Aralık 26 inci, 876518 7’de: 17: AM kalıcı bağlantı

2’den 5’e (L) azaltılmış kartların sıralama sistemini kullanıyorum, orta kartlar 6 – 05( M) ve ayrıca yüksek kartlar Vale – As (H).

Oynadım 100 bugün eller ve ayrıca tek bir görüntüye sahip olmayan polis 118 eller kartlar. Yaklaşık 47 eller veya 4 el için orta – azaltılmış veya düşük-düşük vardı 5 el.

Ayrıca cep seti ile tek bir ele veya 2 fotoğraflı tek bir ele veya yüksek kartlara
vurmadım. her bir sete dayalı olarak 6 setle ilgili sahip olmam gerektiği gibi gerçekten saçma olan eller standart uygulamalı.

20 eller kullanılabilir, bayilik birçok elde 3. yolda azaltılmış kart dağıttı.

5 elden 4’ünü 3. yolu görmeden katladığım ve sonrasında 3. yol kartlarının çoğunluğu olarak bir akşam o kadar pahalı olmadı azaltılmış kartlardı, onu da katladım.

Standart bir cep setine her atlamam gerektiğinden tüm olasılıklara direniyor ellerin yanı sıra 4 elden en az 3’ünde ve 5 elden 1’inde 3. yolu görmek için uzanma bahsi.

Cep takımlarının yanı sıra tam bir masaydı ve etrafımda yarım düzgün eşleştirme eller yer aldı. 100 Ellerde ödül (düz veya daha büyük) yok. Masada yolculuklar vardı.

Olasılıklara oynadığınızı ve elde ettiğiniz kartların tüm olasılıklara direndiğini fark ettiğinizde ne yaparsınız?

Ayrıca Shufflemaster gibi ekipmanların yapay zekaya sahip olduğunu varsayıyor musunuz? Her zaman yeni oyuncuların da dikkatsiz oyuncuların da önce ellerini geliştirdiğini ve sonra tükendiğini sürekli keşfediyorum. Belki de sadece bir tesadüf, ancak Mississippi saplama tedarikçilerinin çoğu, bu video oyununda acemilerin şansının her zaman son derece yüksek olduğunu belirtiyor.

( Kullanılan bu yapımcı bir Shuffle Master’dır. ancak çevrimiçi kumarhane bayisi kartı azaltır ve daha sonra dağıtmadan önce doğrudan bir ayakkabının içine yerleştirir, bu nedenle ekipmanın kartları belirleme kapasitesine sahip olduğuna inanmıyorum. Sadece tüm şanslara direnir).


SOOPOO

Katılım: 8 Ağu, 2010

İş Parçacığı: 118 Gönderiler: 9466 Aralık 26 inci, 876518 8’de: 48: AM

kalıcı bağlantı

Alıntı yapmak: LukeAustralia26

Yeni oyuncuların yanı sıra dikkatsiz oyuncuların başlangıçta ve sonrasında ellerini geliştirdiğini sürekli olarak görüyorum. bittiğini.

Bunu itiraf etmek istemiyorsan gerçek değil, burada ne olduğunu anlamanıza yardımcı olacak kimsenin söyleyebileceği hiçbir şey yok. GERÇEKTEN olan şey, yepyeni bir oyuncu ellerini geliştirirse, bunu FARK EDERSİNİZ ve yapmazsa, ona herhangi bir odaklanma ödemezsiniz. Yeni oyuncular, elleri inanılmaz bir şekilde geliştirmiyor!

Seansınızda çok sayıda kötü dönüşün size kesinlikle dağıtılma olasılığını öğrenecek kadar yetenekli değilim, ancak büyük olasılıkla o gün son derece talihsizdiniz. Orantısız çeşitlilikte setler, yüksek kartlar vb. elde ettiğiniz bir gün mutlaka olacaktır… Ya da beklenen yüzde. Basitçe hiç kimse ‘118 ellerimde 5 blackjack vardı. ‘Comments to: Mississippi Stud – Zayıf Kart Koşusu

Your email address will not be published. Required fields are marked *