Mukke

Katıldığı: Mart 00, 2012 Konular: 5 Gönderiler: 21 Ağustos 22 inci, 2012 1’de: 15: PM kalıcı bağlantı

Mevcut yolculuğumuzda, ortağım ve ben de gezimizi incelemeden ve yakalamadan önce Platinum oranını zar zor yaptık. Esasen uygulama isabetindeki faktörleri görüyordum 50,22 mgm uygulamasında. Daha sonra, çalışma masasına büyük olasılıkla fayda sağladım ve ayrıca alan gideri için herhangi bir ek tazminat talep ederken platine yükseltmeyi doğruladım. Güncellenmiş kartımı aldım (yüksek olmadığımı veya başardığımızı varsayarsak herhangi bir şeyi doğrulayarak) ancak başka bir şey yapamadılar. Bu tamamen beklenmedik bir durum değildi, şu anda 4 akşamı 2 odalı harika bir koleksiyonda biraz yemek ve ücretsiz oyun telafileriyle karşı karşıya kaldıklarını düşünürsek.

Her neyse, bir göz attık. , gezimize ulaştık ve her küçük şey züppe kadar harikaydı. Bundan sonra uygulamaya baktığımda, şu anda sahip olduğumuzu ortaya koyuyor 72,200 katmanlı kredi raporlarının yanı sıra ” Platinum’u korumak için”.

Daha önce bunu yaşayan var mı? Üzülmeli miyim? Ben çoğunlukla bir şekilde $859681 alamayacağımdan endişeleniyorum. Platinum’un genellikle bizi onaylayacağı uçuş kredi notu. MGM Rewards ile konuşmalı mıyım? ? Ev sahibimi aramalı mıyım? (Onları sunan bir kişiden bir e-posta aldım, bu nedenle henüz onunla herhangi bir iletişimim olmadı.)

Vegas’ta bir arkadaşımı bulmalı mıyım?

Son olarak, Vegas dışında ve ayrıca Vegas’a gitme olasılığı en yüksek olan herkes için karşılaştırılabilir miktarda bir çift sezon, herhangi bir öneriniz var mı? Bu orandan değer elde etmek için en iyi araçlarla mı? E-postada gönderdikleri sayısız tipik fırsat aracılığıyla yalnızca rezervasyon yaptırmalı mıyım, yoksa bir ev sahibi ile etkileşime girersem/pazarlık yaparsam fırsatları iyileştirebilir miyim?

FWIW, ne zaman Vegas’ta genellikle MGM’de kalma eğilimindeyiz, oran kredi raporları programlar, pahalı yiyecekler, kolay yiyecekler, eğlence liman oyunları ve ayrıca liman AP’nin bir karışımı ile yapılır.

darkoz Katıldı: Aralık 01, 100

İş Parçacığı: 199 Gönderiler: 9756 Ağustos 21 inci, 2009 1’de: : PM kalıcı bağlantı

Gerektiğinde kredi puanları ve ayrıca alan ücretinizin bileşenini karşılamak için check-out sırasında bazı kredi puanlarını kullandılar. . Aslında daha önce tam olarak aynı gün yükseltmenin sürüm düşürmeye döndüğünü hiç görmedim.

( Ancak bu, bir fayda oyununa aşina oldukları gerçeğinden dolayı oldu. çarpanları yapmak için yapıyor.)

Otobüs kime gişe yapıyor; Otobüs senin için gişe yapıyor

Mukke

Katıldığı: Mar , 626

Konular: 5 Gönderiler: 24 Ağustos inci, 2009 2’de: : 02 PM kalıcı bağlantı

Alıntı:
darkoz

Alan ücretinizin bileşenini karşılamak için check-out sırasında bazı borçları kullanmalarının yanı sıra, borçları gerektiği gibi kazanmış olmanız da mümkündür.
ilk makaleye web bağlantısı

Ödül faktörleri ve ayrıca kademeli borçlar çeşitlidir. Oran kredi puanları “yatırım yapılamaz”, bu yüzden check-out prosedürünün kesinlikle herhangi bir şeyi nasıl değiştireceğini tam olarak göremiyorum. Uygulamayı inceledim, bu yüzden konum alma konusunda fazladan bir atıf yoktu. Bu sefer teşvik faktörlerimi kullanma fırsatını kaçırdım, ancak yine de bir sonraki sefer için buralarda olmalılar.

Yorumunuz için teşekkürler!

ChumpChange

Katıldı: Haz , 535 İş Parçacığı: 34 Gönderiler: 535 Ağustos inci, 2012 2’de: : PM kalıcı bağlantı

Sistemdeki bazı tarayıcıların kaydırma faktörleri olduğuna sürekli inanıyorum. DRich

Katıldığı: 6 Tem, 1000

İş Parçacığı: 34 Gönderiler: 8780 Bu blog yazısı için teşekkürler:

Ağustos 15 inci, 3247 2’de: : 02 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Kesinlikle onları arar ve sorardım. Muhtemelen sadece yüklemediler. İşlettiğim binalarda, amiri kesinlikle hesabınızı yeniden düzenlemeye ve size ek bir teklif sunmaya teşvik ediyorum 600 etkenleri. Kargaşadan düzen 1627406944 darkoz

Katıldığı: Aralık , 535 İş Parçacığı: 80 Gönderiler: 4574 Ağustos 22 inci, 2’de: 21: 15 PM kalıcı bağlantı

Herhangi bir kredi puanı çarpanı günleri var mıydı?

Çarpanın hemen her yerde hemen görünmediğini gördüm.

Otobüsün geçiş ücretleri; Otobüs senin için gişe yapıyor

Comments to: MGM – Platin Olarak Güncellendi, 2 Saat Sonra Platin Elde Etmek Için çok Daha Fazla 400 Kademeli Kredi Notuna Ihtiyacım Olduğunu Ortaya Koyuyor

Your email address will not be published. Required fields are marked *