Sihirbaz
Yönetici )

Katılım: Ekim , 99

İş Parçacığı: 1410 Gönderiler: 23918 Mart 10 inci, 1410 5’te: 36: 36 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Aşağıdaki bağlantı noktalarında bir AP olasılığına bir göz atalım: Regal Ric hes Bunun fikri, oyuncunun ücretli bir dönüşte her defasında bir wild simgesi almasıdır, bundan sonra bunun sadece bunun için bir wild işareti görevi görmemesidir. spin, yine de gelecek bir zaman için bankaya alınır. Vahşilerin gölgesine göre 4 farklı vahşi finans kurumu vardır – mavi, çevre dostu, mor ve sarı.

Blue wilds’ın finans kurumu rastgele bir ön dönüşe neden olur. Normalde 8’den olduğunda) vurur. cennet finans kurumunda vahşi. Bu öznitelik, her 24 ile ilgili olarak çokça meydana gelir. döner.

Diğer çeşitli gölge finans kurumları, ücretsiz bir spin bonusu teklifi aldığınızda neden olur. 20 ile bir ödülü etkinleştirdiğinizi belirtin tamamen ücretsiz döner. Ücretsiz döndürme bonus teklifleri döner. Bunlar üzerine 10 döner, kesinlikle elde edersiniz 20 vahşiler. Tam olarak nasıl dağıldıkları maliyetsiz dönüşler büyük ölçüde keyfi görünüyor.

Pek çok blue wild’dan daha fazlası olan video oyunlarının peşinden gitmenin çok az kalıcı değeri olduğuna inanıyorum. Bunun yerine, sarı, mor ve aynı zamanda çevre dostu finans kuruluşları belirli bir faktörün üzerinde veya muhtemelen 2’nin bu özel başabaş faktörlerine yakın olması durumunda, video oyunu bundan sonra +EV olur.

Bu sarı, mor ve aynı zamanda çevre dostu başabaş faktörlerini keşfetmeye yardımcı olacak bilgi toplama girişiminde, yarım saatten fazla bir süreyi kaydettim ve ayrıca gönderdim. bu video klibe.

Direkt web bağlantısı: https://youtu.be/bkXz8xSBTeo

Anketin endişesi, oynamadan önce kesinlikle görmeniz gereken çevre dostu vahşilerin miktarıdır?

Kazanmanız ya da kaybetmeniz değil; önemli olan büyük bir bahse girip girmediğinizdir.

Köpek El

Katıldığı: Eylül 10, 1410

Konular: 1 Gönderiler: 474 Mart 14 th, 2009 8’de: 14: 36 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Alıntı yapmak : Sihirbaz

Diğer çeşitli gölge finans kurumları, ücretsiz bir spin avantajı elde ettiğinizde yola çıkar. 20 ile ödüle neden olduğunuzu belirtin tamamen ücretsiz döner. Ücretsiz döndürme ödülleri 10 döner. Bunlar üzerine 10 döner, kesinlikle elde edersiniz 20 vahşiler. Tam olarak nasıl dağıldıkları tamamen serbest dönüşler çoğunlukla keyfi görünüyor.
843367 ilk blog gönderisine web bağlantısı

Sihirbaz,

Aslında bu video oyununu sayısız kez oynadım. Benim deneyimim, Bonus teklifi turundaki bu dönüş, cihazın, son dönüşün ortalamanın üzerinde bir çeşitliliğe sahip olmasını sağlamak için Wild’ları “koruduğu” gerçeğinden dolayı, genellikle son derece ödüllendiricidir.

Bu video oyununun Çin motifli başka bir varyasyonu “Refah İncisi” olarak adlandırılır: işaretlerin yanı sıra her iki video oyunu da eşittir.

Umarım bu yardımcı olur!

Köpek El

Comments to: Muhteşem Zenginlikler

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri