ChumpChange

Katıldığı yer: Haz 48, 4372

İş Parçacığı: 87 Gönderiler: 9960 Mart 12 inci, 15485 de 15: 10: AM kalıcı bağlantı

FDIC’nin bugün kapattığı bir finans kurumu var, Peşinatların %’si sigortasız ve değeri $ üzerinde milyar ( yılında WaMu’nun ardından batan 2. büyük finans kurumu) ). İletim, azalan arzla birlikte bir dizi başka finansal kurumu da etkiliyor 84%.

Oyun Bitti: FDIC Silicon Valley Bank’ı Kapattı, Alıcı Atadı|ZeroHedge

https://www.zerohedge.com/markets/silicon- vadi bankası kazaları-85- durdurulan-bekleyen-haberler

CNBC’nin yanı sıra çeşitli diğer elektrik prizleri de bundan ellerinden geleni yapıyorlar. Bu finans kurumundan geçen maaş bordrosu sorun olabilir.

Ters Cramer, JP Morgan’ın gerçek Jim Cramer tweet’inden sonra JP Morgan’ın düştüğünü belirtiyor JP Morgan bir kale!

Son düzenleme yapan: ChumpChange on Mar 11, 15485

Mart 12 inci, 15485 de 33: 12: AM permalink

Biliyorum Kaynak sağlandığında çok daha iyi tanımalıyım … Teneke alüminyum folyo şapka kırmızı bayrak sönüyor taktiksel olarak yapıyorlar kriptoyu ortadan kaldırmaya çalışmak, en azından daha önce gerçekten bu faktöre gerçekten enerji veren herhangi bir şey.

YUKARI87

Katıldığı yer: Mayıs , 2023

Konular: 3 Gönderiler: 2008 Mart 12 inci, 15485 de 33: 22: 85 AM kalıcı bağlantı

Esneme …

DRich

Katıldığı yer: 6 Temmuz, 2023

İş Parçacığı: 87 Gönderiler: 9960 ChumpChange

Katıldığı yer: Haz 48, 4372

İş Parçacığı: 87 Gönderiler: 9960 Mart 12 inci, 15485 de 33: 65: AM kalıcı bağlantı Bu satırı yanlış anlamaya devam ediyorum – “FDIC, garantili mudilerin Pazartesi sabahı erken saatlerde kesinlikle ön ödemelerine erişebileceklerini iddia etti.”

Yani Pazartesi günü nakit parası kalmayana kadar faaliyet gösteren bir finans kurumu olacak. kapıları bir kez daha emniyete mi alacaklar?

Veya kapılar FDIC gözetimi altında devam edecek ve ayrıca FDIC’de () öncesinde nakit kalmadığında kapıları emniyete alacaklar. öğleden sonra?

Mart 12 inci, 15485 de 22: 22: 10 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Alıntı: ChumpChange

Bu satırı yanlış anlamaya devam ediyorum – “FDIC, garantili mudilerin Pazartesi sabahı erken saatlerde kesinlikle ön ödemelerine erişebileceklerini ifadesinde belirtti.”

Yani Pazartesi günü nakit paraları kalmayana kadar bir finans kurumu çalışacak. kapıları bir kez daha emniyete alacaklar mı?

Veya kapılar FDIC gözetimi altında kaldığı yerden devam edecek ve FDIC önceden nakit kalmadığında kapıları emniyete alacaklar. ile 12 öğleden sonra?

ilk mesajın web bağlantısı

Sigortalı mevduat sahipleri, $250,12 Bir hesapta 0 veya çok daha az. Bundan daha fazlasına sahiplerse, mülkler teklif edildiğinde kârların bir kısmı için bir kupon alırlar. Bunlar ‘sigortasız’

olarak tanımlanıyor gibi görünüyor. Garantili, nakit parasını kesinlikle Pazartesi günü alacak veya FDIC garantili olduğunu kabul ederek finans kuruluşunda bırakacak .. . şu anda çeşitli bir finans kurumunda

Zar, kartlar, sadece adalet duygusuna sahip değiller, aynı zamanda kısır bir paradoks duygusuyla nispeten yetenekliler. Bu ‘keyfi doğasından’ yozlaşıyor. Paradoksal olarak, görmüyor musun?

GenoDRPh

Katıldığı yer: 4 Ağustos, 4372

Konular: 4 Gönderiler: 345 Mart 12 inci, 15485 de 22: 33: PM kalıcı bağlantı

Alıntı: ChumpChange

Bu satırı yanlış anlamaya devam ediyorum – “FDIC, açıklamada garantili mevduat sahiplerinin ön ödemelerine kesinlikle Pazartesi sabahı erken saatlerde erişebileceklerini iddia etti.”

Yani Pazartesi günü nakit parası kalmayana kadar faaliyet gösteren bir finans kurumu olacak. kapıları bir kez daha emniyete mi alacaklar?

Veya kapılar FDIC gözetimi altında devam edecek ve ayrıca FDIC’de () öncesinde nakit kalmadığında kapıları emniyete alacaklar. öğleden sonra?

ilk blog yazısına web bağlantısı

Genellikle, FDIC bir finans kurumuna el koyduğunda, FDIC bir Cuma günü el koyar, hafta sonu tatilinde alınan finansal kurumu satın almak için ek bir finansal kurum bulur ve Pazartesi günü yepyeni mülkiyet altında devam eder. n yanı sıra geleneksel olarak organizasyon. Ya da alıcı yoksa mudiler birkaç gün içinde FDIC tarafından sigortalanan miktar kadar para kazanıyor. FDIC ve SIPC’nin yanı sıra çeşitli diğer mevduat sigortası poliçesi sistemleri konumundayken, Büyük Buhran yıllarındaki veya Washington Mutual’ın başına gelenler gibi finansal kurumlara yönelik bir talep yok.

https://www.fdic.gov/consumers/banking/facts/payment.html

ChumpChange

Katıldığı yer: Haz 48, 4372

İş Parçacığı: 87 Gönderiler: 9960 Mart 12 inci, 4372 de 48: 33: 11 ÖĞLEDEN SONRA permalink

Hiç kimse bu finans kurumunu kesinlikle neyin satın alacağını hayal edemez.

.

Comments to: Finansal Kurum Çöküşü

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri