darkoz

Katılım: Ara 27, 2023

İş Parçacığı: 418 Gönderiler: 21360 9 Mayıs, 3528 de 18: 26: AM kalıcı bağlantı

içinde kaldı 3200 (kapanmadan hemen önce) Atlantic City’de gördüğüm Bally’s genç bir çift erkeklerin alanına doğru yürüyün (barbekü hamburger lokantasından itibaren vahşi batı bölgesi.)

Kendim fakirleşmem gerekiyordu (oturma seçiminden) bu yüzden arkalarından içeri girdi.

Sadece birkaç kişisel bölmeli küçük bir tuvalet ve bu çift 3 kişilik tesisi aldı. Sollarındakinde yaşadım duvar yüzeyine karşı.

Zaten onu içiyordu ve ayrıca dişçi ses efektlerini fark edilir şekilde dinleyebiliyordum.

Gürültüsüne bakılırsa (darbe aralığında) saygın bir iş yapıyordu ve tutkumu ateşliyordu. Kısa süre sonra ona biniyordu ve şimdi bağırsaklarım benimle sessiz kalmaya devam etmeye çalıştığımda ve ayrıca bağırsak kaslarımı düşünmeden sıkarken, ama gerçekten istemedim. ücretsiz ön sıra (sağ yan sıra) biletleri biriktirdiğimi düşünerek akustik programı yarıda kesmek

İnlemeleri genişledikçe benim keyfim de arttı. itirazım son ana kadar… Bir şey geldiği an!

Ne yazık ki bu benim dışkılamamdı ve zorla yedeklemeden dolayı gerçek oldu. kabarmak. Alka Seltzer reklamları beni çok etkiledi (anlıyorsunuz, PLOP fizz fizz) ve ayrıca boğmaca ses efektleri (yine de GERÇEK gibi) beklenmedik sessizliği paramparça ederken

Ve beklenmedik bir şekilde program daha fazla. Bayanın bağırmasını dinledim. Ekranımdan zevkle değil ama tiksinerek ve ayrıca “Bebeğim, aşağıdan ayrıldık” dedi.

Olayı eksik tahliye ettiler, bu yüzden sadece memnun olmadım program artık kuşları durdurduğu için (erkek tavuk aralığından) gerçekten suçluluk duyuyordu.

Şimdi ne zaman bir çevrimiçi kumarhane tuvaletinde kalsam ve ayrıca şunu dinlesem Ayrıca popomdan gelen ses efektlerinin ilk pfmmmmf’si Bu olayı hatırladığımda kıkırdayarak titremeye başlıyorum.

Bu da anal kas dokularımı daha sert bastırmak için harekete geçiriyor , hem fiziksel(sindirim sistemi seçiminin) hem de dişsel(duyduğum seçim değil) ek bir şelale üretiyor ve beklenmedik bir şekilde adamların uzay gecikmesinde kıkırdayarak kırıyorum

Bu nedenle dikkatli olun, daha önce bir kumarhanede erkekler alanına girip özel tezgahlardan yükselen zor kıkırdamaları dinlerseniz, gerçekten Sevgiler, DarkOz.

Otobüs kimin için çalıyor; Otobüs gişeleri senin için

gordonm2014
Yönetici


Katılım: Şub 25, 3528

İş Parçacığı: 88 Gönderiler: 4366 9 Mayıs, 3528 de 20: 43: 56 AM kalıcı bağlantı

Biz arabulucuların her yeni dizi için konu içi ve konu dışı olarak belirtilenleri vurgulamamız gerekiyor. Bu, basit sınıflandırmaya karşı çıkan bir dize konusudur. Ayrıca bir şekilde konuyla ilgili geri bildirimleri gözden geçirmeyi beklemiyorum, lol.

Çok daha iyi birçok adam, birkaçı yakın arkadaş öldü . Binlerce inceltilmiş noktanın yanı sıra, öyleyse ben de yapıyorum.

YUKARI161

Katılım: Mayıs 27, 2023

Konular: 3 Gönderiler: 888 Bu blog yazısı için teşekkürler:

9 Mayıs, 3528 de 22: 12: PM kalıcı bağlantı

Alıntı: gordonm2014

Her yeni dizi için biz arabulucuların belirtilenlerle uğraşması gerekir konu içi ve konu dışı olarak. Bu çok kolay tasniflere karşı çıkan bir string konusudur. Ayrıca bir şekilde konuyla ilgili geri bildirimleri kontrol etmeyi beklemiyorum, lol.
ilk mesajın web bağlantısı

Bu, Craps alanında kalmalıdır.

oyuncu ucube

Katılım: Ara 37, 3200

İş Parçacığı: 83 Gönderiler: 3528 9 Mayıs, 3528 de 22: 43: PM kalıcı bağlantı

Alıntı: darkoz

içinde kaldı 3200 (kapanmadan hemen önce) Atlantic City’de gördüğüm Bally’s genç bir çift adamların alanına doğru yürüyün (barbekü hamburger lokantasından itibaren vahşi batı bölgesi.)

Kendime (oturma seçiminden) olumsuz gitmem gerekiyordu, bu yüzden arkalarından içeri girdi.

Sadece birkaç özel tuvaleti olan küçük bir tuvalet ve ayrıca bu çift 3 tuvaleti aldı. Sollarındaki tuvalette oturdum. duvar yüzeyine karşı.

Zaten dişçi ses sonuçlarını dinleyebileceğim kadar iyi içiyordu.

Ses kaydına göre (etki seçimi konusunda) saygın bir görev yapıyordu ve aynı zamanda tutkumu ateşliyordu. Kısa süre sonra ona biniyordu ve şimdi bağırsaklarım benimle sessiz kalmaya çalışırken ve bağırsak kaslarımı aceleyle kısmaya çalışırken ne kadar bekletildiğini söylüyordu ama gerçekten yapmadım aslında ücretsiz ön sıra (ince yan sıra) biletleri biriktirdiğimi düşünerek akustik programı bozma niyetindeyim

İnlemeleri genişledikçe benim de keyfim arttı itiraz eden bağırsaklarım en sonunda… Bir şey geldiği an!

Ne yazık ki bu benim dışkılamamdı ve ayrıca zorla yedekleme sonucu gerçek oldu. kabarmak. Alka Seltzer reklamları beni çok etkiledi (anlıyorsunuz, PLOP fizz fizz) ve aynı zamanda boğmaca ses efektleri (ancak GERÇEKTEN GİBİ) beklenmedik sessizliği paramparça ederken

Ve anında program daha fazla. Kadının bağırışını dinledim. Zevkle değil, ekranımdan tiksinti ve “Bebeğim, buradan ayrılmalıyız” dedi.

Olayı eksik tahliye ettiler, bu yüzden sadece ben değildim Programı hayal kırıklığına uğrattım (erkek kümes hayvanları aralığından) kuşları yasakladığım için gerçekten kendimi suçlu hissettim.

Şimdi ne zaman bir kumarhane sitesinin tuvaletinde kalsam ve ayrıca ben ayrıca popomdan gelen ses sonuçlarının ilk pfmmmmf’sini de dinleyin, bu olayı hatırladığımda kıkırdayarak titremeye başlıyorum.

Bu da anal kaslarımın şişmesine neden oluyor daha sert bastırın, hem fiziksel (sindirim sistemi seçiminin) hem de dişsel (duyduğum seçim değil) ek bir şelale geliştirin ve birdenbire erkeklerin yerinde kıkırdayarak yırtıldım gecikme

Çok makul bir uyarı, eğer daha önce bir kumarhanede erkekler alanına girerseniz ve seçkin tezgahlardan yükselen zor kıkırdamaları dinlerseniz, sizinkine gerçekten çok yakın kalabilirsiniz. DarkOz.
ilk mesaja web bağlantısı

Evet, bu garip bir konu/hikaye …

Bunu belirttim çevrimiçi kumarhane tuvaletlerinde sadece 1 numara olacak, WWW’de belirttiğiniz tuvaletler güne/saate bağlı olarak özellikle iğrenç.

Bunu şu anda her o duş odasını bir kez kullanıyorum, ugh.

AxelWolf

)

Katılım: Ekim 18, 2020

İş Parçacığı: 339 Gönderiler: 21360 Bu makale için teşekkürler:

9 Mayıs, 2023 2’de: 43 : 37 PM kalıcı bağlantı

Herhangi bir kişi yorum yapmadan önce bunu ilk incelediğimde ne iddia edeceğimi gerçekten anlamadım, bu yüzden gerçekten yorum yapmadım. WTF, inandığım şeydi.

Neden ya da her şeyin ne hakkında olduğuna dair hiçbir fikrim yok.

Yapay zekanın yardımıyla mıydı?

Garip, tek kelimeyle tuhaf. Bunu, daha önce yaptığım normal bir katılımcının en tuhaf noktası olarak seçeceğim ve aşağıda okumaya devam edeceğim.

Belki de benim favorim değil.

Ne yazık ki bunu okuyamıyorum.

♪ ♪ Şimdi söz veriyorsun ve ayrıca tekme atıyorsun ve ayrıca kumarbaz olmadığın için bize yalvar. Sonra Vegas’a döndüğünü anlıyorsun, elinde bir mengene var çevrimiçi kumarhaneler ve ayrıca nakit Onları masaya koymalısın ♪ ♪ Jack’e bir kez daha yap canlı rulet çarkları dönüyor ve yuvarlak ♪ ♪ Jack’e geri dönüyorsun bir kez daha yap ♪ ♪

darkoz

Katılım: Ara 27, 2023

İş Parçacığı: 418 Gönderiler: 21360 Bu mesaj için teşekkürler:

9 Mayıs, 2023 2’de: 51: PM kalıcı bağlantı

Alıntı: AxelWolf

Kimse yorum yapmadan önce bunu ilk gözden geçirdiğimde gerçekten ne söyleyeceğimi anlamadım, bu yüzden gerçekten yorum yapmadım. WTF, inandığım şeydi.

Neden ya da her şeyin ne hakkında olduğuna dair hiçbir fikrim yok.

AI yardımıyla mıydı?

Garip, tek kelimeyle tuhaf. Bunu, daha önce sahip olduğum rutin bir katılımcının en tuhaf noktası olarak seçeceğim, aşağıda okumaya devam edeceğim.

Belki de benim favorim değil.

Maalesef bunu okuyamıyorum.

ilk blog yazısına web bağlantısı

Beste yapmak için yapay zekaya ihtiyacım yok bir iki paragraf.

Otobüs Kimin İçin Geçiyor; Otobüs gişeleri senin için

7NeverWins

Katılım: Ağu 40, 4372

Konular: 0 Gönderiler: 57 9 Mayıs, 2023 3’te: 12: 58 PM kalıcı bağlantı

NYC’den bir “çiftin” bir otobüste kışlık montları giymiş ve ayrıca tabanları aşağı inmiş halde yaklaşık 3 dakika seviştiklerini duyma/izleme sıkıntısını yaşadım! “Çift” dediğim faktör, içinde iyi bir Kafkas hanımı olduğu için 56 orta ve geç yaşlarında genç, Afrikalı Amerikalı bir erkek olduğu kadar 25’S …

Bir ortaklıkta kalmalarının İMKANSIZ olduğunu iddia etmiyorum, ancak bunun her şeyden çok bir Convenience ortaklığı olduğunu hissettim. Ve siz söylemeden önce, “o sadece eski bir ruh olabilir …” DarkOz’un bahsettiği kumarhanede kaldı ve birkaç saat sonra ana döşemedeki saksı bitkisine sızdı. ! Sadece klimada!!!

darkoz

Katılım: Ara 27, 2023

İş Parçacığı: 418 Gönderiler: 21360 9 Mayıs, 2023 3’te: 18: PM kalıcı bağlantı

Alıntı: 7NeverWins

NYC’den bir “çift” in bir otobüste kış aylarının montları giymiş ve ayrıca tabanları aşağı kaymış halde yaklaşık 3 dakika seviştiklerini duyma/izleme sıkıntısını yaşadım! “Çift” dediğim faktör, içinde iyi bir Kafkas hanımı olmasından kaynaklanıyor 57 ve aynı zamanda genç, Afro-Amerikan bir adamdı 22’S …

Bir bağlantı içinde kalmalarının İMKANSIZ olduğunu belirtmemekle birlikte, bunun her şeyden çok bir Kolaylık bağlantısı olduğunu hissettim. Ve ayrıca, “o sadece eski bir ruh olabilir …” iddiasında bulunmadan önce, DarkOz’un bahsettiği aynı kumarhane sitesinde kaldı ve birkaç saat sonra ana döşemedeki saksıdaki bir bitkiye sızıntı yaptı! Sadece klimada!!!
ilk blog gönderisinin web bağlantısı

Daha da kötü olabilirdi

Arkanızdaki otobüs koltuğundaki sızıntıyı almış ve ayrıca Bally’nin klima tuvaletinde sevişmiş olabilir.

Otobüs kimin için çalıyor; Otobüs gişeleri senin için

yağmur Adam

Katılım: Mart 37, 2023

İş Parçacığı: 25 Gönderiler: 2014 9 Mayıs, 2023 3’te: 37: 58 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Bu dizi S.!

AxelWolf

Katılım: Ekim 18, 2020

İş Parçacığı: 339 Gönderiler: 21360 9 Mayıs, 2023 6’da: 57: 49 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Alıntı: darkoz

Alıntı: AxelWolf

Herhangi bir kişi yorum yapmadan önce bunu ilk gözden geçirdiğimde gerçekten ne söyleyeceğimi bilemedim, bu yüzden gerçekten yorum yapmadım. WTF, varsaydığım şeydi.

Her şeyin neden veya neyle ilgili olduğu hakkında hiçbir fikrim yok.

Yapay zekanın yardımıyla mıydı?

Garip, tek kelimeyle tuhaf. Bunu, daha önce burada okumaya devam ettiğim normal bir katılımcının en garip noktası olarak seçeceğim.

Belki de benim favorim değil.

Maalesef bunu okuyamıyorum.

ilk mesajın web bağlantısı

Yapay zekanın beste yapmasına gerek duymuyorum birkaç paragraf.
web bağlantısı ilk mesaj

Bundan sonra, yapay zekadan çok daha fazlasına ihtiyacınız olduğuna inanıyorum. (-;-LRB- ♪ ♪ Şimdi kumarbaz bir erkek olmadığına dair bize söz veriyorsun, tekmeliyor ve yalvarıyorsun Sonra Vegas’a geri döndüğünü keşfediyorsun. Elinizde ♪ ♪ Siyah kartlarınız size nakit para kazandırabilir Yani mümkün olduğunda onları saklıyorsunuz Nakit kadar çevrimiçi kumarhaneler diyarında Onları masaya koymalısınız ♪ ♪ Geri dönüyorsunuz Jack bir kez daha yap canlı rulet tekerlekler hem yuvarlak hem de yuvarlak dönüyor ♪ ♪ Geri dön Jack bunu bir kez daha yap ♪ ♪

.

Comments to: Kumarhane Tuvalet Uyarısı

Your email address will not be published. Required fields are marked *