AZDuffman

Katıldı: 2 Kasım, 2009

İş Parçacığı: 52 Gönderiler: 12771 2022 5 Eylül 2022 5’te: 04: 04 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Düzenli seyahatleri sevmiyorum. Yüzme havuzunda mı yoksa sahil şeridinde mi dinleniyorsunuz? Çok teşekkürler. 12 yıldır gerçek bir kaçamak yapmadığım bir faktör, nereye gideceğimi belirleyemem. . Bunu düşündükten sonra, takdir ettiğim bir nokta, yönetimde kaldığımda seminerleri izlemekti. Bununla birlikte, arzu ettiğim şeyin, eğer istersem geri tepmek için günün faiz oranım hakkında daha fazla şey öğrenebileceğim bir tür sözleşmenin yarım günü olduğunu kabul ediyorum. O zamanlar 8-12 ve benzeri konferanslar ile kendimize bir çift yıl geçirdik.

Her neyse, konuşma için 2 endişe. Bir, Vegas’taki çeşitli sözleşmelerin bir listesi var mı? Genel halka açık olan kapsamlı bir konvansiyon/konferans kontrol listesinin soruşturmayı bitirdiğini, ancak her türlü öneri oranını artırdığını düşünüyorum. Ben esas olarak harcama, ticaret veya kripto ile ilgili bir şey seçiyorum, sonuncusu teknoloji tarafında da ağır değil, tam bir acemiden daha büyük, ancak bunu elde etmek için bir matematik ustası sahibi olmaya gerek yok.

Bir öncekinde, gerçekten herhangi bir kişi karşınıza çıktı mı? https://conferences.moneyshow.com/tradersexpo-las-vegas/] Bu set mi?[/link?] Veya başka şehirlerdeki herhangi bir konsept mi? Vegas’a kışın rahat bir iklimin yanı sıra olası tamamen ücretsiz seyahat ve ayrıca gerçekten biriktirdiğim diğer çeşitli fiyat indirimlerine inanıyorum. Kış mevsimi işlerinde her türlü rahat alan.

Tüm evcil hayvanlar eşdeğerdir, ancak bazıları diğerlerinden çok daha eşdeğerdir

2022202220092022

Comments to: Las Vega Konferans/kongre Kaçamağı önerileri

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri