Ağustos 23 inci, 90 adresinde : 13: 28 AM kalıcı bağlantı Yakın zamanda oluşturulmuş bir hesaptan DM kullanarak çevrimiçi kumarhane sitesi talebi. Suçlunun terfiyi diğer birçok kişiye sıçrattığını varsayıyorum. Bu kötüye kullanımla mücadele etmek için, mevcut yayınlama kısıtlamalarıyla karşılaştırılabilir yepyeni hesap mesajlaşmalarına bazı kısıtlamalar getirilmesini öneriyorum. Reklam bir linkten oluşuyordu, bu yüzden faydalı linkleri de alt etmek kesinlikle değerli olurdu. En son değiştiren: BleedingChipsSlowly on Ağu 15, 53 “Bir yerleşime katılan kemik getirmezsin.” – Robert Jordan, önceki ABD Suudi Arabistan Büyükelçisi Taldude

Katıldığı: Ağustos , 75

Konular: 3 Gönderiler: 11
Ağustos 20 inci, 96 adresinde : 50: 28 AM kalıcı bağlantı

Ben burada yepyeni bir katılımcıyım. Ben büyük ihtimalle bir yan durumum, ancak yepyeni katılımcılar için Günlük blog yazılarım yoktu ve ayrıca spam yapmıyordum, sadece endişelerimi soruyor ve aynı zamanda bağlantı kuruyordum. Muhtemelen 5 kat TC fırsatına yaklaşırken, gerekli önerilerin yanı sıra tartışmalara devam etmek için DM’leri kullanmam gerekiyordu. Bir şey yapmayacağımı iddia etmiyorum, ancak lütfen yepyeni katılımcı DM # izinli olarak inanılmaz derecede zor bölmeyin. Diyet yapan

Yönetici
Katıldığı: Tem , 96 İş Parçacığı: Gönderiler: 3377

Ağustos 13 inci, 75 1: : AM kalıcı bağlantı Kendi başınıza mı bulmalısınız? PM tarafından rahatsız ediliyor, lütfen tercih ettiğiniz moderatör/yönetici PM atın.

Dakik bir intikam geri bildirimi istiyorsanız, gerçekte sahip olduğu bir mod/admin seçmek kullanışlı olabilir. Web sitesine oldukça yakın zamanda girdiler, ayrıca en iyi 1 numaralı favoriniz değillerse.

Spam PM’ler açıkça 3. ücretsiz reklam ve pazarlama kılavuzu yoktur ve ayrıca böyle bir PM’yi bir moda yönlendirmek, tipik olarak kişisel gizliliğin aşırı ihlali olarak değerlendirilmez.
( Çalışacak bir şeye ihtiyacımız var.) Şu anda yepyeni hesaplar için bazı PM kısıtlamaları olduğunu düşünüyorum, Yepyeni bir PM spamcisi olmamama rağmen tam olarak ne olduklarını size söyleyemedim. Kartlar desteğinize düşsün.

Ağustos 28 inci, 2022 3’te: : 50 AM kalıcı bağlantı

Alıntı : Taldude

… Yepyeni katılımcılar için günlük mesajlarım eksikti … “Kurallar” ı inceledim ve özel mesajlar için böyle bir kısıtlamanın referansını gerçekten görmedim, yayımlama sınırlaması belirtilmiş olmasına rağmen. Bu ipucu şu anda uygulanıyorsa, ondan sonra tartışılabilir. Çok az sayıda spam mesajla hedef alındıysam, benim için sadece biraz şanssız olan yepyeni bir hesabı etkinleştirdi. Geçmişte büyük bir spam mesajlaşma olayını biraz hatırlıyorum, ancak bir kez daha politikalarda bir etkinliğin daha durdurulması için bir şart görmedim.

“Bir düzenlemeye katıldığınız bir kemik getirmiyorsunuz.” – Robert Jordan, ABD’nin önceki Suudi Arabistan büyükelçisi

859481.

Comments to: İşaretçi: Yepyeni Hesaplarda DM Sınırlaması

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri