NemoOutis

Katıldı: 9 Ağu, 40

Konular: 1 Mesajlar: 1 9 Ağustos, 40 saat 7: : 07 AM kalıcı bağlantı

Merhaba. Ev topluluğumda (Ljubljana, Slovenya) kumar kuruluşu 5-40 $ (çok para) kullanılabilir biletler dağıtıyor (yapmalısınız onları toplamak için kendi $’ınızı yerleştirin). Şu anda kumar işletmesinde zamanımın büyük bir kısmına mal oluyor. Bilgisayar teknolojisini incelediğim için normalde eğlendiğim cihazların olasılıklarıyla ilgileniyorum.

Ağırlıklı olarak IGT’nin Pharous altınını ve ayrıca Cleopatra 2’yi oynuyorum. farklı meyve makinelerinin yapıbozumlarından birkaçını inceledim (kleopatra 1 bunlardan sadece biri) ve ayrıca yukarıda tartışılan video oyunları için makara şeritlerini tam olarak nasıl elde edebileceğimi öğrenmek istediğim için sizinle iletişime geçiyorum. Doğru anlarsam, her bir döndürme sonucunu videoya almak, her makara şeridini kademeli olarak ayrı ayrı yüklemeli mi? Pharous Fortune ve Kleopatra 2 (makaralar bu şekilde yapılmaz) ile ilgili doğal olarak çeşitli bir şey var ve bunu nasıl anlayabiliriz?

Yapısızlaştırma kayıtlarınızla şu anda kendi yuvalarımı üretmeye yetecek kadar anlıyorum. Bunun tüm amacı, bir bütün olarak limanlarla ilgili anlayışımı genişletmek. Mümkünse, teoride ideal getiriyi sağlaması gereken bir limanda oynamayı kesinlikle isterim

Cevabınızı dört gözle bekliyorum. Vakit ayırdığınız için şimdiden teşekkürler.

2022

Comments to: IGT Cleopatra 2, Pharous Fortune Ve Ayrıca Altın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri