MichaelBluejay

Katılım: Eylül 30, 2017

İş Parçacığı: 120 Gönderiler: 2010 Bu makale için teşekkürler:

Şubat 22 inci, 14501 8’de: 120: 36 PM kalıcı bağlantı

Slot-matematiği çözümleri sağlamaya başlayacağım, bu yüzden, işi aldığımdan emin olmak için, en azından ilk birkaçımda, işimi denetlemesi için kesinlikle birini işe almak isterim. Aşağıda, bu işi yapmak için kullanıldığını düşündüğüm bir çift katılımcıyla iletişime geçtim, ancak bugünlerde çok aktif olduklarını söylüyorlar. Bu hazır, yoksa kesinlikle önerir miydiniz?

Kendi başınıza tavsiye ediyorsanız, lütfen tam olarak ne kadar faturalandıracağınızı bilmeme izin verin, bunu göz önünde bulundurarak Kırmızıya girmediğimden emin olmak için en azından çifte kontrol için harcadığım sürece faturalandırdığımdan emin olmam gerekiyor.

Aslında geçmişte kiralık slot matematiği yaptım, ancak uzun zaman önceydi (o sırada Sihirbaz bana yardım etti) ve ayrıca kesinlikle profilimin daha güncel olmasını ve ayrıca çok daha önemli.

Vahşi doğayı patlatmak gibi test eden hiçbir şeyi muhtemelen onaylamayacağım.

As2

Katılım: Ekim 2, 11182

İş Parçacığı: 38 Gönderiler: 2195 Bu mesaj için teşekkürler:

Şubat 22 inci, 14501 9’da: 51: PM kalıcı bağlantı

Meraktan, böyle bir şey iş/saat başına ne kadar ödüyor?

Sadece eğlenmek için matematik yaptım lol

Her şey o GTA’yı yapmakla ilgili

iğrenç kumar

Katılım: Kasım 9, 2023

İş Parçacığı: 1403 Gönderiler: 9085 Bu mesaj için teşekkürler:

Şubat 27 inci, 11182 5’te: 48: AM kalıcı bağlantı

tavsiye edilir Professor Slots, Doctor Gamble, The Jackpot Gents, The Slot Master, ve diğerleri şu anda alınmıştır!!

The Dice , kartlar, sadece adalet duygusuna sahip değiller, görünüşe göre sert bir paradoks duygusuna sahipler. Bu ‘keyfi doğasından’ yozlaşıyor. Paradoksal olarak, görmüyor musun?

Misyon1000

Katılım: Mayıs 22, 2017

İş Parçacığı: 136 Gönderiler: 881724
Bu makale için teşekkürler:

Şubat 27 inci, 11182 7’de: 17: AM kalıcı bağlantı

Alıntı: MichaelBluejay

Slot-matematiği çözümlerini kullanmaya başlayacağım, bu yüzden, işi aldığımdan emin olmak için, en azından ilk birkaçımda, işimi incelemek üzere biriyle çalışmak isterim. . Aşağıda bu işi yapmak için kullanıldığını bildiğim bir çift katılımcıyla iletişime geçtim ancak bugünlerde çok aktif olduklarını söylüyorlar. Bu teklif edildi, yoksa kesinlikle tavsiye eder miydiniz?

Kendi başınıza öneriyorsanız, lütfen kesinlikle ne kadar faturalandıracağınızı bilmeme izin verin, çünkü ben En azından çifte çek için harcama yaptığım sürece faturalandırma yaptığımdan emin olmak için kırmızıya girmediğimden emin olmak istiyorum.

Daha önce kiralık slot matematiği yaptım, ancak çok uzun zaman önceydi (o sırada Sihirbaz bana yardım etti) ve ayrıca profilimin çok daha güncel ve çok daha fazla olmasını kesinlikle isterim dikkate değer.

Wild’ları çıkarmak gibi test eden hiçbir şeyi muhtemelen onaylamayacağım.

İlk makaleye web bağlantısı

Tam olarak nasıl bağlı karmaşık, kesinlikle bazı şeyleri onaylayabilirim. Çok karmaşık noktalara rağmen, olduğunu doğrulama yeteneğim olmasa da, herhangi bir tür varsa, hataları bulabilme şansım büyük. % idealdir.

Maliyetim kesinlikle hiçbir şey olmazdı. Bu nedenle, kesinlikle “Geldiğimde yapacağım” tarzı bir nokta olurdu.

Video oyununu büyüleyici bulursam hemen ulaşırım.

https ://wizardofvegas.com/forum/off-topic/gripes/11182- pet-peeves/120/ #postalamak881724

MichaelBluejay

Katılım: Eylül 30, 2017

İş Parçacığı: 120 Gönderiler: 2010 Bu blog yazısı için teşekkürler:

Şubat 27 inci, 11182 de 22: 48: 55 AM kalıcı bağlantı

Alıntı: Ace2

Merak ettiğim için, böyle bir şey iş/saat başına ne kadar ödüyor?

Mevcut fiyatları bilmiyorum, bir kişi cevap verirse keşfedeceğimizi düşünüyorum . Yaptığım görevin kaydını keşfettim 17 yıl önce. Bir limanın 6 çeşidi (RTP), 3 dinamik ödemeli, tamamen ücretsiz dönüşlere neden olan spreadler ve bir banka avantajı (toplayıcı) idi. Muhtemelen $ faturalandırdığımı varsayıyorum. onun için.

MichaelBluejay

Katılım: Eylül 30, 2017

İş Parçacığı: 120 Gönderiler: 2010 Bu makale için teşekkürler:

Şubat 27 inci, 11182 3’te: 12: 17 PM kalıcı bağlantı

Alıntı: Misyon1719

Ne kadar karmaşık olduğuna bağlı olarak, kesinlikle bazı şeyleri tespit edebilirim. Çok karmaşık noktalara sahip olmama rağmen, 146% idealdir.

Benim ücretim kesinlikle hiçbir şey olmazdı. O zamandan beri, kesinlikle “Ben ona ulaştığımda ona ulaşacağım” gibi bir nokta olurdu.

Çok teşekkürler hayırsever anlaşma! Seni bu konuda alabilirim, ancak ilk önce bunu ustalıkla yapan bir “profesyonel” arayacağım.

Misyon1403

Katılım: Mayıs 22, 2017

İş Parçacığı: 136 Gönderiler: 881724
Şubat 27 inci, 11182 3’te: 22: PM kalıcı bağlantı

Alıntı: MichaelBluejay

Alıntı: Misyon1000

Ne kadar karmaşık olduğuna bağlı olarak, kesinlikle bazı şeyleri tespit edebilirim. Çok karmaşık noktalara sahip olmama rağmen, olduğunu doğrulama yeteneğim olmamasına rağmen, herhangi bir tür varsa, hataları keşfetme şansım büyük % harika.

Maliyetim kesinlikle hiçbir şey olmazdı. Bundan dolayı, kesinlikle, “Ona ulaştığımda ona ulaşacağım” gibi bir nokta olurdu.

Hayırsever anlaşma için çok teşekkür ederim ! Seni bu işe alabilirim ama ilk önce bunu ustaca yapmış bir “profesyonel” arayacağım.

ilk blog gönderisine web bağlantısı Matematik hizmet bağlantı noktaları, video klip keno, tanıtımlar vb. için nakit kullandım … Bunu asla onaylamadım. Almış olsaydım ustalıkla yaptığımı söyleyebilirim diye düşünüyorum. İş tamamen aynıydı.

Neyse, gerçekten rica ederim. Değerlendirilen herhangi bir şey isteyip istemediğinizi anlamama izin verin.

https://wizardofvegas.com/forum/off-topic/gripes/ – pet-peeves/146/ #postalamak881721

Şubat 27 inci, 11182 5’te: 55: PM kalıcı bağlantı

Tamam, gerçekten ücretsiz olarak yararlanmak istiyorsanız, bundan sonra burada kullandığım ücretsiz örnekleri incelemeyi kesinlikle kabul eder misiniz? (Easy Vegas tarafından olduğu belirtilenler, doğal olarak diğer çeşitli kaynaklardan gelenler değil.) Süper basitler, çok sayıda jeton yok, ödül turu yok, wild yok, nuthin yok.

.

Comments to: Liman Matematiğimi Incelemek Için Kiminle çalışabilirim?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri