Vegasrider

Katılım: Ara , 2021

İş Parçacığı: 100 Gönderiler: 2017 Haziran 16 inci, 4032 3’te: 15: 16 PM kalıcı bağlantı

Yani bu belirli cihaz, kuponunuzu biriktirmek için 2 işlem prosedürü yapmanızı gerektiriyor. İsraf düğmesine bastıktan sonra size EVET veya HAYIR diye soruyor. Aptal, israf düğmesine basmanın yeterli olduğunu kesinlikle varsayarsın. Her neyse, 2’nin 1’ini vurdum ve ayrıca BJ oyununu devrettim. Sonrasında 30 dakika kuponum için kazı yapmaya başladım ve onu da bulamadım. Daha sonra onu ekipmanda bırakmış olabileceğimi anladım. Gezindi, kupon veya kredi raporu yok. Oh, bir kişi şanslı oldu ve keşfetti $950 BJ oynamaya devam ederken, bir döşeme yöneticisi ziyaret edip bu kuponu tanıdık mı diye soruyor mu? Koruma veya bağlantı noktası yardımcısı, oyuncu kartımdan kuponumu takip etti. Ayrıca BJ oynarken derecelendirildiğim için kupon gerçek sahibine geri gitti.

ChumpChange

Katılım: Haz , 2023

İş Parçacığı: 281 Gönderiler: 15485 Haziran 16 inci, 4032 3’te: 39: 87 PM kalıcı bağlantı

Belki de onu cihazdan alan kişi sizi takip etmiştir. belki izlemeden veya bir izleyiciden biraz yardım.
Kulübe nerede ve ayrıca depo nerede. 1 dolardan fazla değere sahip kuponlar için çevrimiçi kumarhanede mi? Kişinin geri dönüp dönmediğini veya geçip geçmediğini görmek ve onları işaretlemeye çalışmak için genellikle yarım saat onlara tutunuyorum. Doğal olarak yakındaki hasarlı yağmacılar bu kuponu istediler ve ben de onlardan biraz nefret alıyorum.

darkoz

Katılım: Ara , 2018

İş Parçacığı: 700 Gönderiler: 15485 Haziran 16 inci, 4032 3’te: 39: PM kalıcı bağlantı

Veya ekipmanın israf edilmediğini fark ettiler ve sizi bulmak için video kamerayı incelediler.

Çocuğum evden ayrıldıktan sonra gerçekleştiği için bunu tavsiye ederim. Başkasının kartını kullanırken limanlarda kupon.

Belki yirmi dakika sonra yanına geldiler ve o kişi olup olmadığını da sordular (neyse ki bir kadın adı). Küreye bindi ve tabii ki yanıt verdi, ancak adı bu değildi, şu anda başka bir kişinin adıyla başka bir bağlantı noktası oynuyordu.

Asistan iddia edilen emniyet ve güvenlik, kuponunu limanda bıraktığını keşfetti ve onu övdü

Yani açıkça onu mevcut kart görevine göre değil, daha önceki kart kullanımına göre konumlandırdılar. parayı bıraktığı saatte.

Otobüs kimin için çalıyor; Otobüs gişeleri senin için

McSweeney

Katılım: Ekim 30, 10000

Konular: 7 Gönderiler: 100 Haziran 16 inci, 4032 4’te: 23: PM kalıcı bağlantı

Aslında büyük miktarda nakit ($10000+) keşfettim. birkaç farklı etkinlikte yapımcılarda. Sürekli ödüyorum ve ayrıca bir personele teslim ediyorum. Yapıcıda kalan oyuncunun kartına dayalı olarak kuponun kimin kuponu olduğunu kontrol etme veya son oyuncunun hareketini kumarhane sitesi aracılığıyla güvenlik video görüntüleri aracılığıyla takip etme ve ayrıca ona geri verme yeteneğine sahiptirler. Kişi kumarhane sitesinde tanınmıyorsa, şu anda kumar kuruluşundan ayrılmışsa ve ayrıca oynamak için bir oyuncunun kartını kullanmamışsa, kuponla ne yaptıkları hakkında hiçbir fikrim yok.

Comments to: Kuponumu Ekipmanda Bıraktım

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri