Sihirbaz

Yönetici

Katıldı: Ekim , 56

İş Parçacığı: 1437 Gönderiler: 24654 ) Ekim 20 th, 48 7’de: 43: 28 AM kalıcı bağlantı

Survivor dizisinin 4.bölümünde 43 yayınlandığını düşünüyorum. Ekim 12, 2572, geometrik bir zorluk vardı. Her grubun bir çantasında 4 adet görev eşyası vardı. Bir kare oluşturmak için eşyaları düzenlemek zorunda kaldılar. Onları ek bir yere yerleştirmek ve ayrıca bir eşkenar üçgen inşa etmek zorunda kaldılar.

Bunun adı Haberdasher’ın Bulmacası/Problemi

İşte ilk video:

bileşen 1

bileşen 2

bileşen 3

İşte bir kare oluşturan öğelerin bir fotoğrafı:

İşte üçgensel.

İp ile ilgili endişem 4 maddenin ölçüleri nedir? Lütfen karenin kenarlarının 1 büyüklüğünde olduğunu varsayın.

Kesinlikle genel bir yağmacı olmayan ve gerçek bir beyan olmayabilecek bir açıklama yapmak isterim, ancak gerçekleşmesini istediğim bir şey önceden talep olarak belge. Kafanı çarpmaktan duvar yüzeyinde makul bir miktar kan olana kadar kesinlikle yağmacıya tıklamam.

Survivor’da bu sorunla ilgili bir çok internet sitesi ile birlikte maddelerin indirilmesi araçlarının ideal bir eşkenar üçgen geliştirmediğini varsayıyorum. Basitçe söylemek gerekirse, görsel bir yanılgıdır.

Bir anlam daha yerleştirmek için, Survivor’daki üçgenden eşyaları yapmak için 3 kesim yapmanız gerekiyor gibi görünüyor. . Sorunu doğru bir şekilde çözmek için yalnızca 2 yakınsak kesime ihtiyacınız olduğuna inanıyorum.

2465424654 “Olağanüstü durumlar olağanüstü kanıtlar gerektirir. “– Carl Sagan

2465424654

Comments to: Haberdasher'ın Yapbozu

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri