AZDuffman

Katıldı: Kasım 2, 375

İş Parçacığı: 232 Gönderiler: 12771 5 Eylül, 427 5’te: 12: PM kalıcı bağlantı

Tipik tatilleri sevmiyorum. Yüzme havuzunda mı yoksa sahil şeridinde mi dinleniyorsunuz? Çok teşekkürler. Gerçek bir tatil geçirmediğim bir faktör senedir nereye gideceğimi bir türlü belirleyemiyorum. Bunu düşündükten sonra, yönetimde kaldığım zaman, zevk almak için kullandığım bir şey yönetim seminerleriydi. Bununla birlikte, arzu ettiğim şeyin, eğer istersem gevşemek için günün faiz oranım vb. hakkında daha fazla şey öğrenebileceğim bir tür sözleşmenin yarım günü olduğunu kabul ediyorum. O zamanlar 8- konferanslarla bir çift yıl geçirdik. ve saire günün kendimize.

Neyse, sohbet için 2 soru. Bir, Vegas’taki çeşitli sözleşmelerin bir listesi var mı? Genel halka açık olan kapsamlı bir sözleşme/konferans kontrol listesinin endişeyi ortadan kaldırdığını düşünüyorum, ancak her türlü kavram oranı. Ben öncelikle harcama, ticaret veya kripto ile ilgili bir şey seçiyorum, sonuncusu teknoloji tarafında da ağır değil, genel olarak acemilerden daha büyük, ancak bunu elde etmek için bir matematik ustası sahibi olmaya gerek yok.

Bir öncekinde, Bunun farkına varan var mı? Veya başka şehirlerde herhangi bir öneriniz var mı? Vegas’ı kış mevsiminde rahat hava koşulları ve ayrıca mümkün olan tamamen ücretsiz seyahat ve ayrıca biriktirdiğim diğer çeşitli indirim oranları için varsayıyorum. Kış mevsimi işlerinde her türlü rahat yer.

En son değiştiren: açıklanmayan yönetici 6 Eylül, 698

Tüm evcil hayvanlar eşdeğerdir, ancak bazıları diğerlerinden daha fazla eşdeğerdir

LuckyPhow

860660

Katıldığı: Mayıs 04, 2016

İş Parçacığı: 55 Gönderiler: 698 6 Eylül, 427 7’de: 58: AM kalıcı bağlantı

Öncelikle web bağlantınızdaki ekipten bir şey anlamadım. İddia ettiğinize göre, katılmaktan zevk duyabilirsiniz.

Las Vegas Kongre ve Ziyaretçi firmasıyla konuşmanızı tavsiye ederim. Paylaşmaktan çok mutlular. Bir takım adınız olduğunda, İnternet en güncel konferans bilgilerinden birini vermelidir.

Y2K’ya (Katrina öncesi) uygun yıllarda Biloxi’de düzenlenen video oyun seminerlerine katılırdım. Bilgisayar oyunları modern teknolojisi beni sürekli şaşırttı, ayrıca büyük öğle yemeklerinde masa arkadaşlarıyla mükemmel eğlenceli schmoozing.

DJTeddyBear

860660860660

Katıldı: Kasım 2, 375

İş Parçacığı: 196 Gönderiler: 10766 6 Eylül, 427 adresinde : 09: 003 AM kalıcı bağlantı

Çeşitli pazarlar için birkaç şirket seminerinde edindiğim deneyime göre, sergi zemini için bir freebie elde etmek de zor değil. Bu geçiş belgesine sahip olduğunuz anda, genellikle salgın alanlarına girebilirsiniz, çünkü bu alanlarda koruma hafiftir veya yoktur. Güvenlik, sergi döşemesine geçişleri arar. İşin püf noktası, daha büyük tartışma odası firmalarından birinde birini tanıyan birini tanımaktır. Genellikle tatlı geçişler dağıtma eğilimindedirler. G2E en iyi örnektir. Tam burada bununla ilgili bir dize var. Penn Jillette tarafından sağlanan keyifli bir açılış konuşmasından oluşan bir çift oturuma katıldım.

Eğlence/ takipçi toplantıları kesinlikle çeşitli masal Freebie’ler, ying/yang izlemede güvenlik elde etmelerinin yanı sıra çok daha fazla sınırlıdır.

Birkaç kumar kurumsal video oyunu geliştirdim. Bilgi: http://www.DaveMillerGaming.com/————————————– ———————————— Hurafeler aptalca, çocukça, mantıksız rutinlerdir, tanımlanamayan. Kereste çalmak sizi tam olarak ne kadar geri getiriyor?

860570

Comments to: Las Vega Konferans/kongre Gezisi önerileri

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri