Üzgünüm bu gezi raporu çok geç geldi. Geziden çok sonra yazdım ve tamamen unuttum.

Bu seneki gezi Mart ayıydı 11-13.

========================

Pazar – Yeni giriyorum

Gün Işığından Yararlanma saati değiştiği için günümüz erken başladı yani Havaalanına gitmek için sabah 6’da kalkmak daha çok sabah 5 gibi geldi. Sürüş 401 üzerinde sorunsuzdu, ancak GTAA Mart Tatili için kapasite planlamasını bozdu. Uçuşumuzu kontrol ettik, ancak güvenlik sırası için ayrı bir bekleme alanına yönlendirilmek zorunda kaldık. Zamanı geldiğinde PA üzerinden her uçuşu aradılar, ancak buna rağmen uçuşumuz ayrıldı 45 dakika gecikti. dakikalar havada kaldı ki, öğlen Las Vegas saatinden hemen sonra indik. Uçuşumuzla ilgili birkaç not. Air Canada Rouge ile uçtuk. First Air Canada, koltuğunuzu seçmek için gerçekten para ödemenizi istiyor, ancak şu ana kadar karım ve ben bundan kaçınmayı başardık. Tipik olarak 12 saatler önce check-in yaparsınız ve çeşitli koltuklar alabilirsiniz. iki kişinin birlikte oturabileceği yer – genellikle orta ve pencere koltukları. Artık. Dolgu olarak kullanıldık. Karım iki kere cam kenarına oturdu ama ben orta koltuğa sıkışıp kaldım. Aşağı inerken bir sıra önde, dönüşte 5 sıra önde. Ah! Görünüşe göre şu andan itibaren birlikte oturmak istiyorsak temel koltuk seçimi için öksürmek zorunda kalacağım. Koltuk seçiminin kişi başına uçuş başına minimum $24 olduğuna inanıyorum. İkinci not, Air Canada Rouge’un size şimdi sadece bir içki ve yiyecek bir şey vermediğidir. Atıştırmalık simit veya benzeri şeyler yok. Ya güvenlikten geçtikten sonra havaalanında üzerinize almak için bir şeyler alırsınız ya da uçaktaki yemeklerinden birini sipariş edersiniz.

Hızlı bir şekilde McCarran/Harry Reid’den geçtik ve oradan da tren istasyonuna gittik. araç kiralama için servisler. Zavallı araç kiralama yerleri, COVID tarafından gerçekten dişlere vuruldu. Önce araç kiralama servisi sağlam bir 12 dakika sürdü. uğramak. Bahse girerim mekiklerin daha sık gelmesini sağlayacak hacimleri yoktur. İkincisi, ben bir Dollar Express üyesiyim, ancak Dollar temelde operasyonun kendi tarafını kapattı. Ana masanın bakımını yapıyorlar ama dışarıdaki operasyon tamamen kapalı. Kiralama belgelerimin hazır olduğu ana masaya döndüm, ama sonra Hertz tarafına gitmemi ve Hertz’in 3. koridorundan (kompakt/ekonomi) istediğim herhangi bir arabayı seçmemi istedi. Ben de arabamı Hertz’e iade edecektim.

Araç kiralamadan Encore’a gittik ve tüm titizlik içinde 2’de oradaydık: 24 PM bu yüzden odamız hazırdı. Daha önce Encore tarafında kaldık ve oda Wynn/Encore’dan beklediğimiz gibiydi, ama emlakta ne diyorlar? Konum, konum, konum. Encore, olmak istediğiniz her yere yaklaşık 5 dakika uzaklıktadır.

Uçakta bir şeyler atıştırmadan, şeritte yürümeye karar verdik ve akşam yemeğini daha erken yemeye karar verdik. 3: 24ÖS. TI’den geçtik, Ceasar’s Forum Shops’tan geçtik ve Noodle Hut No. 9’a ulaştık. Bir süredir bulunmadık – muhtemelen 6 yıl veya daha fazla – ve orayı yemek için ucuz bir yer olarak hatırladım. Büyük Kanyon gezimizde 2009 oradaki çocuklarla birkaç kez yemek yedik ve bize maliyeti $175 oldu. -99 5 kişilik bir aile için. şimdi ve o zamanlar fiyatların iki katından fazla olduğunu söyleyebilirim. Yemek hala çok iyi. Karım bir vejeteryan yemeği aldı ve onunkini sevdi. Karides yerine tavuklu Singapur Eriştesi aldım ve o da çok lezzetliydi. Ayrıca buğulanmış domuz çöreği de paylaştık. Bir bira içtim ve karım Prosecco sipariş etti. Ancak ikimiz için $99 koştu. Yikes zamanı değişti!

Akşam yemeğinden sonra Bellagio’ya devam ettik. Özellikle 0$ arıyorduk20 8/5 Bonus Poker videosu vpfree2.com’da listelenen oyunlar. Doğru makineleri bulduğumuzu sanmıyorum ama sonunda birkaç Ultimate X 3-play BP makinesinde 0$’a oynadık25. Burada karım gerçekten koştu. Çarpan üstüne çarpan almaya devam etti. Makine çıldırıyordu. Yakınlarda yaşlı bir kadın biraz kıskançlıkla izledi ve sonunda kendini açık makinelerden birine attı ve oynamaya başladı. Yaşlı kadın yaklaşık 2 dakika oynuyor ve karıma diyor ki, “Sen bir kartla oynamıyorsun! Yapmayacaksan kartımı makineye koy!” Kibarca reddettik ama biraz tığ işi yaptı ve oyunumuz sırasında birkaç kez daha sordu. Her seferinde reddettik. 30 dakika sonra ayrıldık ve yaklaşık $ 120.

Ardından vpfree2.com 0 $ listelediği için Cosmopolitan’a girdik 9/6 İş Spin Poker makinesi yüksek limitli odada. O makineyi bulduk ama meşguldü ve ayrıldık.

Pazartesi — Çoğunlukla alışveriş

Vegas saatiyle sabah 5 gibi uyandım ve iyi bir kumar arayarak temizlendim. Encore blackjack masalarının tümü, minimumlar için $20 veya daha fazlaydı. Craps da. Wynn tabloları benzerdi. Daha iyi minimumlar aramak için ayrıldım.

TI’ye yöneldim ve blackjack çukurunun açık olduğu ortaya çıktı. Craps değildi. Süpervizörle kontrol ettim ve barbutlar TI’de öğlene kadar açılmıyor. TI $ 6’ya sahipti 5 tek deste oyunu açık, $15 3’e 2 çift ​​katlı ve iki adet 3 ila 2 6 katlı oyun da $15 . Kendimi 6 katlı masalardan birine park ettim ve karımın önceki gece yapmış olduğu $120 kaybetmeye başladım. Kendi ellerimi dimdik tuttum, ancak beni bir deliğe sokmak için birkaç çift ve yarıyı kaybettim.

Karımı Casino Royale’nin yanında Denny’s’de kahvaltı için toplamak için Encore’a geri döndüm. Birkaç yıl önce yeniden inşa ettikleri için daha güzel. Ek oturma, eskiden olduğu gibi bekleme olmadığı anlamına gelir. Kahvaltıdan sonra, her şey hala kapalıyken Venedik/Palazzo dükkanlarından vitrin yapmaya karar verdik. Karım, ön salonumuz için mükemmel olacak bir armatürü olan ‘LoLo’ adlı bir aydınlatma dükkanını gözetledi. Geri dönüp dükkânın ne zaman açık olduğuna bakmaya karar verdik.

Palazzo’da dolaşırken bir $400 gördüm. barbut masası. Şaşırdım ve şaşırdım, bu yüzden $200 için satın aldım ve karım ve ben sırayla yapılmaması gerekenler üzerinde yuvarlandık ve harika bir koşu daha yaptık . Aldığımız 5 puanın 4’ünde 7-out aldık. Yaklaşık 12 dakikasından sonra başka bir oyuncu oldukça genç görünüyor bu yüzden gözetmen kimlik ister. Oyuncu nazikçe onu verir ve gözetmen hemen ona Mutlu Yıllar diler. Kendisine ayrıca Mutlu Yıllar diliyor ve bir dayanışma gösterisi olarak geçiş çizgisinde ona katılıyoruz. Doğum günü çocuğu geçiş çizgisinden başlar ve ayrıca Tüm/Uzun/Küçük bahsinin her biri için 5$ verir. Doğum Günü Çocuğu daha sonra bir canavar rulosuna gider. $175 bahsinin Uzun tarafını tamamlarken 3 puanı tamamlar. 4. noktası üzerinde çalışıyordu ve Küçük ve Tüm için bir ‘3’ hariç her şeyi tamamen başarıyor. Bu noktada, masadaki herkes – biz oyuncular, krupiyeler, çöp adam ve iki gözetmen – hepsi bir ‘3’ için tezahürat yapıyoruz. Ne yazık ki doğum günü çocuğu ‘3’ü vurmadan önce 7’lik bir galibiyet aldı. Doğum günü çocuğu renkleniyor ve tüm arkadaşlarına bir ‘3’ beklemekle ilgili harika bir doğum günü hikayesi olduğunu söyleyerek ona mutlu bir doğum günü diliyoruz.

Karım ve ben don’a döndük ‘ pass line dönüşümlü kim 7-out ile 3 kazanarak başka bir 4 puan için yuvarlanıyordu. Bu noktada AM’den sonra Macy’s’den birkaç gömlek istediğim için Fashion Show Mall’a gitmeye karar verdik. Sabah erken saatlerde blackjackte kayıplarımı fazlasıyla karşılayan o seanstan $230 bıraktık.

Bu alışveriş merkezinin kısa süre önce olduğu ortaya çıktı) )AM açıldığı için sadece büyük mağazalar açıktı ÖÖ. Bütün küçük dükkanlar kapalıydı. Macy’s for Men, ‘nın bir parçasıydı. )Açılıyorum, bu yüzden karım ve ben kısa kollu gömlek seçeneklerimi gözden geçirdik. Geçen yaz yaptığımız gezide birkaç Calvin Klein aldım ve şimdiden aşınmaya başladıkları için farklı bir markanın peşindeydik. Geçmişte Nautica ile şansım yaver gitti, ancak bu sezon renk seçimleri pek hoşumuza gitmedi. Sonunda 4 adet Ralph Lauren polo tişörtü aldım ve umarım iyi giyerler.

Karım da Sephora’ya göz attı ve sadece ABD’den alabileceği birkaç saç bakım ürünü aldı. Ayrıca hemen yan taraftaki Lucky Jeans’e de uğradı ve elinde bir çift kot pantolonla sona erdi. Yıllardır kot giymiyor. COVID sırasında ders verirken önlük giyiyordu ve bir değişiklik istedi. Satıcı kadın ona karşı çok yardımsever ve sabırlıydı ve kot pantolon satın alırken birçok harika öneride bulundu.

Bu noktada karım bir el sanatları mağazasına göz atmak istedi. Hem Kanada’da hem de ABD’de Michael’s var, ancak JOANN Frabic ve Craft Mağazaları yalnızca ABD’de. Karım, JOANN’s’taki hem seçim hem de fiyatlardan çok etkilendi. Kanada’da gerçekten bir eşdeğerimiz yok. Şans eseri karım bana acıdı ve salı sabahı gezintim için seyahat çantasından golf sopalarımı çıkarmam için beni arabaya gönderdi.

Aynı şeritte alışveriş merkezi JOANN’ınki gibi bir Applebee’ydi. Hiç yemek yemedik ve öğle yemeğini atladık, bu yüzden denemeye karar verdik. Aslında oldukça güzeldi. Kemiksiz kanatlar, ıspanak/enginar sosu ve mozzarella çubuklarından oluşan başlangıç ​​tabağını paylaştık. Sonra karım Güneybatı tavuk kasesine sahipti ve üç peynirli tavuk pennem vardı. Mezelerimizi bitirememiş olmamız dışında hepsinden keyif aldık. ABD porsiyonları bize fazla geldi.

Akşam yemeğinden sonra şehir merkezine gitmeye karar verdik. 2004 yılında Las Vegas’a ilk geldiğimizden beri şehir merkezine gitmedik. Karım 2004 Las Vegas’a ilk yolculuğumuzda korkunç bir gıda zehirlenmesi olayı yaşadı, bu yüzden şehir merkeziyle olumsuz ilişkileri var. Ancak minimumların ve kumarın şehir merkezinde daha iyi olduğunu biliyorduk, bu yüzden denemeye karar verdik. Gözümüz 0,20 9/6 İş’teydi, gerçekten yapabilirsiniz. artık şeritte bulmayın. Four Queens’e park ettik ve aradığımız şeyi çabucak bulduk. Her birimiz $24 koyduk ve karım erkenden 3 kez para çekme şansı yakaladı $30 veya daha fazlası için. Ben bile $45 üzerinden birkaç nakit çıkışı başardım. İki biletimi bozdurduğumda karıma barbut masasını deneyeceğimi söyledim. En az $ idi. seyahatimde oynayabileceğim en düşük seviye. İşlerin nereye varacağını görmek için şansımı geçiş çizgisinde denemeye karar verdim. Aslında Tamam çıktı. 7-out’tan önce silindir başına bir veya iki puan aldık. Barbut masasında alışılmadık bir dönüşte, ben ve sağımdaki oyuncu, aslen Rochester, NY’li olduğu için başlayan ama şimdi Atlanta, GA’da yaşadığı için bir konuşma oluşturduk. Ona bu yıl Güney Ontario’da bol miktarda kar ve bir sürü soğuk günlerle oldukça sert bir kış geçirdiğimizi söylüyordum. Karım video poker koşusundan sonra geldi ve çok fazla sohbet ettiğimiz için zarları atmamızı istemek zorunda kaldı. Barbut masasından $99 kadar para çektim. Video poker ile birlikte şehir merkezi gezimizde $175 yükseldik.

Oradan dışarı çıktık. ışık gösterisini izlemek için Freemont caddesine. Güzel olan panellerdeki çözünürlüğü yükseltmişler gibi görünüyor. Işık gösterisini izlerken, Freemont’un üzerindeki panellerde Elden Ring video oyununun nasıl görüneceğini merak ediyorum. En iyi oyuncuların, insanların izlemesi için panellerde video oyunları oynamasında bir iş fırsatı olduğundan şüpheleniyorum.

Slotzilla zip hattında eğlenen bir grup insanı da izledik ve karıma sordum denemek isterse kesinlikle reddetti. izlemek için dolaştık Sokak sanatçıları ve sprey boya sanatçıları oldukça ilginç olan işlerini yapıyorlar.

Hepsi bir arada, yeniden şehir merkezine gitmek güzeldi. Karım bunu herkesin davetli olduğu bir sokak partisi olarak tanımladı. İyi kumar ve eğlence atmosferi için kesinlikle şehir merkezine döneceğiz.

Salı – Las Vegas’ta Mükemmel Gün

Salı sabahı saat 7’de Desert Pines’da golf maçım vardı. Temizlendim ve oraya gittim ve şükürler olsun ki golf ceketi ile hatırladım çünkü hava 9C/25F. Kesinlikle oynanabilir ve yeterince ısındı 10 Ceketi çıkardım. InBev’in bakım amiri olan St. Louis’den Reggie ile eşleştirildim. 3. sırada çıkmamız planlanmıştı ama iki kişilik olduğumuz için 2. çıkmamıza izin verdiler. Parkuru biraz dolaştık ve muhtemelen daha hızlı bitirebilirdik, ama biraz sohbet ettik ve yeşillikler bize canlı geldi. Biradan, golf oyunlarımızdan, pandemiden ve hatta bugünlerde hassas bir konu olabilecek biraz da politikadan konuştuk. Desert Pines uzun bir parkur değil ama dar ve sıkıntı payımıza düşeni bulduk. Buna rağmen yönetmelikte 4 green’e ulaşmayı başardım, ancak zayıf yeşil okumam ve gerçekten zorlu pin yerleşimleri nedeniyle hiçbirini dönüştürmedim. Ben de sadece bir delikte eşit oldum. Turumuz 3.5 saat sürdü ve Reggie ve ben otoparkta bir süre daha sohbet ettik dakika kadar, ama tüm bunlara rağmen 120 hemen sonra Encore’a geri döndüm. AM.

Karım ben golf oynarken biraz alışveriş yapmıştı ve o : 20 AM çok mükemmel bir zamanlama. Aceleyi yenmek için öğle yemeği için Tacos El Gordo’ya gitmeye karar verdik. İşe yaradı. Dışarıda sıra yoktu, ancak her istasyon muhtemelen 6 derindeydi, ancak buna rağmen 5 dakika içinde tacolarımızı yedik. 4 baharatlı domuz eti, 2 biftek ve 2 chorizo ​​aldık. Lezzetli ancak tacolarda MSG var, bu yüzden karımın ayak bilekleri biraz şişti. Korkunç değil, ama onu biraz rahatsız edecek kadar.

Öğle yemeğinden sonra havuza gittik. Bu zamana kadar 15C/77F ve havuz güzeldi. Encore’un havuzu Wynn’den çok daha küçük ama yine de çok güzel. Bir hayal kırıklığı, Encore’un golf oynadıktan sonra sırtımı ıslatabileceğim bir jakuziye sahip olmamasıydı. Havuzun içinde ve çevresinde yaklaşık bir saat dinlendik, ancak daha sonra temizlenip Red Rock Resort and Casino’ya doğru yola çıktık.

Red Rock Casino’da ayrıca 0$ var. 9/6 İş, ama bunun için etrafta avlanmak zorunda kaldık. Üzerlerinde “%99% getiri” ile işaretlenmiş bir makine bankası var ve makinelerin kendileri daha eskiydi, bu yüzden ilk eşimin denediği makinenin beğenmediği bir sesi yoktu. Kazanan bir el dağıtıldığında bip sesini duymayı sever. Bu sefer ikimiz de oldukça iyi iş çıkardık. $120 koyardık ve $401 yükseldiğinde nakit çekerdik yada daha fazla. 9 adet bilet bastık. Daha sonra karımı bırakıp başka bir barbut oyununa girdim. Kendi başına oynarken ve daha yaşlı bir adam kazanırken, makineler bankasında dolaşıyordu. Onun makinesini istediği çok açıktı. Sonunda onun yanındaki uç makineye bir hışımla oturdu ve bu arada sürekli onun makinesini gözetleyerek kaybetmeye başladı. Onu dışarı çıkarmak ve gitmesini sağlamak için koltuğunu makineye yaklaştıracaktı. Yine de karım inatçı ve makinedeydi, bu yüzden 60 sonra ayrılana kadar oynamaya devam etti. dakika. Sonra bir ikilemle karşılaştı. Kokteyl garsonundan ben çıkmadan içki almıştık ve onun tuvalete gitmesi gerekiyordu. O çıkar çıkmaz yaşlı adamın içeri dalıp makineye bineceğini düşündü. Vermeden önce başka bir dakika oynadı. biyolojiye girer. Tabii ki döndüğünde adam makinedeydi.

Barbut oyunum iyiydi çünkü don’t pass çizgisinde kamp kurdum ve oldukça tutarlı bir şekilde kazandım. Muhtemelen alınan her puan için 2 veya 3 7-out ve masada o kadar çok insan olmadığı için birkaç kez yuvarlandım ve kendime karşı bir şey yapmadım.

Kırmızı’dan ayrıldık. Rock Casino 17:00’den hemen sonra 5 için: 24 Marche Bacchus’ta akşam yemeği rezervasyonu . Soğuk olsa da, karım olarak bizi şöminenin yanında nazikçe oturttular. Tam tersi oldu tabii. Yemeğimizin yarısında ısının bir kısmını engellemek için şömine kapılarını dörtte üç oranında kapatmak zorunda kaldılar.

Şarküteri panosunu meze olarak paylaştık, sonra eşim cevizli levrek ve Kuzu pirzolası yedim. İkisi de çok iyiydi. Karım, balığıyla birlikte ezilmiş mısır kremalı sosundan gerçekten keyif aldı. Kuzu pirzolamı sevdim, ama biraz küçüklerdi, çok şükür 4 tane vardı. Alkolü hafife aldık ve bir şişe şarap aramayı atladık. Bunun yerine camdan sipariş verdik. Karım listeden güzel bir beyaz seçti ve California’dan güzel bir merlot aldım ve üzgünüm ikisinin de adını hatırlayamıyorum. İkisinden merlot mükemmeldi.

Akşam yemeğinden sonra Encore’a geri döndük ve odada dinlendik ve saat daha 8’di: 30ÖĞLEDEN SONRA. Yaşlanıyoruz!

Çarşamba – Aptal Kumar

Çarşamba sabahı karar verdim aptal kumarımı oyna. Şansın beni nereye götüreceğini görmek için çeşitli oyunlarda şansımı zorlamak. Bu noktada, önceki tüm kumarlardan toplamda yaklaşık $400 yükseldik.

İlk durak $’dan ikiye katlamaya çalışmaktı. Blackjack’te ile $1000 arası. Sabah 6’dan hemen sonra TI’ye geldim ve masa $13 idi. minimum. $60 düşürdüm. Prosedür, arka arkaya 7 galibiyet serisi arayan herhangi bir kazanç üzerine bahse girmekti. Ancak Lady Luck benim tarafımda değildi. İlk iki elimi kaybettim. Bir sonrakini kazandı. Ondan sonra birini kaybettim. Sonra bir sonraki eldeki bölünme fırsatını yakaladım ve onu kaybettim. Oradan, sonraki 8 eldeki $100’ın geri kalanını çabucak yaktım.

Bir sonraki aptal kumarımızı denemek için karımı toplayan o dayaktan devam ettim. Bu sefer Encore üst limit odasında 5 $ 9/6 Job oldu. Her birimiz şanslı olmak için $230 denedik. Bu bize sadece 8 el vererek çok güzel ve çok ince bir oran verdi. Koşumuz sırasında hiçbirimiz yüksek bir çiftten fazlasını alamadık. Bu iki aptal kumar faaliyeti arasında, $400 seviyesinden $401 düşüşüne geçtik. . Bu kumar!

Sıradaki aptal kumarımız $45 her biri $0,11 Wheel of Fortune slot makinesinde. Bu da boş çıktı. Karım bonus çarkına yalnızca bir kez kalktı ve ben iki kez vurmayı başardım, ancak 48 madeni paralar.

Aptal kumar felaketinden sonra ikimiz de bir dahaki sefere riski $150 ile sınırlayacağımız konusunda anlaştık. toplam şansımızı zorlamaya çalışırken.

Çarşamba gününe dönüş yolculuğumuz için COVID antijen testlerini yaptırmaya çalışmak da dahildi. İnternet üzerinden tamamlanabilecek Switch Health adlı bir takımdan bazı kitler satın almıştık. Size QR kodlarıyla birleştirilmiş test kitleri verirler ve testi kaydetmek için çevrimiçi portallarına girersiniz ve ardından testi doğrulamak için sistemlerine yüklersiniz. Çevrimiçi deneyimleri korkunçtu. İddia, çevrimiçi portallarının iPad ve Safari’yi desteklediğiydi. Bizim için işe yaramadı. İPad’in kendisinde bir QR kodu taramamızı istedikleri noktaya geldi. Destek hattını aradım ve cevapları şuydu: iPhone kullanamıyor musunuz? Hayır dedim iPhone getirmedik ama Android telefonumu deneyebiliriz. Bu bizi sadece ekranda bir QR kodu taramamızı istemediği yerde biraz daha ileriye götürdü, ancak sistem testi zaten kaydettiğimizi ve bu nedenle geçersiz olduğunu iddia etti. Tatilimizde Switch Health sistemiyle savaşarak neredeyse 2 saat geçirmiştik ve vazgeçtik. Wynn/Encore, üzerinde 12 saatlik PCR testi yaptı. -site bu yüzden sonuçlarımızı almak için aşağı indik ve bunun için kaydolduk.

Switch Health kitinin maliyeti $175 CND ve bizim için tamamen yararsızdı. PCR testlerinin her biri $120 ABD’ye mal olur. Ah!

Switch Health’e şikayette bulundum ama bizim için bir şey yapmayacaklar. Ayrıca, testler için ortak sağlayıcı olarak Switch Health’i zorlayanlar olduğu için Air Canada’ya da şikayette bulundum. Söyleyebileceğim tek şey, seyahat testiniz için Switch Health’i kullanmayın.

Amerika’nın Got Talent gösterisi için 19.00 biletimiz olduğu için Çarşamba öğleden sonra geç saatlerde Luksor’a gittik. vpfree2’de 0$15 9/5 İş makinesi listeleniyor. Akşam yemeğini ve ardından gösteriyi kapmak için beklerken öğleden sonra biraz denemek istedik. Karım oynadı. Bu 3 oyunlu Spin Poker çeşidiydi, bu yüzden karım 9-çizginin tamamını denedi, ancak bunu çok kafa karıştırıcı bulduğu için 3 oyuna düştü. Bunu, günün erken saatlerinde tek hatlı 5 dolarlık bir makineyle yaşadığımız deneyimle karşılaştırdık. Yukarıydık, aşağıdaydık ve sonunda birkaç saat sonra bile dağıldık. Büyük harf kullanımındaki farkta gerçek bir karşıtlık.

Tacos El Gordo’nun aksine akşam yemeğini saat 17.00’de Diablo’s Cantina’da yedik. Ben bir bira içerken karım mükemmel bir Salatalık Margarita vardı. Başlamak için cips ve guacamole paylaştık. Bundan çok keyif aldık ama öğle yemeğini atladığımız için oldukça açtık. Ana yemek için ikimiz de tavuk enchilada ile bitirdik. Kesinlikle sağlam bir çaba, ancak Tacos El Gordo’nun zevklerine uygun değil.

Amerika’nın Yeteneği Var şovu, temelde önceki kazananların ve ikincilerin yıllar içinde yaptıklarının bir karışımı. Komedyen Vaiz Lawson, Light Balance’ın dans eden numaraları, Duo Transend’in trapez gösterisi, Kodi Lee ile şarkı söylemesi, The Silhouettes, mentalist bir eylem, bir bıçak fırlatma eylemi ve birkaç sihirli eylemle ağırlandı. Bir kadının renkli anında kostüm değişiklikleri yaptığı ve sonunda Dustin Travella tarafından daha büyük bir Copperfield tarzı illüzyon oynadığı bir sahne. AGT’yi izlediyseniz ve hayranıysanız bu gösteri tam size göre. Karım televizyonda birkaç gösteri izlemişti ve genel olarak Las Vegas şovundan keyif aldık, ancak muhteşem bir geziden ziyade sağlamdı. Bir şey beni biraz rahatsız etti. Kodi Lee piyano çalabilir ve çok iyi şarkı söyleyebilir, ancak fiziksel ve zihinsel zorlukları göz önüne alındığında, sadece eğlenceden ziyade biraz sömürücü hissetti.

Gösteriden sonra Encore’a geri döndük ve gerisini geçirdik

Perşembe – Kişisel Aptallık

)Perşembe sabahı erken saatlerde birkaç kumar daha oynadım. TI’de güzel bir $ ile bir blackjack seansı) minimum. Açık ellerde başabaştı, ama yalnız bir blackjack artı kazandığım ya da en kötü ihtimalle ittiğim birkaç split ve double beni yaklaşık $175 yükseltti. .

$9/5 JoB Spin Poker’e bu sefer 3 hat oynarken bir şans daha verdim, ancak $
kaybetmeyi başardım. $99 Az önce blackjack’te kazandım.

Venetian/Palazzo’ya gidip $1000 bulmayı göze almam gerekti. minimum barbut oyunu, ama yine şansım çok kötüydü ve $
kaybettim o seansta. Encore’da kasada garip bir şey oldu. Vardığımızda onlara rezervasyon numarasını vermedim, bunun yerine beni isimle aramalarına izin verdim. Sonuç olarak teklifimi odaya uygulamadılar. Son fatura $1498 geldi ve ben ne olduğunu anlamadan ödemesi için nakit verdim. Resepsiyon memuru faturayı yazdırdı ve paramı saydı. Bu arada faturayı gözden geçirdim ve sonunda bana uygun oda fiyatını vermediklerini ve bana bir gece bile vermediklerinin farkına vardım. Hızlıca bakan ve teklifimi uygulayan resepsiyon görevlisine işaret ettim. Yeni fatura $1000 olarak geldi. Oldukça fark var. Yakaladığıma sevindim. Wynn/Encore’daki insanların bunu kaçırması biraz alışılmadık bir durum. Bir dahaki sefere beni aramalarını sağlamak yerine onlara onay verdiğimden emin olacağım.

Retu Arabayı sürmek ve eve uçmak son aptallığım dışında iyi gitti. Havaalanının otoparkına park ettik ve park ettiğimiz direğin numarasını not etmeyi unuttum. Diğer sorun, biz aslında 6. kata park etmiştik, ancak otopark asansörleri sadece 5. kata çıkıyor. Arabamız için 3, 4 ve 5. katlara bakarak 15 dakika harcadım . Karım park etmek için fazladan kat olduğundan emindi ve bu yüzden etrafına baktı ve diğer katlara çıkmak için merdivenleri buldu ve arabamızı 6’da buldu. Dediğim gibi, yaşlanıyorum. Bir dahaki sefere bir hatırlatma olarak arabanın ve park ettiğimiz direğin fotoğrafını çekeceğim.

Sonuç

Sonunda COVID’den sonra Las Vegas’a Mart Tatili gezimizi gerçekleştirdik. Kıştan uzaklaşmak, harika yemek ve eğlencenin tadını çıkarmak ve umarım masalarda daha iyi şanslar elde etmek için önümüzdeki Mart Tatilinde Las Vegas’a dönmekten mutlu olacağım.

–helpmespock

Comments to: Mart 2022 Gezisi

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri