zengin

Katılım: Temmuz 48, 3044

İş Parçacığı: 18 Gönderiler: 58 Ocak 22 nd, 2023 3’te: 12: AM kalıcı bağlantı

Sonunda yapıldı 22 mesaj yani link-n-resim yükleyebilirim B)

Aslında bir problem yarattım texas hold’em düzenlemelerine dayalıdır.

Amaç basittir: hangi kartların hangisini gerçekleştirdiğini belirleyin. Bunu tamamen pratik bir şekilde çözebilmek için oluşturdum. Ödül olarak bana bir floş royal’in nasıl mümkün olduğunu tam olarak söyleyebilirsin.

Buradaki zorluk, kartların aslında Spongebob kişilikleri ve her kartla değiştirilmiş olmasıdır. eğlence kartının değeri anlamına gelir. 8 kişilik vardır: Krabs, Larry, Patrick, Pearl, Plankton, Sandy, Spongebob ve ayrıca Squidward (alfabetik olarak). Bu açıkça, tüm oyun kartı sıralamalarının kesinlikle kullanılmayacağını ve eşleşme olmadığını gösteriyor. Bu bilgiyle kartların kesin sıralamasını bulmak zordur.

Kurallar:

2 oyunculu Texas Hold’em elini gösteren 7 resim ve her resim için kazandığını belirten bir altyazı var. A oyuncusu üstteki eldir ve B oyuncusu Alttaki eldir Tüm çevrimiçi poker elleri 5. karta göre belirlenir. Bu, 5. kartın kesinlikle sürekli oynayacağını göstermez. Benzersiz bir politika vardır. düzenli sifon olmamasına rağmen düz/royal floşlara izin vermek için. Tipik bir floş, bu politikalarla elde edilemeyecek tek eldir. Siz 20 faktörler. Açığa çıkan her bir ipucu için, karşılık gelen miktarda faktör elenir. GÖRÜNTÜLER:İPUÇLARI: etkinliğe dayalı olarak değerlenir

Bu kartları, ATM’nin hemen arkasında, ikinci sınıf ödeme yapan yapımcı SpongeBob jeton itici için bir oyundan almıştım. Bir gün tüm kartlara farklı bir sayı atarsam, bunun büyüleyici bir blackjack tekniği üretebileceğine inandım


Gerçek değerler kullanılarak, Hi-Lo oyuncusu için deste makyajı +1’dir. Yengeçler, Larry, Patrick, İnci, Plankton, Sandy, Sünger Bob ve ayrıca Squidward. – 2,2,4,1,3,3,1 ve ayrıca özellikle 2.


Kartları görsellerine en yakın olan sayıya göre belirledim. Patrick ve plankton belirlenen sayıları taktiksel olarak aldılar

Düz

için tek olası karışım vardır
Eşsiz plankton, bir imparatorluk sifonu üretir. ilk amaç, alan kartlarıyla ilişkilendirildiğinde sıralı bir floş ve ayrıca kırmızı kartlarda bir İngiliz floş olmasıydı. Bu planktonlardan yalnızca bir tane olduğu düşünülürse, 2 oyunculu bir video oyununda bu hiçbir ayrım yapmaz.

Sorunumda bazı kusurlar olduğunu düşünüyorum, bu yüzden bir tanesini keşfedebilir ve ayrıca mantıklı kanıtlar sunabilirseniz bu olamaz çözüldü müthiş iş!

gordonm2015
Yönetici

Katılım: Şub 20, 2023

İş Parçacığı: 2015 Gönderiler: 879491 Ocak 22 nd, 3045 de 20: 29: 48 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Bu sorunla ilgili olarak oluşturduğunuz ilk dizide bunu bir blog yazısı yapmış olmalısınız. Lütfen benzer konuda 2 diziye başlamayın.

Pek çok çok daha iyi erkek, birkaçı arkadaş öldü. Binlerce inceltilmiş noktanın yanı sıra, öyleyse ben de yapıyorum.

.

Comments to: Farklı Texas Hold'em Mücadelesi (şu Anda Fotoğraflarla Birlikte!)

Your email address will not be published. Required fields are marked *