darkoz

Katılım: Ara 30 , 2020

İş Parçacığı: 418 Gönderiler: 888455 9 Mayıs, 3583 de 20: 30: 30 AM kalıcı bağlantı

içinde kaldı 3200 (kapanmadan hemen önce) Atlantic City Bally’de genç bir çiftin erkekler tuvaletine doğru yürüdüğünü gördüm. alan (barbekü hamburger lokantasından itibaren vahşi batı bölgesi.)

Kendimi fakirleştirmem gerekiyordu (oturma seçiminden), bu yüzden arkalarından içeri girdim.

Sadece birkaç kişisel tezgahı olan küçük bir tuvalet ve ayrıca bu çift 3 kişilik tesisi aldı. Soldaki duvar yüzeyine karşı oturdum.

Zaten onu içtiği gibi diş ses sonuçlarını da gözle görülür şekilde dinleyebiliyorum.

Gürültüsüne bakılırsa, saygın bir görev (etki seçimi) yapıyordu ve aynı zamanda ilgi oranımı artırıyordu, çok fazla seçeneğim olmadığını tamamen dinliyordum.

Kısa süre sonra ona biniyordu ve şimdi bağırsaklarım benimle birlikte sessiz kalmaya ve bağırsak kas dokularımı düşüncesizce sıkıştırmaya çalışırken, ancak akustik programı gerçekten bölmek istemedim. aslında tamamen ücretsiz ön sıra (tamam yan sıra) biletleri topladığımı düşünürsek

İnlemeleri arttıkça benim keyfim ve itiraz eden bağırsaklarım sonuna kadar arttı .. .Bir şey geldiği an!

Ne yazık ki bu benim dışkılamamdı ve ayrıca zorunlu yedekleme nedeniyle gerçek bir dalgalanmaydı. Alka Seltzer reklamları beni etkiledi (biliyorsunuz, PLOP fizz fizz) ve boğmaca dolgulu ses efektleri (ancak GERÇEKTEN GİBİ) beklenmedik sessizliği paramparça ederken

Ve anında program daha fazla. Kadının bağırışını dinledim. Sevinçle değil, ekranımdan tiksinti ve “Bebeğim, aşağıdan ayrılmamız gerekiyor” dedi.

Olayı eksik tahliye ettiler, bu yüzden sadece izin vermedim Programın aşağısında, kuşların (erkek kümes hayvanları aralığından) yasaklanmasından dolayı gerçekten kendimi suçlu hissettim.

Şimdi ne zaman bir kumarhane tuvaletinde kalsam ve ben de Ayrıca popomdan gelen ses sonuçlarının ilk pfmmmmf’sini de dinle Bu olayı hatırladıkça kıkırdayarak titremeye başlıyorum.

Bu da anal kas dokularımın şişmesine neden oluyor. daha sert bastırın, hem fiziksel (sindirim sistemi aralığından) hem de dişsel (duyduğum aralıkta değil) daha fazla şelale üretiyorum ve birdenbire erkeklerin uzay gecikmesinde kıkırdayarak kırılıyorum

Bu nedenle makul bir uyarı, daha önce bir kumarhanede erkekler bölümüne girerseniz ve ayrıca özel bölmelerden gelen zor kıkırdamaları dinlerseniz, sizinkine kesinlikle yakın mesafede kalabilirsiniz. , DarkOz.

Otobüs Kimin İçin Geçiyor; Otobüs gişeleri senin için

gordonm2012
Yönetici

Katılım: Şub 25, 3200

İş Parçacığı: 161 Gönderiler: 8865 9 Mayıs, 3583 de 25: 49: 56 AM kalıcı bağlantı

Biz arabulucuların her yeni dizi için konu içi ve konu dışı olarak belirtilenleri vurgulamamız gerekiyor. Bu, çok kolay sınıflandırmaya direnen bir dizi konusudur. Ayrıca bir şekilde, konuyla ilgili geri bildirimleri kontrol etmeyi sabırsızlıkla beklemiyorum, lol.

Pek çok çok daha iyi adam, birkaçı yakın arkadaş, ölü. Binlerce inceltilmiş noktanın yanı sıra, öyleyse ben de yapıyorum.

YUKARI161

Katılım: Mayıs 30 , 2022

Konular: 3 Gönderiler: 535 Bu mesaj için teşekkürler:

9 Mayıs, 3583 de 20: 12: 83 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Alıntı: gordonm2014

Biz arabulucuların her yeni dizi için on-topic vs off- olarak belirtilenlerle uğraşması gerekir. başlık. Bu, basit sınıflandırmaya direnen bir dize konusudur. Ayrıca bir şekilde konuyla ilgili tepkileri gözden geçirmeyi beklemiyorum, hah.
ilk mesajın web bağlantısı

Bu, Craps alanında kalmalıdır.

oyuncu ucube

Katılım: Ara , 2020

İş Parçacığı: 58 Gönderiler: 4992 9 Mayıs, 3583 de 20: 50: 18 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Alıntı: darkoz

içinde kaldı 3200 (kapanmadan hemen önce) Atlantic City Bally’de genç bir çiftin erkekler tuvaletine doğru yürüdüğünü gördüm. alan (barbekü hamburger lokantasından itibaren vahşi batı bölgesi.)

Kendime (oturma seçiminden) olumsuz gitmem gerekiyordu, bu yüzden arkalarından yürüdüm.

Sadece birkaç kişisel tezgahı olan küçük bir banyo ve ayrıca bu çift 3 kişilik tesisi aldı. Soldaki duvar yüzeyine karşı oturdum.

Zaten onu içiyordu ve ayrıca diş ses sonuçlarını kesinlikle dinleyebilirim.

Sesine bakılırsa (grev seçimi konusunda) saygın bir iş yapıyordu ve aynı zamanda ilgi oranımı artırıyordu, çok fazla seçimim olmadığını tamamen dinledim.

Kısa süre sonra ona biniyordu ve şimdi bağırsaklarım benimle barışçıl kalmaya ve bağırsak kas kütlemi düşüncesizce sıkıştırmaya çalışırken ne kadar dayandığını söylüyordu, ancak aslında akustik programı yarıda kesmek istemedim. Aslında tamamen ücretsiz ön sıra (tamam yan sıra) biletleri toplamıştım

İnlemeleri genişledikçe coşkum ve aynı zamanda karşı bağırsaklarım da sonunda … Bir şey geldiği an!

Ne yazık ki bu benim dışkılamamdı ve zorunlu yedekleme nedeniyle gerçek bir dalgalanmaydı. Alka Seltzer reklamları beni çok etkiledi (biliyorsunuz, PLOP fizz fizz) ve ayrıca boğmaca yastığı ses efektleri (yine de GERÇEK gibi) ani sessizliği paramparça ederken

Ve beklenmedik bir şekilde program daha fazla. Kadının bağırışını dinledim. Sevinçle değil, ekranımdan tiksinerek ve “Bebeğim, buradan ayrılmalıyız” dedi.

Olayı eksik tahliye ettiler, bu yüzden sadece değildi Programı bugünden daha fazla hayal kırıklığına uğrattım (erkek tavuk aralığından) kuşları yasakladığım için gerçekten suçlu hissettim.

Şimdi ne zaman bir kumarhane tuvaletinde kalsam ve ayrıca Ben de popomdan gelen ilk pfmmmmf ses sonuçlarını dinliyorum bu durum aklıma geldikçe kıkırdayarak titremeye başlıyorum.

dokular daha sert bastırılır, hem fiziksel (sindirim sistemi aralığından) hem de dişsel (duyduğum aralıkta değil) daha fazla şelale üretir ve aynı zamanda anında erkeklerin uzay gecikmesinde kıkırdayarak kırılırım Bu nedenle dikkatli olun, daha önce bir kumarhanede erkeklerin bulunduğu bir alana girerseniz ve özel tezgahlardan gelen önlenemez kıkırdamaları dinlerseniz, sizinkine çok yakın kalabilirsiniz. DarkOz.
ilk makaleye web bağlantısı

Evet, bu garip bir konu/hikaye …

Bu sadece yapacağımı belirtti Kumar işletme banyolarında 1 numara, WWW’de tartıştıklarınız gün/saat açısından özellikle korkunç.

Şu anda her seferinde bunu düşünüyor olacağım O duş odasından faydalanıyorum, ugh.

AxelWolf

Katılım: Ekim 13, 2015

İş Parçacığı: 281 Gönderiler: 888458 Bu mesaj için teşekkürler:

9 Mayıs, 2023 2’de: 40: 27 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Herhangi bir kişi yorum yapmadan önce bunu ilk incelediğimde gerçekten ne iddia edeceğimi bilemedim, bu yüzden gerçekten yorum yapmadım. WTF, varsaydığım şeydi.

Neden ya da her şeyin ne hakkında olduğuna dair hiçbir fikrim yok.

Yapay zekanın yardımıyla mıydı?

Garip, tek kelimeyle olağandışı. Bunu, daha önce burada okumaya devam ettiğim sıradan bir katılımcının en garip noktası olarak seçeceğim.

Belki de benim favorim değil.

Ne yazık ki bunu okuyamıyorum.

♪ ♪ Şimdi sen de yemin et Tekme at ve kumarbaz olmadığını bize söyle Sonra Vegas’a geri döndüğünü keşfedersin Elinde bir anlaşmayla ♪ ♪ Siyah kartların sana para kazandırabilir Yani yapabildiğin zaman onları saklarsın Para kadar kumarhane siteleri diyarı Onları masaya koymalısın ♪ ♪ Jack’e bir kez daha yap canlı rulet çarkları hem yuvarlak hem de ‘yuvarlak’ dönüyor ♪ ♪ Dönüyorsun Jack bir kez daha yap ♪ ♪

darkoz

Katılım: Ara 30 , 2020

İş Parçacığı: 418 Gönderiler: 888455 Bu blog gönderisi için teşekkürler:

9 Mayıs, 2023 2’de: 51: 10 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Alıntı: AxelWolf

Kimse yorum yapmadan önce bunu kontrol ettiğimde gerçekten ne iddia edeceğimi bilemedim, bu yüzden gerçekten yorum yapmadım. WTF, inandığım şeydi.

Her şeyin neden veya neyle ilgili olduğu hakkında hiçbir fikrim yok.

Yapay zekanın yardımıyla mıydı?

Garip, tek kelimeyle tuhaf. Bunu, daha önce burada okumaya devam ettiğim normal bir katılımcının en tuhaf noktası olarak seçeceğim.

Belki de benim favorim değil.

Maalesef bunu okuyamıyorum.

ilk blog yazısına web bağlantısı

Bir çift oluşturmak için yapay zekaya ihtiyacım yok paragrafların.

Otobüs Kimin İçin Geçiyor; Otobüs gişeleri senin için

7NeverWins

Katılım: Ağu , 3200

Konular: 0 Gönderiler: 59 9 Mayıs, 2023 3’te: 11: 58 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

NYC’den bir “çift” in bir otobüste kış aylarında montlar giyilmiş ve tabanlar aşağı inmişken yaklaşık 3 dakika seviştiklerini duyma/izleme sıkıntısını yaşadım! “Çift” iddia ettiğim faktör, onun içinde iyi bir Kafkas hanımı olmasından kaynaklanıyor 56 ve aynı zamanda genç, Afrikalı Amerikalı bir adamdı 25’S …

Bir bağlantı içinde kalmalarının İMKANSIZ olduğunu iddia etmiyorum, ancak bunun her şeyden çok bir Kolaylık ortaklığı olduğunu hissettim. Ve ayrıca, “o sadece eski bir kalp olabilir …” demeden önce, DarkOz’un bahsettiği kumarhane sitesinde kaldı ve birkaç saat sonra ana döşemedeki saksılı bir bitkiye sızıntı yaptı! Sadece klimada!!!

darkoz

Katılım: Ara 30 , 2020

İş Parçacığı: 418 Gönderiler: 888455 9 Mayıs, 2023 3’te: 22: 27 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Alıntı: 7NeverWins

NYC’den bir “çiftin” bir otobüste kışlık montları giymiş ve ayrıca tabanları aşağı inmiş halde yaklaşık 3 dakika seviştiklerini duyma/izleme sıkıntısını yaşadım! “Çift” dediğim faktör, içinde yaşayan bir Kafkas kadını olduğu için 56 orta ve geç yaşlarında genç, Afrikalı Amerikalı bir erkek olduğu kadar iyi 27’nın …

olduğunu belirtmiyor İMKANSIZ bir ortaklık içinde kaldılar, ancak bunun her şeyden çok bir Kolaylık ortaklığı olduğunu hissettim. Ayrıca, “o sadece eski bir kalp olabilir …” iddiasında bulunmadan önce, DarkOz’un işaret ettiği aynı çevrimiçi kumarhanede kaldı ve birkaç saat sonra ana zemindeki saksıdaki bir bitkiye sızıntı yaptı. Açık! Sadece klimada!!!
ilk makaleye web bağlantısı

Daha da kötüsü olabilirdi

Almış olabilir arkanızdaki otobüs koltuğundaki sızıntı ve ayrıca Bally’nin duş odasında sevişme.

Otobüs kimin için çalıyor; Otobüs gişeleri senin için

yağmur Adam

Katılım: Mart , 2015

İş Parçacığı: 26 Gönderiler: 2009 9 Mayıs, 2023 3’te: 40: 56 PM kalıcı bağlantı

Bu dizi S.!

.

Comments to: Kumarhane Tuvaleti Uyarısı

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri