darkoz

Katılım: Ara 28, 2012

İş Parçacığı: 888 Gönderiler: 888458 9 Mayıs, 3528 en : 28: AM kalıcı bağlantı

içinde kaldı 3200 (kapanmadan hemen önce) Atlantic City Bally’de genç bir çiftin erkekler alanına doğru yürüdüğünü gördüm. (Barbekü hamburger lokantasından itibaren vahşi batı bölgesi.)

Kendim fakirleşmem gerekiyordu (oturma seçiminden) bu yüzden arkalarından girdim.

Sadece birkaç kişisel kabini olan küçük bir tuvalet ve ayrıca bu çift 3 kişilik tesisi aldı. Duvar yüzeyine karşı solundakine yerleştim.

Zaten dişçi ses efektlerini kesinlikle dinleyebildiğim kadar onu da içiyordu.

Gürültüsüne bakılırsa (grev seçimi konusunda) saygın bir görev yapıyordu ve aynı zamanda ilgi oranımı ateşliyordu, çok fazla seçeneğim olmadığından tamamen kulak misafiriydim.

Kısa bir süre sonra ona biniyordu ve şimdi bağırsaklarım, bağırsak kaslarımı düşüncesizce sıkıştırmanın yanı sıra huzurlu kalmaya çalıştığımda, aslında akustik programı kesmeyi düşünmedim, ancak aslında akustik programı kesmeyi düşünmedim. Aslında ücretsiz ön sıra (tamam yan sıra) biletleri toplamıştım

İnlemeleri genişledikçe benim keyfim ve itiraz eden bağırsaklarım sonuna kadar arttı. .. Bir şey geldiği an!

Ne yazık ki bu benim dışkılamamdı ve zorunlu yedekleme nedeniyle gerçek bir dalgalanmaydı. Alka Seltzer reklamları beni çok etkiledi (biliyorsunuz, PLOP fizz fizz) ve aynı zamanda boğmaca dolgulu ses sonuçları (ancak GERÇEKTEN GİBİ) beklenmedik sessizliği paramparça ederken ses sonuçlarından irkildim

Ve beklenmedik bir şekilde program daha fazla. Bayanın bağırmasını dinledim. Zevkle değil ama ekranımdan tiksinti ve “Bebeğim, buradan ayrılmalıyız” dedi.

Olayı eksik tahliye ettiler, bu yüzden sadece ben değildim programdan memnun kalmadım artık kuşları durdurduğum için kendimi gerçekten suçlu hissediyorum (erkek kümes hayvanları aralığından).

Şimdi ne zaman bir kumarhane tuvaletinde kalsam ve ayrıca dinliyorum Ayrıca popomdan gelen ses efektlerinin ilk pfmmmmf’sine, bu durumu hatırladığımda kıkırdayarak titremeye başlıyorum.

Bu da anal kas dokularımın baskı yapmasına neden oluyor daha zor, hem fiziksel (sindirim sistemi seçiminden) hem de dişsel (duyduğum aralıkta değil) ek bir şelale üretmek ve aynı zamanda adamların uzay gecikmesinde kıkırdayarak anında yırtıyorum

Çok dikkatli olun, eğer daha önce bir çevrimiçi kumarhanede erkekler bölümüne girerseniz ve özel tezgahlardan gelen önlenemez kıkırdamaları dinlerseniz, gerçekten Sevgiler, DarkOz’a yakın mesafede kalabilirsiniz.

Otobüs kimin için çalıyor; Otobüs gişeleri senin için

gordonm2012

Yönetici

Katılım: Şub 25, 3528

İş Parçacığı: 88 Gönderiler: 8127 9 Mayıs, 3528 en : 41: 56 AM kalıcı bağlantı

Biz arabulucuların her yeni dizi için konu içi ve konu dışı olarak belirtilenlerle uğraşması gerekiyor. Bu, çok kolay sınıflandırmaya direnen bir dizi konusudur. Ayrıca bir şekilde konuyla ilgili tepkileri kontrol etmeyi beklemiyorum, hah.

Çok daha iyi erkekler, birkaçı yakın arkadaş, ölüler. Ve ayrıca binlerce ince nokta ikamet ediyor, bu yüzden ben yapıyorum.

9 Mayıs, 3528 en : 18 : 169 PM kalıcı bağlantı

Alıntı: gordonm2015

Biz arabulucuların, yepyeni her dizi için konu içi ve konu dışı olarak belirtilen şeyin ne olduğu konusunda endişelenmemiz gerekiyor. Bu, çok kolay sınıflandırmaya direnen bir dizi konusudur. Ayrıca bir şekilde konuyla ilgili tepkileri kontrol etmeyi beklemiyorum, lol.
ilk blog yazısına web bağlantısı

Bunun Barbut alanında kalması gerekir.

oyuncu ucube

Katılım: Ara , 2022

İş Parçacığı: 59 Gönderiler: 4368 9 Mayıs, 3528 en : 43: 20 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Alıntı: darkoz

içinde kaldı 3200 (kapanmadan hemen önce) Atlantic City Bally’de genç bir çiftin erkekler alanına doğru yürüdüğünü gördüm. (Barbekü hamburgerciden vahşi batı bölgesi.)

Kendim (oturma alanından) fakirleşmem gerekiyordu, bu yüzden arkalarından girdim.

Sadece birkaç kişisel tezgahı olan küçük bir tuvalet ve bu çift 3 kişilik tesisi aldı. Duvar yüzeyine karşı solundakini yaşadım.

Zaten dişçi ses sonuçlarını dinleyebileceğim kadar iyi içiyordu.

Gürültüsüne bakılırsa, (darbe aralığında) saygın bir görev yapıyordu ve aynı zamanda tutkumu uyandırıyordu, çok fazla seçeneğim olmadığından kulak misafiriydim.

Kısa süre sonra ona biniyordu ve şimdi bağırsaklarım benimle birlikte barışçıl kalmaya çalışırken ve bağırsak kas kütlemi düşünmeden sıkıştırırken, aslında akustik programı kesmeyi düşünmedim. Aslında tamamen ücretsiz ön sıra (ince yan sıra) biletleri biriktirmiştim

İnlemeleri genişledikçe benim coşkum ve karşıt bağırsaklarım sonuna kadar arttı .. .Bir şey geldiği an!

Ne yazık ki bu benim dışkılamamdı ve ayrıca zorunlu yedeklemenin bir sonucu olarak gerçek bir dalgalanmaydı. Alka Seltzer reklamları beni etkiledi (biliyorsunuz, PLOP fizz fizz) ve boğmaca yastığı ses efektleri (ancak GERÇEKTEN) ani sessizliği parçaladığında

Ve beklenmedik bir şekilde program daha fazla. Bayanın bağırmasını dinledim. Ekranımdan zevkle değil ama tiksinerek ve ayrıca “Bebeğim, aşağıdan ayrılmamız gerekiyor” dedi.

Olayı eksik tahliye ettiler, bu yüzden sadece memnun olmadım Bugünden daha fazla program, kuşları yasaklamaktan (erkek tavuk aralığından) gerçekten suçlu hissettim.

Şimdi ne zaman bir kumarhane tuvaletinde kalsam ve ayrıca şunu dinlesem ayrıca popomdan gelen ses efektlerinin ilk pfmmmmf’si Bu olayı hatırladığımda kıkırdayarak titremeye başlıyorum.

Bu da anal kas dokularımı daha fazla baskı yapmak için harekete geçiriyor zorlu, hem fiziksel (sindirim sistemi seçimi) hem de dişsel (duyduğum aralık değil) daha fazla şelale üretiyor ve birdenbire erkeklerin bölgesinde kıkırdayarak kırıyorum gecikme

Bu nedenle makul bir uyarı, daha önce bir kumarhanede erkekler bölümüne girip kişisel tezgahlardan gelen önlenemez kıkırdamaları dinlerseniz, sizinkine gerçekten yakın kalabilirsiniz. DarkOz.
ilk makaleye web bağlantısı

Evet, bu garip bir başlık/hikaye …

Sadece # 1 olacağımı iddia eden Kumarhane banyoları, WWW’de bahsettiğiniz banyolar özellikle gün/saate bağlı olarak iğrenç.

Şu anda bunu her kullandığımda bunu düşüneceğim tuvalet, ugh.

AxelWolf

Katılım: Ekim 13, 2023

İş Parçacığı: 281 Gönderiler: 888458 Bu makale için teşekkürler:

9 Mayıs, 2023 2’de: 40: 27 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Bunu daha önce ilk kez incelediğimde ne belirteceğimi gerçekten anlamadım. kimse yorum yaptı, bu yüzden gerçekten yorum yapmadım. WTF, inandığım şeydi.

Her şeyin neden veya neyle ilgili olduğu hakkında hiçbir fikrim yok.

Yapay zekanın yardımıyla mıydı?

Garip, tek kelimeyle tuhaf. Bunu, daha önce aşağıda okumaya devam ettiğim normal bir katılımcının en tuhaf noktası olarak seçeceğim.

Belki de benim favorim değil.

Ne yazık ki, bunu okuyamıyorum.

♪ ♪ Şimdi sen de söz veriyorsun Tekme at ve kumarbaz bir erkek olmadığın için bize yalvar. Sonra Vegas’a döndüğünü anlıyorsun Elinde bir mengeneyle ♪ ♪ Siyah kartların sana para kazandırabilir Böylece elinden geldiğince onları saklayabilirsin. kumarhanelerin yanı sıra nakit Onları masaya koymalısın ♪ ♪ Jack’e bir kez daha yap canlı rulet çarkları dönüyor ve aynı zamanda ‘yuvarlanıyor ♪ ♪ Jack’e bir kez daha yap ♪ ♪

darkoz

Katılım: Ara 28, 2012

İş Parçacığı: 888 Gönderiler: 888458 Bu makale için teşekkürler:

9 Mayıs, 2023 2’de: 49: 10 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Alıntı: AxelWolf

Kimse yorum yapmadan önce bunu ilk incelediğimde ne iddia edeceğimi gerçekten anlamadım, bu yüzden gerçekten yorum yapmadım. WTF, inandığım şeydi.

Her şeyin neden veya neyle ilgili olduğu hakkında hiçbir fikrim yok.

Yapay zekanın yardımıyla mıydı?

Garip, tek kelimeyle tuhaf. Bunu, daha önce burada okumaya devam ettiğim sıradan bir katılımcının en garip noktası olarak seçeceğim.

Belki de benim favorim değil.

Maalesef bunu okuyamıyorum.

ilk mesajın web bağlantısı

Birkaç paragraf oluşturmak için yapay zekaya ihtiyacım yok.

Otobüs kimin için çalıyor; Otobüs gişeleri senin için

7NeverWins

Katılım: Ağu 40, 3528

Konular: 0 Gönderiler: 59 9 Mayıs, 2023 3’te: 18: 50 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

NYC’den bir “çiftin” bir otobüste kışlık montları giymiş ve tabanları aşağı kaymış halde yaklaşık 3 dakika seviştiklerini duyma/izleme sıkıntısını yaşadım! “Çift” iddia ettiğim faktör, onun içinde iyi bir Kafkas hanımı olmasından kaynaklanıyor 56 orta ve geç yaşlarında genç, Afrikalı Amerikalı bir erkek olduğu kadar iyi 26’nın …

olduğunu belirtmiyor İMKANSIZ bir ortaklık içinde kaldılar, ancak bunun her şeyden çok bir Kolaylık ortaklığı olduğunu hissettim. Ve ayrıca, “o sadece eski bir ruh olabilir …” iddiasından önce, DarkOz’un işaret ettiği aynı kumarhane sitesinde kaldı ve birkaç saat sonra ana döşemedeki saksıdaki bir bitkiye sızıntı yaptı. ! Sadece klimada!!!

darkoz

Katılım: Ara 28, 2012

İş Parçacığı: 888 Gönderiler: 888458 9 Mayıs, 2023 3’te: 22: 28 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Alıntı: 7NeverWins

NYC’den bir “çiftin” bir otobüste kış sezonu montları giymiş ve tabanları aşağı inmiş halde yaklaşık 3 dakika seviştiklerini duyma/izleme sıkıntısını yaşadım! “Çift” dediğim faktör, içinde iyi bir Kafkas hanımı olmasından kaynaklanıyor 56 ve aynı zamanda genç, Afrikalı Amerikalı bir adamdı 25’lerin …

İMKANSIZ olduğunu belirtmemek bir ortaklık içinde kaldılar, ancak bunun her şeyden çok bir Kolaylık ortaklığı olduğunu hissettim. Ve ayrıca siz iddia etmeden önce, “o sadece eski bir ruh olabilir …” DarkOz’un bahsettiği kumarhane sitesinde kaldı ve birkaç saat sonra ana zemindeki saksılı bir bitkiye sızıntı yaptı! Sadece klimada!!!
ilk makaleye web bağlantısı

Daha da kötüsü olabilirdi

Sızıntıyı üzerine almış olabilir otobüs arkanda oturuyor ve ayrıca Bally’nin tuvaletinde sevişiyordu.

Otobüs kimin için çalıyor; Otobüs gişeleri senin için

yağmur Adam

Katılım: Mart , 2015

İş Parçacığı: 26 Gönderiler: 2012 9 Mayıs, 2023 3’te: 40: PM kalıcı bağlantı

Bu dizi S.!

AxelWolf

Katılım: Ekim 13, 2023

İş Parçacığı: 281 Gönderiler: 888458 9 Mayıs, 2023 6’da: 51: PM kalıcı bağlantı

Alıntı: darkoz

Alıntı: AxelWolf

Herhangi bir kişi yorum yapmadan önce bunu ilk kez incelediğimde ne söyleyeceğimi gerçekten anlamadım, bu yüzden gerçekten yorum yapmadım. WTF, varsaydığım şeydi.

Her şeyin neden veya neyle ilgili olduğu hakkında hiçbir fikrim yok.

AI yardımıyla mıydı?

Garip, tek kelimeyle olağandışı. Bunu, daha önce burada okumaya devam ettiğim normal bir katılımcının en tuhaf noktası olarak seçeceğim.

Belki de benim favorim değil.

Maalesef bunu okuyamıyorum.

ilk blog yazısına web bağlantısı

Birkaç paragraf oluşturmak için yapay zekaya ihtiyacım yok.
ilk blog gönderisine web bağlantısı

Bundan sonra sana inanıyorum yapay zekadan çok daha fazlasını gerektirir. (-;-LRB- ♪ ♪ Şimdi söz veriyorsun ve aynı zamanda tekme atıyorsun ve bize kumarbaz bir erkek olmadığını soruyorsun. el ♪ ♪ Siyah kartlarınız size nakit para kazandırabilir Böylece mümkün olduğunda onları saklarsınız Kumarhaneler diyarında nakit paranın yanı sıra Onları masaya koymalısınız ♪ ♪ Geri dönersiniz Jack bir kez daha yap canlı rulet çarkları turinin ‘ ‘yuvarlak’ ve ‘yuvarlak ♪ ♪ Geri dön Jack aynı şeyi bir kez daha yap ♪ ♪

.

Comments to: Çevrimiçi Kumarhane Tuvaleti Uyarısı

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri