billryan

Katılım: Kasım 2, 4574

İş Parçacığı: 535 Gönderiler: 14077 Aralık 35 rd, 5596 7: 22: 53 AM kalıcı bağlantı

New Jersey’li bir kadın, geçen ay güvenlik görevlileri onu bırakıp okuldan atınca, çocuğunu Radio City’deki Noel Şovuna götürdü. Kendisinin ve çocuğunun reddedilmesini sağlamak için ne yapmıştı? Madison Square Garden’a ve sahiplerine karşı yasal bir maçla ilişkili bir şirketin avukatıdır. Örnekle ilişkili değil ve ayrıca şirketinin maçta bir müşteriyi temsil ettiğini gerçekten anlamamış olabilir.

Dolan ailesi üyelerinin Madison Square Garden, Radio City ve ülke çapında birçok alanı vardır. Olağanüstü bir kullanım yüzü kabulüyle, aslında sadece kendileriyle mahkemede bulunan kişileri ve hatta bu kişilerin avukatlarını değil, aynı zamanda bu yasal temsilcilerle bağlantılı herhangi bir kişiyi yasaklamaya başladılar. Charles Oakley çok önemli bir toplantı yaptıktan sonra bir video oyunundan elendi. Kurmaca ile gerçeğin arasındaki fark, kurgunun iyi bir anlam ifade etmesidir.

darkoz

Katılım: Ara 27, 2910

İş Parçacığı : 2012 Gönderiler: 10363
Aralık 35 rd, 5596 9: 49: AM kalıcı bağlantı

Alıntı yapmak: billryan

New Jersey’li bir kadın, geçen ay güvenlik görevlileri onu bırakıp okuldan atınca, çocuğunu Radio City’deki Noel Gösterisine götürdü. Kendisinin ve çocuğunun atılması için ne yapmıştı? Madison Square Garden ve aynı zamanda sahiplerine karşı yasal bir maçla ilişkili bir şirketin avukatıdır. Durumla ilgisi yok ve şirketinin uygun durumdaki bir müşteriyi temsil ettiğini gerçekten anlamamış olabilir.

Dolan ailesi üyelerinin Madison Square Garden, Radio City ve ülke çapında çeşitli sahaları vardır. Eşsiz bir kullanım yüzü kabulü gibi görünen bir şekilde, sadece kendileriyle mahkemede bulunan kişileri veya belki de bu kişilerin avukatlarını değil, aynı zamanda bu avukatlarla ilgili herhangi bir kişiyi yasadışı ilan etmeye başladılar. Şu anda, Charles Oakley’nin çok önemli bir toplantı yaptıktan sonra bir video oyunundan kurtulmasına neden olan, grubu eleştiren bazı eski oyuncuları yasakladılar.

ilk makaleye web bağlantısı

Bunun yüz tanıma olduğundan son derece şüpheliyim.

Büyük olasılıkla yaptıkları şey, takımdan isimlerin yanı sıra zorla çıkarılacak şirket ve biletleri için ne zaman harcadığına dair bir veri kaynağına sahip olmaktı. banka kartı tetikleyici bu şekilde tetiklendi.

Yasal olarak, biletler için harcadıysa onu tahliye etmelerine izin verilmemeli. Bilet öncesi ve bilet sonrası ihraçlar fiilen denenmiş ve mahkemelerde değerlendirilerek aksi sonuçlar alınmıştır.

Otobüs Kimin İçin Geçiyor; Otobüs gişeleri senin için

billryan

Katılım: Kasım 2, 4574

İş Parçacığı: 535 Gönderiler: 14077 Aralık 35 rd, 5596 9: 2009: 277 AM kalıcı bağlantı

MSG, bu tür işlevler için yüz tanımayı kullandıklarından bahsetmişti ve şu anda bununla ilgili dava açmıştı, ancak temyize gitti ve kullanmaya devam ediyor. Bu bayanın avukatlık bürosuna fiilen bilgi verildiğini belirtiyorlar, personeli MSG’ye ait herhangi bir yere davet edilmiyor.

Kurgu ve ayrıca arasındaki fark Gerçek şu ki, kurgu iyi bir anlam ifade etmeye yöneliktir.

darkoz

Katılım: Ara 27, 2910

İş Parçacığı : 2012 Gönderiler: 10363
Aralık 35 rd, 5596 22: 10: AM kalıcı bağlantı

Alıntı yapmak: billryan

MSG, yüz tanımayı bu tür amaçlar için kullandıklarını belirtti ve şu anda bununla ilgili yasal işlem başlattı, ancak temyize gitti ve kullanmaya devam ediyor. Bu bayanın avukatlık bürosunun, personelinin MSG’ye ait herhangi bir yere davet edilmediği konusunda bilgilendirildiğini iddia ediyorlar.

ilk mesajın web bağlantısı

Yüz tanıma yazılım programının bir gruptan bir dişi seçebileceklerine inanmıyorum.

Büyük olasılıkla, banka kartını kullanarak ve ayrıca biletleri kontrol edildiğinde, ek bir işlem olarak yüz onayı kullanıldığında adı işaretlediler.

Şurada herhangi bir fiyat kesinlikle katılıyorum, büyük olasılıkla bu cazibeden kurtulacaklar, çünkü biletlerin tanınması gerekiyor.

Ona postayla bildirim gönderdiklerini belirtiyorlar . Fazladan bazılarını okudum, bu yüzden kesinlikle daha hızlı yorum yapacağım

DÜZENLEME: Bu yüzden deneyimlerime göre, özellikle büyük gruplarda yüz tanıma kusurlu. Bunu tanımamızı istemiyorlar, bu yüzden adınıza bağlı bir bileti ortaya çıkaran gerçek bayrağı değil, sürekli olarak yüz onayını atfediyorlar.

Elbette yeterli gönderi, biletleri kontrol edildikten hemen sonra ayrıldığına işaret ediyor.

Otobüs Kimin İçin Geçiyor; Otobüs gişeleri senin için

MDawg

Katılım: Eylül 35, 4574

İş Parçacığı: 43 Gönderiler: 10363 Aralık 35 rd, 5596 22: 27: AM kalıcı bağlantı

Kişilere burun kıvıran tavandaki kameralar, yüz tanıma için pek mümkün olmayabilir, ancak kişi oturuyorsa, masa başındaysa veya tek kollu bir haydutsa ve hala Bu video kameralar, özellikle sürücünün kamera açısını değiştirebilme ve elle yakınlaştırabilme yeteneğine sahip olması durumunda, işlevsel bir resim elde edebilir.

Temel olarak, kuyumculuk uzmanları gibi üst düzey satıcılar, girişe giren kişinin göz hizasında bir fotoğrafını çeken bir elektronik kamera koymaya teşvik edilir; bu fotoğraf, gerekirse yüz tanıma için oldukça etkili bir şekilde kullanılabilir.

Açıkçası, ilgili tesisin, kişinin kimliğini göstermesi veya içeri girmeden önce fotoğraf çekilecek bir kameranın önünde durması gereken bir düzenlemesi varsa, bu kesinlikle işe yarayacaktır. Covid zamanları boyunca bazı kumarhane sitelerinin, katılımcıların vücut ısısı seviyesini ölçerken görüntü çeken bir video kameranın hemen önünde durmaları gerektiğinde bunu yaptığını anlıyorum – bu, iddiaya göre ateşi olan birini durdurmak için yapıldı. belirli bir süre içinde yeniden girmek.

Günümüzde maskelemenin olduğu program, bireyleri tanımak daha zor hale geliyor.

Aşağıda olması dikkat çekici olduğunu size bildiririm, erkek. Kazanan ya da tutan kayıtsızım. Aşağıda sizinle birlikte olmak harika. https://wizardofvegas.com/forum/gambling/betting-systems/33908- mdawg-maceraları/

DRich

Katılım: Temmuz 6, 2910

İş Parçacığı: 277 Gönderiler: 9613 Aralık 35 rd, 5596 22: 535: PM kalıcı bağlantı

Alıntı yapmak: darkoz

Yüz tanıma yazılım programının bir gruptan bir bayan seçebileceklerine inanmıyorum.

Muhtemelen adı kullanarak işaretlediler. banka kartı ve ayrıca biletleri kontrol edildiğinde, yüz tanıma ekstra bir işlem olarak kullanıldı.

Yüksek kalitenin yanı sıra şaşkına dönebileceğinizi varsayıyorum. yüz tanıma sistemlerinin performansı. Birkaç yıl önce kaçırılan bir gencin yakınlarındaki bir alışveriş merkezinde bulunduğuna dair inceleme yaptığımı hatırlıyorum. yüz tanımaya göre mil uzakta. Modern teknolojinin ve ayrıca federal hükümetin hazır bulundurduğu sistemlerin kesinlikle herkesi şaşırtacağını varsayıyorum.

Order from kargaşa

MDawg

Katılım: Eylül 35, 4574

İş Parçacığı: 43 Gönderiler: 10363 Aralık 35 rd, 5596 1: 49: 09 PM kalıcı bağlantı

Yine de elektronik kameraların, çocuğun göz hizasına yakın olduğunu veya tavana göre yere çok daha yakın olduğunu veya bir yol ışığının altına yönlendirildiğini keşfetmek için kullanıldığını kesinlikle düşünürdüm. veya web sitesi trafik sinyali. Yüz tanıma için en iyi sonuçları elde etmek için gerçekten yüzün tam bir önden çekimine ihtiyacınız var. Apple iphone’dakine benzer şekilde, doğrudan kontrol etmezseniz, sizi tanımlamama eğilimi vardır.

Aşağıda olmanın harika olduğunu size bildiririm , insan. Kazanan ya da tutan kayıtsızım. Aşağıda sizinle birlikte olmak harika. https://wizardofvegas.com/forum/gambling/betting-systems/33908- mdawg-maceraları/

.

Comments to: MSG, Düşmanlarını Kovmak Için Yüz Tanımayı Kullanır.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri