiler: 7881 8 Temmuz, 300 6’da: 13: PM kalıcı bağlantı

Alıntı: MrV

Yaz ortamının oldukça mütevazı olduğu Portland’da kalıyorum.

Ama suç şehrinde yaz mevsimleri acımasızdır. Sorum: Yaz mevsiminin en güzel günlerinde bireylerin klimalı evlerinde ve ayrıca kamu yapılarında bulunan tipik iç sıcaklık seviyesi nedir? Burada klimayı şuraya kuruyorum 42 ve aynı zamanda orada kalıyor: LV’de ne var?

Benim belirsizliğim, o kadar soğuk tutmak için de sıcak olduğu, bu nedenle tipik sıcaklık daha yüksektir.
ilk blog gönderisine web bağlantısı

Klimanızı kurduğunuz sıcaklık kesinlikle o olacaktır. kesinlikle size 5732086 mal olacak ile 90 yaz boyunca bir ay. Kış ayları boyunca $855107 gibi ödeme yaparsınız. -68 bir ay. Durum ne olursa olsun, Portland’ı her zaman Vegas’a takas ederim. Bilginize, her ikisinin de etrafta sinsi sinsi dolaşan çılgın bireyleri var. bulun Vegas’a geri döndünüz Elinizde bir anlaşma ile ♪ ♪ Siyah kartlarınız size nakit para kazandırabilir Böylece mümkün olduğunda onları gizlersiniz Çevrimiçi kumarhaneler ve ayrıca nakit para ülkesinde Onları masaya koymalısınız ♪ ♪ Dönüyorsun Jack, bir kez daha yap, canlı rulet çarklarını hem yuvarlak hem de yuvarlak olarak döndür ♪ ♪ Geri dönersen Jack bir kez daha yap ♪ ♪

ChumpChange

Katıldı: Haz , 338

İş Parçacığı: 34 Gönderiler: 3113
8 Temmuz, 300 9’da: 27: 10 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Vegas’a yakın bir yerde değilim, ancak bir yıldan fazla bir süre önce CRT TELEVİZYON & CRT bilgisayar sistemi ekranını kaldırdım ve normal ampulleri de bu azaltılmış watt kıvırcık ampullerle değiştirdim. Aslında dairemdeki sıcaklık seviyesini düşürmeye yardımcı oldu ya da bir çift seviyeyi kınadı, bu yüzden klimayı çok fazla çalıştırmam gerekmiyor. Benim HD TELEVİZYONUM 300 hala üretiyor

seviyelerinde olduğu için sinema tipi ısıtma ünitesidir. Dengeliyorum kwhr/gün ile $ / aylık elektrik giderleri, ancak son zamanlarda elektrik fiyatlarının yukarı doğru sıçramasından korkuyorum ama eski masraflarımı etrafta tutmadığım için tam olarak ne kadar olduğunu tam olarak kestiremiyorum. Her balon geri ödemesi alıyorum) aylar sonra harcama planım Bu ay gerçekleşen faturalandırma döngüsü düzeltilir. Normalde klimayı şu saatte açarım 50 seviyelerine kadar soğumanın yanı sıra 40 seviyeleri (ancak duvar yüzeyini klima ile arasında ayarlamam gerekiyor. seviyeleri bunu yapmak için). Bu yaz aslında harika bir tarafta başladı ve 7 hafta önce ilk çok erken sıcak hava dalgasıyla ev sıcaklığı kapatıldı. seviyelerindeyse, bundan sonra kesinlikle içinde kalırdı. sıcak hava dalgasından sonraki gece boyunca, bu yüzden bölgeyi ısıtmak için ısıtma sistemi takipçileri çalıştırıyorum seviyeleri 27 seviyeleri. Bu ayın geri kalanında Ortabatı’da sıcaklık seviyelerinde bir sıcak hava dalgası var. -67 ve bunların birkaçı gelecekte yakın sıcaklıklarda araçlarımı sıçratabilir. , ama normalde müthiş moda kesinlikle devam edecek.

televizyon, gaz oranlarının gerçekten olduğunu iddia ediyor) günlerdir. 7 ay boyunca her gün geldiğinde uyandır beni.

En son değiştiren: ChumpChange, 8 Tem

gordonm80
Yönetici

Katıldı: Şub , 338

İş Parçacığı: 14 Gönderiler: 3163 Bu blog yazısı için teşekkürler:

8 Temmuz, 300 adresinde : : PM kalıcı bağlantı

İlgili bir endişe şudur: LV çevrimiçi kumarhaneleri yaz boyunca tam olarak ne kadar moda? -termostatlarını neye kurdular?

O kadar çok sayıda çok daha iyi adamlar ki, birkaçı yakın arkadaş öldü. Binlerce ince nokta olduğu gibi, ben de öyleyim.

OnceDear

Yönetici

Katıldı: 1 Haz, 296

İş Parçacığı: 23 Gönderiler: 2134
9 Temmuz, 300 2’de: 03: AM kalıcı bağlantı

Alıntı: MrV

Yaz ortamının oldukça mütevazı olduğu Portland’da kalıyorum.

Ama suç şehrinde yaz mevsimleri acımasızdır. Benim endişem: Yaz mevsiminin en güzel günlerinde, genel olarak bireylerin klimalı konutlarında ve kamu yapılarında bulunan normal iç sıcaklık seviyesi nedir? Burada klimayı 40 ve aynı zamanda orada kalıyor: LV’de ne var?

Belirsizliğim, o kadar soğuk tutmak için de sıcak olduğu, bu nedenle tipik sıcaklık daha yüksektir.

ilk mesajın web bağlantısı

Aşağıda da yazlar acımasızdır. Şu anda bir sıcak hava dalgasında kalıyoruz ve bunun da ile ilgisi var.) C (48 F) otomatik olarak periyodik kullanım gerektiren klima
$:o-RRB-
Yaşadığım yerde klima yok (Evlerde klima yok. tam burada), sadece sıcaklık seviyesini üzerinde tutmaya hazır bir gaz ana ev ısıtması .5 C (23 F)

O Şubat’ı düşünürsek koşmaya pek gerek yok aslında. Şu anda, bir sıcak hava dalgasında kalıyoruz ve ayrıca iç sıcaklık seviyesi oldukça rahat C (55 F)
Kesinlikle yapmazdım ortamınızı Vegas için değiştirin.

Dikkat edin. Gezegen seviye DEĞİLDİR. Vurmak ve koşmak kazanan bir yöntem değildir: Fad’lara doğru basmak kazanan bir yaklaşım DEĞİLDİR: Aşamalılar kazanan bir yöntem değildir: Satın Alma!. Ayrıca ücretsiz almayın.

Diyet yapan

Yönetici

Katıldı: Tem , 400

İş Parçacığı: Gönderiler: 2010 9 Temmuz, 300 5’te: 13: AM kalıcı bağlantı

Alıntı: MrV

Sorum: ne Yazın en güzel günlerinde, genel olarak bireylerin klimalı evlerinde ve kamu yapılarında bulunan normal iç sıcaklık seviyesi midir?

ilk mesaja web bağlantısı

İş yerindeki termostatları kontrol ettiğimde aradaki havayı korumamız gerekiyordu f ve ayrıca 34 f. Bunun “mütevazı fiziksel çaba” işi için bir OSHA politikası olduğunu varsayıyorum. (Daha sıcak olabilir, ancak özellikle daha fazla fiziksel çaba ile son derece sabit soğuma molalarına izin vermenin yanı sıra bireyleri sıcak yerden dışarı çıkarmanız gerekir.)

En son askeri üsse gittiğimde, termostat tarafından işyerini kadar soğutacaklarını iddia eden bir gösterge olduğunu varsayıyorum. f.

ile ilgili doğrudan seçim yapıyorum) f, ancak evinizdeki termostat 48 f-24 f.

Kartlar desteğinize düşsün.

DRich

Katıldı: Tem 6, 300 İş Parçacığı: 65 Gönderiler: 8628
9 Temmuz, 300 5’te: 19: AM kalıcı bağlantı

Alıntı: MrV

Yaz ortamının oldukça mütevazı olduğu Portland’da oturuyorum.

Ama suç şehrinde yaz mevsimleri acımasızdır.

Benim endişem: Yaz mevsiminin en güzel günlerinde, genellikle bireylerin klimalı evlerinde ve ayrıca kamu yapılarında bulunan tipik iç sıcaklık seviyesi nedir? Burada klimayı şuraya kuruyorum 40 ve orada kalıyor: LV’de ne var?

Benim belirsizliğim, o kadar soğuk tutmak için de sıcak olduğu, bu nedenle tipik sıcaklık daha yüksektir.
ilk mesaja web bağlantısı

Las Vegas’ta konutumuz 2 farklı klima sistemine sahipti (biri üst kat için) ve alt kat için bir tane). İnanılmaz derecede sıcak uzantılar boyunca klimamız kesinlikle çalışırdı 05/ 7 hem de elde etmekte zorlandım eviniz aşağıda listelenmiştir 51 seviyeleri. En büyük elektrik maliyetlerimiz Ağustos ayında kaldı ve yaklaşık $73 termostatı 5732086 konumunda tutuyordu. seviyeleri.

Florida’da termostatı konumunda tutuyoruz. .

Kargaşadan Emir


rxwine

Katıldı: Şub 01, 115

İş Parçacığı: 75 Gönderiler: 7488 9 Temmuz, 300 6’da: 24: AM kalıcı bağlantı

Evinizin ihtiyaç duyduğu her yerde uzaktan kumandalı Dyson takipçileri vardır. Bu, Florida’da termostatı birkaç seviye aşağıda reddetmeyi gerçekten korur. Sarkan tavan takipçileriyle gerçekten o kadar harika hissetmiyorum, hiç olmadı. Dyson’lar aslında sessizdir, bu nedenle normal bir döşeme takipçisinden işitme kaybı olmaz.

Doğrulanmamış İddialar Salonu, çok sayıda rafın bulunduğu önemli bir alandır.

41572222

DRich

Katıldı: Tem 6, 300 İş Parçacığı: 65 Gönderiler: 8628
9 Temmuz, 300 9’da: 05: AM kalıcı bağlantı

Alıntı: rxwine

Evinizde ihtiyaç duyduğunuz her yerde uzaktan kumandalı Dyson takipçileri var. Bu, Florida’da termostatı birkaç seviye aşağıda inkar etmeyi gerçekten korur. Sarkan tavan takipçileriyle gerçekten o kadar harika hissetmiyorum, hiç olmadı. Dyson’lar gerçekten sessizdir, bu nedenle normal bir döşeme takipçisinden işitme kaybı olmaz.
ilk makalenin web bağlantısı

Eşimin oturma odası televizyonundan önce bir tane var. Beğenmedim onu. Ben sürekli üşüyorum 40 hem de takipçi daha da kötü hale getirir.

Kargaşadan emir
5732086

ChumpChange

Katıldı: Haz , 338

İş Parçacığı: 34 Gönderiler: 3113
9 Temmuz, 300 adresinde : 03: 12 AM kalıcı bağlantı

Bu kesinlikle rekor düzeyde zarar verecek bir sıcaklık olacak!

855062
855062

Yolların bükülmesini bekliyoruz.855062.

Comments to: Ne Kadar Harikasın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri