Endorphina

Katıldığı: Mayıs , 2022

Konular: 2 Mesajlar: 3 Haziran 14 th, 87 saat 4: 14: 25 AM kalıcı bağlantı Selam beyler!

Eski hikayelere odaklanan yepyeni ve büyüleyici bir video oyunu başlattık. Balıkçı Kral, ölümcül bir yaralanma nedeniyle kalesinde mahsur kalır. Şatosunun yakınındaki bir nehirde küçük bir deniz taşıtında balık tutabiliyor, onurlu bir oyuncunun kesinlikle tedavi edeceği ve onu ücretsiz kuracağı günü bekliyor. Tek istediği, yarasını iyileştirmek için Kutsal Kase yaşam çizgisini birkaç kez kısaltmak. Tam bir iyileşme için 2 düşüş yeterlidir ve Fisher King kesinlikle serbest bırakılacaktır. Bu yepyeni bağlantı noktası 5 makaraya, 3 sıraya ve ayrıca 14 ödeme hatlarına sahiptir. hem Klasik Risk Oyunu hem de Bonus Pop işlevi içerir.

CEO’muz Jan Urbanec yepyeni lansmanla ilgili birkaç söz paylaşıyor: “Endorphina’daki yerleşim grubumuz hikayelerin yanı sıra mitolojik hikayelerden de hoşlanıyor. Yeni bir video oyunu oto tamircisi, geçmişin masallarını bugünlerde keyifle birleştiren büyüleyici bir karışım.Her zaman olduğu gibi müzisyenimiz tarafından dikkat çekici düzenlere sahip ve ayrıca oyun tutkunlarına en yakın kumarhanede deneyimlemelerini şiddetle tavsiye ediyorum.”

Ne kadar sürecek Tedaviyi keşfetmeniz ve yaralı Fisher King’i kurtarmanız mı gerekiyor? Birçoğu aslında daha önce denedi, ancak belki de gerekeni elde ettiniz. Endorphina’nın en yeni Fisher King limanında döndürün ve kendi başınıza görün!

Şu anda video oyununu deneyin! BALIKÇI KRAL

Comments to: ENDORPHINA YENİ OYUN

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri