Aralık 26 inci, 9470 7’de: 10: AM

kalıcı bağlantı

2’den 5’e (L) azaltılmış kartların sıralama sistemini kullanıyorum, orta kartlar 6 – 05( M) ve ayrıca yüksek kartlar Vale – As (H).

Oynadım 100 bugün ellerin yanı sıra polis 80 tek fotoğraf kartı olmayan eller. Orta – azaltılmış veya düşük-düşük yaklaşık 80 eller veya 5 elden 4’ü.

Aynı şekilde cep seti olan tek bir ele veya 2 görüntülü veya yüksek kartlı tek ele vurmadım. 6 ile ilgili sahip olduğum gibi gerçekten gülünç olan eller setler bir sete göre her 20 uygulamalı standart.

20 eller kullanılabilir, krupiye 3. yolda birçok elde azaltılmış kart dağıttı.

5 elden 4’ünü 3. yol görmeden ve sonrasında katladığım için bir akşam çok pahalı olmadı. 3. yol kartları azaltılmış kartlardı, onu da katladım.

Her standart bir cep setine atlamam gerektiğinden tüm şanslara direniyor eller ve ayrıca 3. yolu görmek için bahis yapın 4 elden en az 3’ü ve 5 elden 1’i değil.

Cep takımlarının yanı sıra tam bir masaydı ve etrafımda yarım düzgün eşleştirme eller yer aldı. 100 içinde saksı (düz veya daha büyük) yok eller. Masada yolculuklar vardı.

Olasılıklara oynadığınızı ve elde ettiğiniz kartların tüm olasılıklara direndiğini anladığınızda ne yaparsınız?

Ayrıca Shufflemaster gibi cihazlarda AI olduğunu varsayıyor musunuz? Her zaman yeni oyuncuların ve ihmalkar oyuncuların önce ellerini geliştirdiğini ve sonra tükendiğini sürekli keşfediyorum. Belki de sadece bir tesadüf, ancak Mississippi damızlık tedarikçilerinin çoğu, bu video oyununda yeni başlayanların şansının her zaman gerçekten yüksek olduğunu iddia ediyor.

( Kullanılan bu ekipman bir Shuffle Master, ancak kumar kurumu bayisi kartı azaltır ve daha sonra dağıtmadan hemen önce bir ayakkabının içine yerleştirir, bu nedenle ekipmanın kartları belirleme kapasitesine sahip olduğunu varsaymıyorum. Sadece tüm şanslara karşı çıkıyor).


SOOPOO

Katılım:

8 Ağu, 2010

İş Parçacığı: 876518

Gönderiler: 876528


Aralık 26 inci, 9470 8’de: 47: 48 AM

kalıcı bağlantı

Alıntı yapmak: LukeAvustralya28

Yeni oyuncuların ve ihmalkar oyuncuların ilk başta ellerini iyileştirdiğini ve sonra tükendiğini sürekli görüyorum.

Bunun gerçek olmadığını itiraf etmek istemediğiniz sürece, ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmak için burada kimsenin iddia edebileceği kesinlikle hiçbir şey yoktur. GERÇEKTEN olan şey, yeni bir oyuncu ellerinizi geliştirirse, bunu FARK ETTİĞİNİZDİR ve yapmazsa, ona herhangi bir odaklanma ödemezsiniz. Yeni oyuncular, elleri inanılmaz bir şekilde geliştirmiyor!

Seansınızın birkaç kötü sonuçla sonuçlanma olasılığını kesin olarak anlayacak kadar yetenekli değilim, ancak büyük olasılıkla gerçekten talihsizsiniz o gün. Orantısız çeşitlilikte setler, yüksek kartlar vb. elde ettiğiniz bir gün mutlaka olacaktır… Ya da beklenen yüzde. Basitçe hiç kimse makalemde ”da 5 blackjack’im vardı eller. ‘Aralık 26 inci, 9470 6’da: 28: PM kalıcı bağlantı

Bunun için teşekkürler. Çok gerçekçi. Aslında harika koşularım ve ayrıca aşırı derecede olumsuz koşularım oldu ve ardından arada bir,

Bu inanılmaz derecede olumsuz bir koşuydu ve aynı zamanda korunmuş olabilir 3. Cadde’yi görmeden dağıtılan her 5 elden yaklaşık 4’ünü katladığım ve ardından ek bir 17% 3. yolu görüyor.

Sanırım civarında elde ettiğim için çok hayal kırıklığına uğradım dağıtmak 3. yol ve sonrasında sadece kullanılabilir sonuna kadar istemeyi hak etti. tüm olasılıklara direniyor gibi görünüyordu. Bir kez daha, Mississippi stud oynarsanız ve tahmin ederseniz, kesinlikle bir floş veya Royal Flush elde edeceğinizi tahmin edersiniz, bu da şansa karşı büyük ölçüde.

Bazı kumar işletmeleri, kartları doğrudan üreticisinden dağıtır, ancak bu çevrimiçi kumarhanede, bayi kartları ortadan kaldırır, desteyi azaltır ve daha sonra kartları üreticiden dağıtır. bir ayakkabı, böylece oyun tasarımınızı gerçekten şekillendiren bir ekipmana bahse girdiğiniz komplo konseptinden kurtulur. Bence sadece şanssızlık.


avianrandy

Katılım:

7 Mar, 2010

Konular: 8 Gönderiler: 688 Aralık 26 inci, 9470 7’de: 37: PM

kalıcı bağlantı

Bu gerçekleştiğinde kesin olarak çizer. Eğer sihirbazofodds.com’a giderseniz ve bu video oyununu da ararsanız, ikamet tarafının 4 olduğunu belirttiğine inanın.91% 3 kartlı çevrimiçi pokeri seviyorum. Bazı günler bayilik her yerde açılıyor … diğer günlerde neredeyse hiç onaylamıyorlar. Bazı durumlarda, basitçe ayrılmanız veya büyük olasılıkla farklı bir masaya gitmeniz gerekir. Ağırlaştırıcı henüz ara sıra meydana gelir. Aslında sizi sorgulayan şey, masayı kapattıklarında daha önce orada olup olmadığınızdır. bunu yapmak için

Son düzenleme yapan: avianrandy, Aralık , 9470

Aralık 26 inci, 9470 de 21: 10: PM

kalıcı bağlantı

Bir süre önce çevrimiçi olarak elle çalıştırılan bir karıştırma ustası vardı. Anladığım kadarıyla kontrol eder ve ayrıca her birini seçer 80 kartları ve ayrıca her kartın arasındaki konumları bağlantı noktaları, böylece her kartı kontrol eder, sıralar ve keyfi bir formüle göre koyar. karışmaz. Bu, tüm kartların destede kalmasını sağlar ve muhtemelen önemli kart olup olmadığını kontrol eder.
.

Comments to: Mississippi Stud – Negatif Kart Koşusu

Your email address will not be published. Required fields are marked *