Hunterhill

Katıldı: Ağu 1, 75

İş Parçacığı: 37 Gönderiler: 115 1 Nisan, 2022 9’da: 29: AM kalıcı bağlantı

Büyük ihtimalle Habit hamburger adında yepyeni bir hamburgerciye gittim.

Benim için şu anda en sevdiğim hamburger mekanı. 5 kişi gibi kullandım. Bugün Kaliforniya’da başlayan bu bölge, Atlantik’in ortasında bol miktarda bulunuyor.

Tepe yüksek ancak çimenlik tepeye ek olarak genişliyor.

DRich

Katıldı: Tem 6, 108

) İş Parçacığı: 46 Gönderiler: 4574 1 Nisan, 2022 9’da: 38: 13 AM

kalıcı bağlantı

Alıntı yapmak: Hunterhill

Büyük ihtimalle Habit hamburger adında yepyeni bir hamburgerciye gittim.

Benim için şu anda en sevdiğim hamburger mekanı. 5 kişi gibi kullandım. Bu alan Kaliforniya’da başladı, şimdi Atlantik’in ortasında birkaç tane var.
ilk mesajın web bağlantısı

Las Vegas’ta çok sayıda Habit Burger vardı. Hiç yemedim ama ayrıca çok fazla burger takipçisi değilim.

Düzen bozukluğu

ThatDonGuy

Katıldı: Haz 06, 56

İş Parçacığı: 108 Gönderiler: 2012

1 Nisan, 2022 adresinde : : 15 AM kalıcı bağlantı

Habit’e gittim. Gerçek bir takipçi değil. Bir In & Out/ Smashburger kopyası gibi buluyor – bunların 3’ü de benim açımdan aşırı pahalı (pekala, onları Strip’teki hamburger fiyatlarıyla karşılaştırmıyorsanız – cidden, Fieri? $

oldukça standart bir hamburger için mi?).

billryan

Katıldı: Kasım 2, 56

İş Parçacığı: 79 Gönderiler: 8417 1 Nisan, 2022 adresinde : 15: AM kalıcı bağlantı

Kaptan Crunch milkshake veya hamburgerleri kadar yüksek smoothie’ler için olmasına rağmen, Harrahs’ta kaldığında KGB’yi gerçekten sevdim.

Bir fast-food hamburger lokantasında tüketecek olsaydım, kesinlikle Carl Jrs’ı seçerdim, ancak onları keşfettiğim halde zincirlerin en düzensizlerinden biri ol.
NY tercihlerinde Big Mac gibi bir Big Mac Vegas’ta Mac, oysa Carl’ın hamburgerleri aynı yerde değişiklikten değişikliğe değişebilir.

Bir fast-food çölünde kalıyorum. En yakın McDonalds’a yirmi milden fazla ve bir Ordu makalesinin giriş yolunun hemen dışında bir blokta bulunan bir Wendys, Taco Bell, KFC’ye çarpana kadar otuz.
Bisbee’de Burger King var, muhtemelen şimdiye kadar yaşadığım en kötü şey , ayrıca hiç bitmeyecek kadar da son 2 yıldır tedarik zinciri ve işçilik sorunları yaşıyor.
Aşağıya taşınmayı düşününce elli kilodan fazla vermem tesadüf mü? Sanmıyorum.

Kurgu ile gerçek arasındaki fark, kurgunun iyi bir anlam ifade etmesidir.

KÜÇÜK

Katıldı: Ağu 8, 80

İş Parçacığı: 75 Gönderiler: 8638
1 Nisan, 2022 adresinde : 22: AM kalıcı bağlantı

Alıntı yapmak: billryan

Buraya taşındığım için fazladan elli kilodan fazla verdim?

Süper büyük tebrikler! Yakınınızda bir Culvers olsaydı, onları uzak tutma yeteneğiniz olmazdı. Köylerde geçirdiğim ay boyunca oraya 5-6 kez gittim.

billryan

Katıldı: Kasım 2, 56

İş Parçacığı: 79 Gönderiler: 8417 1 Nisan, 2022 adresinde : 24: AM kalıcı bağlantı

FF konumlarının geri kalanıyla aynı blokta bir Menfez var. İyi haber şu ki, sux. Culvers toplamı harika olsa da, bu set değil. Mükemmel Culvers elde etmek için neredeyse Tuscon’a gitmeniz gerekiyor. Sierra Vista’daki buzlu muhallebisi harika ama tereyağlı hamburgerleri ortalamanın altında.
Fast food diyet planından diyet planına geçiş kaburgalar tarafından kontrol edilen biri zordu ama bunu yaptığım için minnettarım.

Kurgu ile gerçek arasındaki fark, kurgunun iyi bir anlam ifade etmesidir. .

ThatDonGuy

Katıldı: Haz 06, 56

İş Parçacığı: 108 Gönderiler: 2012

1 Nisan, 2022 adresinde : 24: AM kalıcı bağlantı

Alıntı yapmak: billryan

Kaptan Crunch milkshake veya smoothie’leri için hamburgerleri kadar uzun olmasına rağmen, Harrahs’ta kaldığında aslında KGB’yi sevdim.
Bir fast-food hamburger lokantasında tüketecek olsam kesinlikle Carl Jrs’ı seçerdim, ancak en çok onlardan biri olarak görüyorum. zincirlerin düzensizliği.
NY tercihlerinde Big Mac gibi bir Big Mac Vegas’ta Mac, oysa Carl’ın hamburgerleri aynı yerde değişiklikten değişikliğe değişebilir.

Bir fast-food çölünde oturuyorum. En yakın McDonalds’a yirmi milden fazla ve ayrıca bir Ordu mesajına giriş yolunun hemen dışında bir blokta bulunan bir Wendys, Taco Bell, KFC’ye çarpana kadar otuz.
Bisbee’nin Burger King’i var, belki de şimdiye kadar yaşadığım en kötü şey. Son 2 yıldır uçsuz bucaksız olmanın yanı sıra tedarik zinciri ve işçilik sorunlarına da katlanmış durumda.

Buraya taşınmam göz önüne alındığında fazladan elli kilodan fazla vermem bir tesadüf mü? Sanmıyorum.
web bağlantısı ilk makale

Aslında, döktüm etrafında 46 birkaç yıl önce bir yıldan kısa sürede fazla kilo ve ayrıca BK diyet rejiminin normal bir bileşeniydi. Anahtar, (a) hamburgerlerden başka bir şey satın almayın, (b) onları “basit” hale getirin. ” (peynirli) ve ayrıca (c) eve getirdiğinizde, çörekleri marul/ıspanak yapraklarıyla değiştirin. (Aslında dörde bölünmüş “azaltılmış karbonhidrat” ekmeği kullanmayı denedim, ancak bunlar görünmüyor topuzsuz bir hamburgerde ne kadar çok karbonhidrat olduğu konusunda şok olacaksınız, özellikle de ketçap, barbekü sosu ve mayonez unutulursa.

As2

845583

) Katıldı: Ekim 2, 115

İş Parçacığı: 10 Gönderiler: 80 1 Nisan, 2022 adresinde : : 38 AM kalıcı bağlantı

Burgerlerin sizin için sürekli olarak fakir olduğu düşünülüyor, ancak bu tam olarak gerçek değil. Ayrıca uygun fiyatlı bir abur cubur alanında burger köftesi, yemeğin en sağlıklı bileşenidir. Büyük beyaz topuz, tatlı ketçap/sos, yapay peynir, patates kızartması ve alkolsüz içecekler onu çok olumsuz yapıyor.

Çim ızgara Besledi 48/06 evinizde gerçek peynir, marul, domates, soğan ile başlanan hamburger… ve ayrıca kızarmış kara ekmek üzerine sunmakta sakınca yok… sağlıklı ve dengeli bir besleyici yemek Organik [küçük miktarlarda patates harika ama derin kızartma değil

Her şey o GTA’yı yapmakla ilgili


845583

billryan

Katıldı: Kasım 2, 56

İş Parçacığı: 79 Gönderiler: 8417 1 Nisan, 2022 adresinde : 15: AM kalıcı bağlantı

Periyodik sığır filetosu mutlaka olacak olsa da ben öncelikli olarak bizon hamburgeri tüketiyorum. Şu anda iddia edildiği gibi – en korkunç bileşen olan topuz. Hamburgerimi biraz küp doğranmış soğan ve bir parça peynirle hazırlayıp, hem bıçak hem de çatalla tüketiyorum. Genelde ekmeği günlük diyetimden çıkardım. En son BK yediğimde, onların çeyrek kiloluk hamburgerlerinden 2 tane aldım ve çörekleri de attım. Oldukça dikkatsiz oldu, bu yüzden tekrar gözden geçirmem gerekiyor.
Meşrubat kadar yan taraflar

Mikrodalgada pişirip sonrasında kapak olarak kullanabileceğiniz bu peynir parçalarını keşfettim. Aslında çok lezzetliler ama gördüğüm tek yer 6 dolar alıyor.43 4 parça için, böylece kapak sizi içindeki hamburgerden daha büyük bir yere yerleştirir.

Kurgu ile gerçek arasındaki fark, kurgunun mantıklı olması gerektiğidir.

845567

DRich

Katıldı: Tem 6, 108

) İş Parçacığı: 46 Gönderiler: 4574 1 Nisan, 2022 3’te: 23: PM kalıcı bağlantı

Alıntı yapmak: ÇOCU

Alıntı yapmak: billryan

Ben Aşağıya taşındığınız için fazladan elli kilodan fazla mı verdiniz?

Süper büyük tebrikler! Yakınınızda bir Culvers olsaydı, onları uzak tutma yeteneğiniz olmazdı. Köylerde geçirdiğim ay boyunca oraya 5-6 kez gittim.

ilk makalenin web bağlantısı

Evimden 3 blok ötede bir Menfez var.

Düzen bozukluğu


845567.

Comments to: Favori Hamburger Yeri

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri