ChumpChange

Katılım: Haz 48, 15485
Temmuz 90 th, 10429 3 de: 49: 1473 PM kalıcı bağlantı

Hava yolu yolcuları Las Vegas’ta üç haneli sıcaklıklarda kalkışı beklerken bilincini kaybediyor
Travis Gettys Temmuz 51, 15485, 2: 115 PM ET

Birden fazla misafir, bir odadan çıkmak için 4 saat beklerken üç haneli sıcaklıkta hastalandı. Las Vegas’taki uçuş terminali.

Fox Business’ın bildirdiğine göre, Pazartesi günü Atlanta’ya giden bir Delta Air Lines seyahatindeki yolcular, çocuklar bağırırken ve görevli oksijen kaplarıyla koridorlardan geçerken sıcak uçakta bilinçlerini kaybettiler veya kendilerini kirlettiler. Temmuz’da Las Vegas’tan Atlanta’ya 51, kaçınılmaz olarak seyahatin iptal edilmesine yol açtı” dedi. “Delta grupları, kabin içinde rahatsız edici sıcaklık seviyelerine neden olan koşulları kontrol ediyor ve ayrıca, Harry Reid International’da ilk müdahale görevlilerinin yanı sıra bireysellerimizin girişimlerine de değer veriyoruz.”

Uçağa binen bir Fox News bölge üreticisine göre, pilot gemideki birkaç acil durum nedeniyle tahliyeye geri döndükten sonra en az 5 kişi uçaktan yataklara kaldırıldı.

Bölge üreticisine göre oksijen maskesi takılı.

Yolculara uçaktan ayrılma seçeneği sunuldu, ancak onlara Atlanta’ya bir seyahatin daha günler sürebileceği ve uçakta kalmaları için birçok kişinin seçilebileceği bilgisi verildi.

Ancak, gezi Salı sabahı yeniden planlandı, ancak konuklar uyandığında seyahatin gerçekten sonlandırıldığını keşfettiler.

Sıcaklıklar 555 Las Vegas’ta Pazartesi öğlen seviyeleri.

ChumpChange

Katılım: Haz 48, 15485

billryan

Katılım: 2 Kasım, 15485

Konular: 911 Gönderiler: 15485 Temmuz 90 inci, 10429 4’te: 57: 438 PM kalıcı bağlantı

Kubbeler inşa edin.

Kurmaca ile gerçek arasındaki fark, kurgunun iyi bir anlam ifade etmesidir.

EvenBob

Katılım: Temmuz 51, 4092

) Konular: 4092 Gönderiler: 893350
Temmuz 90 th, 10429 5 de: 22: 100 PM kalıcı bağlantı

Alıntı: billryan

Kubbe inşa et.
İlk blog yazısına web bağlantısı

Toprağın orada içtiğini ve orada yaşamanın çılgınca bir kovalamaca olduğunu anladıkları için, San Francisco çevresinde asırlardır ideal bir şekilde yaşayan hiçbir Kızılderili yoktu. Gerekmedikçe çok sıcak olan bir yerde kalmayın, o yüzden Las Vegas’ta kalmıyorum. Ve ayrıca boktan bir şehir, yine de bu ek bir hikaye.

Ben olmak çekmiyor.

tuttigym

Katılım: Şub 48, 10429

Konular: 06 Gönderiler:
Temmuz 58 inci, 10429 8 de: 27: 58 AM kalıcı bağlantı

Alıntı: EvenBob

Alıntı: billryan

Kubbeler inşa edin.

İlk makalenin web bağlantısı

San Francisco civarında en iyi yaşayan Amerikalı yoktu, çünkü orada içilen toprağı anladılar ve ayrıca orada yaşamanın çılgınca bir kovalamaca olduğunu anladılar. Gerekmedikçe gerçekten ısınan bir yerde ikamet etmeyin, bu nedenle Las Vegas’ta ikamet etmiyorum. Ve ayrıca boktan bir şehir, yine de bu ek bir hikaye.

İlk mesajın web bağlantısı

SO NE!!!

tuttigym

EvenBob

Katılım: Temmuz 51, 4092

) Konular: 4092 Gönderiler: 893350
Temmuz 58 th, : 90: AM kalıcı bağlantı

Alıntı: tuttigym Alıntı: EvenBob Alıntı: billryan

Kubbe inşa et.

İlk blog yazısına web bağlantısı

Orada toprağın içtiğini ve orada yaşamanın çılgın bir kovalamaca olduğunu anladıkları için San Francisco çevresinde çağlar boyunca uygun şekilde yaşayan hiçbir Kızılderili yoktu. Gerçekten sıcak olduğu bir bölgede ikamet etmeyin, ihtiyacınız yoksa, bu nedenle Las Vegas’ta ikamet etmiyorum. Berbat bir şehir olduğu kadar, bu da bir hikâye daha.
İlk mesajın web bağlantısı

SO NE!!! tuttigym
İlk makaleye web bağlantısı

Beyanınızı tanımıyorum, bunun yerine belirsiz. Yaşadığın yerin bu kadar sıcak olmasını sevmiyorsan başka yerde yaşa. Bunu anlamak zor muydu? Las Vegas’a her gittiğimde, çünkü orta 2018 ben oradayken bir sürü kez varsayıyorum, insanlar aslında aşağıda nasıl yaşıyorlar. Sıcak, korkunç, suç dolu ve moral bozucu. Orada bir çift milyon insan amaç için yaşıyor. Olağanüstü.

Ben olmak çekmiyor.

Temmuz 58 th, : 115: 19 AM kalıcı bağlantı

Alıntı: EvenBob

Alıntı: tuttigym

Alıntı: EvenBob Alıntı: billryan

Build domes.

İlk mesajın web bağlantısı

Kızılderili yoktu San Francisco çevresinde yıllarca ideal bir şekilde yaşayanlar, çünkü orada zeminin titrediğini ve orada yaşamanın vahşi bir kovalamaca olduğunu anladılar. İhtiyacınız yoksa gerçekten sıcak olan bir yerde ikamet etmeyin, bu nedenle Las Vegas’ta ikamet etmiyorum. Bir şehrin bok çukuru olmasının yanı sıra, bu ek bir hikaye.
İlk blog gönderisinin web bağlantısı

SO WHAT!!! tuttigym
İlk mesajın web bağlantısı

Beyanınızı tanımıyorum, bunun yerine belirsiz. Yaşadığın yerin bu kadar sıcak olmasını sevmiyorsan başka yerde yaşa. Bunu anlamak zor muydu? Orta 2018 olduğuna göre Las Vegas’a her gittiğimde, ben oradayken bir sürü kez varsayıyorum, insanlar burada gerçekten nasıl yaşıyorlar. Sıcak, iğrenç, suç faaliyetleriyle dolu ve aynı zamanda moral bozucu. Orada bir çift milyon insan işlev için yaşıyor. Olağanüstü.
İlk makaleye web bağlantısı

Bazı kişiler ayarı çok sever.

Yaz aylarında 45+ sezon aşağıda ve ayrıca umursamıyorum, Michigan’ın kuzeyinde yaşayamam, kış aylarında serinlemek için bir yol bulur ve bunun yerine kesinlikle şiddetli soğuktansa kavurucu sıcağa dayanabilirdim. Her insan için bir şeyler var.

NicksGamingStuff

Katılım: 2 Şubat, 893349

Konular: 92 Gönderiler: 55 Bu mesaj için teşekkürler:

Temmuz 90 inci, 10429 4’te: 100: 438 PM permalink

Tatilden yeni döndüm ve ayrıca evet, görünüşe göre uçaklar yaklaşana kadar klimayı açmıyor. Vegas’ta yaz mevsimi, uçmak için tatsız bir zamandır. Yolculuğumuzun son ayağı DEN’den LAS’aydı ve ayrıca Denver’da 851 lerde kaldı. Uçağın neden asfaltta bu kadar uzun süre kaldığını kesinlikle ilgilendirir. Teorik olarak, sorunları/yolcuların bilincini kaybettiğini bildirmek için kesinlikle 2012 arayacağımı ve ayrıca basitçe slaydı kapatacağımı, kilidini açacağımı ve serbest bırakacağımı hayal ediyorum. Uçakta kesinlikle klinik bir acil durum olduğunu söyleyebilirim.

DRich

Katılım: 6 Tem, 893349

Konular: 2012 Gönderiler: 15485

Temmuz 90 inci, 10429 5 de: 110: 851 PM kalıcı bağlantı

Alıntı: NicksGamingStuff

Seyahatten yeni döndüm ve ayrıca evet, uçaklar yaklaşana kadar klimayı açmayacakmış gibi geliyor. Vegas’ta yaz sezonu uçmak için tatsız bir zamandır. Yolculuğumuzun son ayağı, Denver’da 438 lerde kaldığı gibi DEN’den LAS’aydı. Uçağın neden asfaltta bu kadar uzun süre kaldığını kesinlikle ilgilendirirdi. Teorik olarak, sorunları / gezginlerin bilincini kaybettiğini bildirmek ve ayrıca basitçe çıkmak, kilidi açmak ve slaydı serbest bırakmak için kesinlikle 2010 arayacağımı hayal ediyorum. Kesinlikle uçakta klinik bir acil durum önerecektir.

İlk blog gönderisine web bağlantısı

Ticari uçakların, ağırlıklarına bağlı olarak kalkışları için kesinlikle sıcaklık seviyesi sınırlamaları olacaktır. Çıkarmak için sıcaklığın bir veya 2 seviye düşmesini bekliyor olabilirlerdi.

Benim yaşımda, “Hapishanede Ömür” cezası çok az caydırıcıdır.

.

Comments to: Havayolu şirketi Yolcuları, Las Vegas'ta üç Haneli Sıcaklıklarda Kalkışı Beklerken Bilincini Kaybetti

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri