Mart 21 rd, 844545 9: : 36 PM kalıcı bağlantı

5 yıl öncesine ait bir olaydır. Bu hikaye bir film senaryosunu, bir yayını veya belki de Readers Digest için bir anlatıyı hak etmiyor.

Yaklaşık 5 yıl önce böbreğime/pankreasıma bağlı bir hastalık dönemi geçirdim. Nakil yanı sıra hastaneye yatırıldım ve sonrasında eve döndüm.

Caesars Palace’da 30- gün ile olağanüstü bir kalemim vardı. fayda.

Los Angeles’ta kalıyordum ve ayrıca genellikle hafta sonu tatiline bağlılığı, kesinlikle kalemi ödeyecek ve aynı zamanda anında kullanımımı temizleyecek bir kasiyer çeki ile iade ederdim. .

Bu sefer hastalık rejime zarar verdi.

Ev sahibime ve kafese haber verdim hem de bir şey yoktu. sorun. Mükemmel bir tüketici için birkaç hafta beklemek sorun değildi.

İyileştim. Ev sahibimi aradım ve belirttiğim gibi, parayla arttırıyorum (kasiyer çeki). Geciktiğim için büyük ihtimalle kafese mi gideyim yoksa başkasına mı ödeyeyim?

Ev sahibim kafesi aradı ve kafes de bunun “tahsilat bölümünde” olduğunu söyledi. ev sahibim bana kafesin kendisine verdiği telefon numarasını verdiği için.

Ev sahibim bir tahsilat bölümü olduğunu anlamadığını iddia etti.

Numarayı aradım. Negatif çek tahsilatları için bölge savcının iş yeriydi.

Şans eseri, olayı sabahın erken saatlerinde aldılar, bu yüzden HİÇBİR GARANTİ verilmedi. Bana sadece kasiyer çeki getirmem gerektiği söylendi PLUS A ÜCRET (%6’ydı sanırım, 5 yıl sonra aklımda değil) ve ayrıca bir belge de kesinlikle olmayacaktı.

En çok finans kurumuma güvendim. Bölge savcısının kötü çeklerle dolu işyerine inşa edilmiş bir kasiyer çeki almak utanç vericiydi ama ben öyle yaptım. Kasiyeri olan bir finans kuruluşunu andıran zavallı çekler için savcının iş yerine deli gibi koştum. Çekimi onlara verdim.

Bazı gizli görünüşlü polisler beni (tartışmayı keserek) “Bu adamı daha önce hiç görmedik” der gibi düşündüler. (LOL)

Arabama bindim, otopark ücretini ödedim, araba sürmeyi öğrendim ve ev sahibimi aradım.

” Koleksiyon bölümünü keşfettim,” dedim. “Burası savcının iş yeri.”

Ev sahibim şokta kaldı. Baş ev sahibini aradı ve o şokta kaldı.

Her nasılsa, bir aksilik, o sabah erkenden bir kişi verilerimi savcının iş yerine gönderdi. Herkes üzgünüm dedi.

Ama yine de maliyete bağlı kaldım. Bir insanı kıpırdattığım kafes kesinlikle bana bir şey iddia ederdi. Kimse bir şey iddia etmedi. Hiç yaşanmamış gibiydi.

844545844545

Comments to: İşaretçim DA'ya Gittiğinde

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri