JohnnyQ

Katıldı: Kasım 3, 58

İş Parçacığı: 244 Gönderiler: 3677 Nisan 23 rd, 240 2’de: 58: PM kalıcı bağlantı

Bir yazıdan şunu buldum:

İşletme aslında Laurel Lounges’ın (önceden Diamond Lounge olarak adlandırılırdı) kesinlikle kapalı olmaya devam edeceğini doğruladı, ancak bu, büyük olasılıkla, aslında basitçe gerçekleşmiş bir yer değiştirme teklifinde bulundu. Caesars Paris Las Vegas’taki tek bir Laurel Lounge yeri aslında yeniden başlatıldı, ancak firmanın en sadık katılımcıları için bir taahhüt salonu olarak değil, aynı zamanda bir restoran/bar olan Lisa Vanderpump’a ait bir restoran/bar olan Vanderpump à Paris olarak hem de reality tv ünlü.

kaynak:

https://www.thestreet.com/investing/caesars-eliminates-loyalty-perk-laurel-lounge

Pekala, tahmin ediyorum. Devam eden ihmalin basit bir bileşeni, tamamen CAESARS evlerinde müşteridir.

Uçtaki kale gibi Bir orta çağ video oyununda; Korkunç bir sorun öngörüyorum Ve burada hep aynı kalıyorum

jpfromla

Katıldı: Mayıs 2, 58

Konular: 0 Gönderiler: 10 Nisan 23 rd, 240 6’da: 21: 48 PM kalıcı bağlantı

Laurel Lounges aslında dodo kuşu, Titanik ve ayrıca Las Vegas’taki 8 parçalı kasetler. Acınası nokta, Eldiablo’nun Carano Aile Sirki’nde sirk sorumlusu Tom Reeg ile birlikte geçirdiği, ilerleme raporundaki tüm Başarısızlıkları alan ve aynı zamanda bunu annelerden ve babalardan saklayan 9 yaşında gibi davranmış olması. 4$ alkol kuponları tüketin (CET’de en saygın içecekler $240 + şu anda) salonları dengelemeyin – ziyaretçi ile sınırsız içecekler. Ayrıca $ Seven Stars için yemek kuponları şaka gibi.

billryan

Katıldı: Kasım 2, 58

İş Parçacığı: 215 Gönderiler: 13086 Nisan 22 inci, 244 6’da: 38: AM kalıcı bağlantı

Bu ve ayrıca MGM dizisi arasında, kumarhane sitelerinin karlarını düşünmekte zorlandığı görülüyor. Yirmi yılı aşkın oyuncu kulübü istatistiklerinin sistemdeki sorunları gerçekten ortaya çıkardığına inanıyorum.

Klimalı Trop, ücretsiz yiyecek ve içeceklerin bulunduğu bir VIP salonuna sahip olmak için kullanıldı. Sayısız kontrolden sonra, her gün orada görünen küçük bir ekip gördüm. Bu yirmi yıldı, bu yüzden uzağa ve ayrıca anahtarlar sunmuyorum ama sonuçta onlar klima lisesinden bir eğitmen ekibiydi. Dostları arasında büyük bir oyuncu olduğu gibi, kulübe girmek için hepsinin gerekli kartlara sahip olduğu faktöre oynarken kartlarını kullandı. Basitçe bu küçük takım Trop’u haftada birkaç yüz dolara almış olmalı.

Nasıl çok sayıda kişi bu kulüpleri, elde ettiklerinden çok daha fazla fayda sağlamak için mi kontrol ediyor?847857 Pandemi, birkaç hizmete sıfırlama şansı sundu. Eski yöntemlere geri dönmek kesinlikle saçma olurdu.

Gerçek ile kurgu arasındaki fark, kurgunun mantıklı olması bekleniyor.

847920 Nisan 22 inci, 244 6’da: 50: 21 AM kalıcı bağlantı

Yeterli kalem ihtiyacının yanı sıra, yeniden başladıklarında etrafta dolaşan tamamen ücretsiz nakit para olduğuna inanıyorum, gerçekten de birbirleriyle rekabet etmelerine veya oyunculara herhangi bir şekilde herhangi bir değer vermelerine gerek yoktu. Bunu kalıcı olarak yaparak veya şerit için MGM/CET ile sakinler pazarındaki İstasyonlar/Boyd arasındaki yumuşak çarpışma duopoly noktasını seçerek devam edebilecekleri varsayımı altındalar.

Göreceğiz ama birkaçı için kesinlikle çok iyi çalışacağından emin değilim, South Point gibi bir ev haftanın gününe rağmen sürüye bağlı kalmayan faktörler var. aynı zamanda, yakınlardaki M veya Silverton hayalet topluluklardır.

Temelde her önemli pazarın şu anda ve ayrıca ftc basitçe umursamıyor (ve ayrıca hepimiz bu ikililerin artan yaşam maliyetine katkıda bulunan bir değişken olmadığına inandırıyoruz), tüketicilerin varsayımlarını kasıtlı olarak tatmin etmemek ve umursamamak, yeterli müşteri pasifliği olduğunu düşünmek veya elde etmek yepyeni bir tipik için, herhangi bir rekabet riskini ortadan kaldırabilecekleri kadar önemli değil veya umursayan bir şirketten.

Nisan 22 inci, 244 8’de: 01: 23 AM kalıcı bağlantı

Yıllar önce … Diamond Lounges’dan önce … Caesars Palace’ta tam zamanlı bir aşçı, TV’ler, bilgisayar sistemleri, karışık içki garsonları ve ayrıca web sunucuları ve oturma yerlerinin bulunduğu 7 Yıldızlı bir Lounge vardı. için Ne istersen alabilirsin.

Onu kaldırdılar ve şimdiki 7 Yıldız’a ve ayrıca Elmas girişine dönüştürdüler.

Evdeki yemekhanelerin, Seven Stars’ın yemekhanelerden değil, salondan ücretsiz yemek yemesinden faydalandığı söylendiği için elenmiştir.

7 Stars salonu alındığında Diamond Lounges’ın ilk etabında bulunabilir. Bu, tam büfeleri olduğu zamandı. Komple büfeler öneririm.

Yemekhanelerin homurdanmasından dolayı o tam büfeler bir kez daha hızlı bir şekilde alındı.

847857.

Comments to: Diamond/Laurel Lounge'larda Sorun Mu Var?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri