mwalz9

Katıldı: 7 Şubat, 2012

İş Parçacığı: 51 Gönderiler: 2012 Mart 21 st, 51 5’te: : 20 PM kalıcı bağlantı

Aşağıdaki karanlıkta sinsi sinsi dolaşan herhangi bir FanDuel DFS köpekbalığı türü olup olmadığıyla veya belki de Ustalar ve/veya golf konusunda önemli ölçüde uzmanlığa sahip, bana yardım etmeyi ve muhtemelen biraz nakit para almayı kesinlikle kabul edecek biri olup olmadığıyla ilgileniyorum. ?

İşte pazarlık …

Geçen ay için aslında uydu yarışmalarında oynuyorum ve ayrıca gerçekten kazandım 17 yanı sıra $51 sayıyor Ustalar için FanDuel Mega Eagle yarışmasına değerli biletler.

Herhangi bir yardım almazsam büyük olasılıkla kullanacağım 3 farklı teknik için bir konseptim var, ancak köpekbalığı olarak onaylanan biri belki bana çok daha fazla yardımcı olabilir. DFS uzmanlığımı tipik olarak görüyorum çünkü açıkçası 17 uyduları kazanmaya yettim ve artık bunu başaramıyorum. Orta dereceli yarışmada tamamlamak için. Sofistike oyuncular oynamam gerekiyor ya da başka türlü oynamam gerekiyor.

Bu Mega Kartal kesinlikle çok sayıda girişe sahip olacak, ancak yine de $17 erişime değer, ödemeler kesinlikle BÜYÜK olacaktır. En küçük nakit para muhtemelen $17 olacaktır. Kesinlikle bunların çoğunu mümkün olduğunca paraya çevirmek isterim.

Arzu ederseniz ve yardımcı olabilirseniz, aşağıda yanıt verin veya kesinlikle bunu yapmak istiyorsanız PM’den bana ulaşın!

Comments to: FANDUEL-DFS THE MASTERS

Your email address will not be published. Required fields are marked *