Ocak 23 inci, 4678 7’de: 52: 20 AM

kalıcı bağlantı

Bulaşık makineleri dolandırıcıdır, diyor Sihirbaz,

Alıntı: Sihirbaz

Sadece ben miyim yoksa başka biri bulaşık makinesi kullanmakla aptal olduğumuzu mu varsayıyor?

Bulaşıkçıların dolandırıcı olduğunu düşündüğüm etkenler şunlar.

Uzun vadede düzenli yemek istiyorsanız, önceden yapmanız gerekir temiz (veya kampta “dalış” dediğimiz şey) onları yerleştirmeden önceki yemekler. Her küçük şeyi başarılı bir şekilde sığdırmaya çalışmak üç boyutlu bir geometri problemine dönüşür. Bulaşık makinesini boşaltmak için ekstra bir zorluk var. Bazen cihazdaki yemeklerin pis mi yoksa düzenli mi olduğundan emin olamıyor ve atılmayı bekliyorsunuz. Yapıcıyı çalıştırma gücünün bedeli. Her nasılsa yemekleri önceden temizlediğiniz sürece, eklenen dakikaları da kullanabilirsiniz. onları tamamen düzenle.

Bazı çamaşır makinelerinin ön temizlemeye ihtiyacı olmadığını söylemeyin. Kendi gözlerimle görünce öyle düşüneceğim.

İlk makalenin web linki

Bu eski mesaja hiç cevap vermedim, ancak şu anda ekleyebilirim. Oldukça eski ve muhtemelen yepyeni bir diziye başlamak için en iyisi; bazı kişiler şu anda yanıt verdi, eğer eski dizide incelemeyi düşünüyorsanız, web bağlantısı üzerinden.

Pandemi, hala puanları etkileyen kıtlıklar ve gecikmeler üretti ve aslında değişmek için biraz daha beklememiz gerekti. normalde ihtiyaç duyduğunuzdan daha eski bir bulaşık makinesi. Uzun süredir evin ana şişe yıkayıcısı olduğum için, bu bana tüm tarifleri elle temizlemenin nasıl bir şey olduğu konusunda gerçek bir tercih sağladı.

Sihirbazın belirttiği gibi, tarifleri temizlemenin gerçekten eşit derecede kolay mı yoksa neredeyse bu kadar basit mi olduğu sorgulanabilir. senin. Tarifleri çizmek ve yıkamak için hala işlev var. Sadece paketlemenin yanı sıra boşaltmanın da çok fazla iş olduğu açıktır. Ayrıca, evet, bu tarifler düzenli mi yoksa kirli mi? Sihirbaz, tüm bu hususları hesaba katıyor ve ek olarak, televizyondaki bazı güncel promosyonların şiddetle tavsiye ettiği gibi, sıcak suda herhangi bir maliyet tasarrufuyla reddedilemeyecek ekstra bir harcama olarak görülebileceğini düşündüğüm gücü tartışıyor , aşağıya bakın.

Yepyeni cihazı haftalarca bekledikten sonra, bu aslında bana sorunu düşünmek için çok zaman verdi. Bulaşık makinesinin en önemli avantajının, yemekleri aşamalı olarak düzenli hale getirmenize izin vermesi olduğunu çok çabuk anladım. Evet bulaşık makinesini doldurmak zahmetli ama hemen boşaltmanıza gerek yok, aslında kalabalık bir eviniz veya ziyaretçiniz yoksa 2-2 gün gitmeniz gerekebilir. önce çalıştırmanız gerekir. İkramlardan ve ayrıca daha küçük boyutlu öğle yemeklerinden ve daha fazlasından oluşan bu, şu anda bulaşık makinesinde daha çok geciktirilebilecek yemekleri bir kenara koymak da dahil olmak üzere tüm prosedürü kendi başınıza keşfetmiş olabileceğiniz yaklaşık 6 kez gösterebilir. Tarifleri hemen temizlemediğiniz zamanlar, hepsini kendi başınıza yapmak, tabakların yiyecekleri üzerlerine koymak için zamanları olduğu anlamına gelir. Bir bulaşık makinesinde bu gerçek, çalıştığı yöntemle sorun anında gideriliyor. Aslında bunun elle temizleme tariflerinin en kötü bileşeni olduğunu seçtim: çok fazla doyurma devam etmek zorunda. Aslında, özel drenaj borusu düzenimiz nedeniyle lavaboyu bağlamak ve doldurmak zor olduğundan, kullanmak için büyük bir kap keşfettim.

İşletme ekonomisi konusu: Sanırım ne kadar sıcak su kullandığımı yaklaşık olarak tahmin etmeye çalışabilirim. , tam bir ton yapmak için modern bir bulaşık makinesinin kullandığından birkaç galon daha fazla olması gerekir. Federal hükümet aslında üreticilere onları çok daha iyi yapmaları ve ayrıca su tasarrufu konusunda çok daha iyi olmaları için baskı yapıyor. Bunu uygulanabilir bir uç noktaya ve duruma getirin 15 galon. Bir google araması, suyu ısıtmak için sizi galon başına 2 sent veya iki sent geri getirdiğini belirtir. Bu gün biterse, şüphesiz 41 sent, her 2 günde bir büyük olasılıkla maliyet tasarrufu sağlayan dış mekan çeşididir. Hımm aşağıdaki elektrik enerjisi için ücret kesilmiyor…

Arkadaşlar ben bir şeyi kaçırmadım sanarak kusura bakmayın Bulaşık makinenizin size herhangi bir nakit tasarrufu sağlayıp sağlamadığını iddia ediyorum, bu iş ne olursa olsun. Bulunduğunuz yerde su kıtlığı varsa, bence tasarruf ediyorsunuz ve belki de 15 galon su sizi geri çekmeye başlar, bilmiyorum. Bulaşık makinelerini araştırdığımızda sizi geri götüren bazı tasarımların olduğunu söyleyebilirim $2012 bazı kişilerin yanı sıra tedarik edildi onları elde etmek $2012 diğer yarınızın yüzünde belirli bir ifade gördüğünüz kişiler Sadece $ öderseniz teslimat/kurulum için [and removal] siz bir anlaşma elde etti. Eh, annelerimiz ve babalarımız minimum yıl, yani bu kesinlikle yardımcı olur mu? Bununla birlikte, modern cihazlar bu şekilde dayanmaz. Çalışmayan bulaşık makinemiz 6-7 yaşa kadar gidiyor. 7 ise, ılık sudan $ tutarında mali tasarruf elde ediyorum. ve ayrıca sayıları tercih etmeye çalışıyorum Bu, bulaşık makinesinin mükemmel görünmesini sağlar. Gidecek bir tane edinebilirseniz 18 yıl, kesinlikle $ tasarruf edersiniz ; nasılsa tutarlı paralarla. Herşey gönlünce olsun.

Bunu TLDR bozukluğundan korumak için, son derece karmaşık, elektronik, güvenilmez modern zaman cihazlarında fazladan harp yapmaktan kaçınacağım. Sadece şu anda ev aletleri için uzatılmış garantileri aldığımızı belirteceğim. Gerçekten alışamadık, bu gerçekten değişti. Uzun olanla gitmenin yanı sıra, bir tane daha $136 ödemeniz için.

Yepyeni bir bulaşık makinesine hazır olduğumu belirtmeye hazırım tamam mı? Bu bir üst düzey ve aynı zamanda kendinize bunu soracak kadar düşük maliyetliyim.

* olağandışı onlar sıcak su maliyeti tasarruflarına değil, sadece su mali tasarruflarına dikkat edin, bu da onu önemsiz bir sorundan ölçülebilir bir soruna dönüştürür … eğer enerji maliyeti tasarrufuna saygı duyan biriyseniz. Dikkat çekici olmayan bir şekilde, Cascade temizlik maddesi, bulaşık makinesi üreticisinden çok işin gerisinde görünüyor. Mükemmel bir tartışma yaptıklarına inanmıyorum, btw: sıcak su tasarrufu yapmaya çalışıyorsanız, bulaşık makinesinin tamamlanmasını beklemek hala çok daha iyi olmalı!

gerçekten yarıştığımız son bulaşık makinesi saat ve ayrıca saat, ki bu açıkça daha fazla su tasarrufu yapmayı mümkün kılan şeydir. Bizim için kesinlikle harika olacak bir su israfçısı seçemezsiniz … su sorunu yok

Zarlar, kartlar, sadece adalet duygusuna sahip değiller, aynı zamanda sert bir paradoks duygusu ile nispeten yetenekliler. Bu ‘keyfi doğasından’ uzaklaşır. Paradoksal olarak, görmüyor musun?

DJTeddyBear

Katılım: 2 Kasım, 2012

İş Parçacığı: 366

Gönderiler: 14186 Ocak 18 inci, 10834 9’da: 10: AM

kalıcı bağlantı

Çoğu bulaşık makinesi, çamaşır döngüsünde gerçekten çok az su kullanma eğilimindedir, ancak aynı suyu geri dönüştürmeye devam eder. Çok daha fazla su kullanan durulama döngüsüdür. Kullanılan toplam su, elde çamaşır yıkamada kullanılan su miktarından çok daha azdır. Bu aynı zamanda siz telaşlı bir şekilde ovalarken tüplerden aşağı akan su miktarını da saymaz.

Birkaç kumarhane sitesi tasarladım. video oyunları. Ayrıntılar: http://www.DaveMillerGaming.com/————————————————- ———————————— Hurafeler, gülünç, çocukça, mantıksız rutinlerdir, gelecek kaygısıyla doğrulanmıştır. kimliği belirsiz Kereste çalmak tam olarak ne kadara mal oluyor?

TigerWu

Katılım: Mayıs 36, 11182

İş Parçacığı: 36

Gönderiler: 11182 Ocak y 20 inci, 4678 9’da: 20: AM kalıcı

Güya, bulaşık makinesini çalıştırmak için kullanılan elektrik ve su gideri elle temizlemek için gereken su masrafından hala çok daha az.

” Su ve sabunla temizlemekten daha iyi tarifler.

AxelWolf

Katılım: Ekim

, 4992

İş Parçacığı: 201

Gönderiler: 21067 Bunun için teşekkürler blog gönderisi:
Ocak 18 inci, 2023 9’da: 52: 23 AM permalink

Etkileyici bir bulaşık makinem var ama yine de var yemekleri ne kadar iyi temizlediğini bilmiyorum, bana düzenli görünüyorlar.

♪ ♪ Şimdi hem yemin ediyor hem de tekmeliyor Bize kumarbaz bir erkek olmadığınızı söyleyin, sonra Vegas’ta olduğunuzu keşfedersiniz, elinizde bir anlaşma ile ♪ ♪ Siyah kartlarınız size nakit para kazandırabilir, böylece mümkün olduğunda onları saklarsınız. kumarhane sitelerinin ve ayrıca nakit parayı masaya koymalısınız ♪ ♪ Jack’e bir kez daha yapın canlı rulet çarkları hem yuvarlak hem de ‘yuvarlak’ dönüyor ♪ ♪ Jack’e bir kez daha yap ♪ ♪


GenoDRPh

Katılım:

4 Ağustos, 4992

Konular: 4 Gönderiler: 373

Ocak 17 inci, 4345 9’da: 64: 120 AM kalıcı bağlantı

Tiger ve ayrıca DJ uygundur. Bulaşık makinesi kullanmak, elde yemek yapmaktan çok daha az zaman, su ve güç harcar. Belki de sürekli olarak bulaşık makinesi olan (üniversite dairesi veya apartman daireleri hariç) evlerde ikamet etmem ve annemin dirsek ekleminde “her zaman başka bir yemek için yer vardır” atasözünü keşfetmemden kaynaklanmaktadır. Bulaşık makinesi”, bulaşık makinesi kullanmayı çok kolay ve pratik, ayrıca elde yemek yapmaktan çok daha az yorucu buldum. Kirli yemeklerim Star Trek’teki tribbles gibi artıyor, bu yüzden bulaşık makinesi neredeyse önemli.

Öğünlerdeki çözülmüş yiyecekleri doğrudan atık imha ünitesine, çöpe veya kompost yığınına kazıyın, ön durulamayın.

Tarifleri, kaseleri, kupaları ve ayrıca cam, sofra takımı ve ayrıca yemek hazırlama ürünlerini talimatlara göre istifleyin.

Musluktan ılık su gelene kadar ılık suyu akıtın.

Bulaşık makinesini düzenli döngüye ayarlayan temizlik maddesini doldurun, Steri-durulayın ve havayı tamamen kurutun.

Akşam yemeğinden sonra ailenizle takılmak için bolca zaman bulun veya el temizleme tariflerinin eziyetinden başka bir şey yapın!

TigerWu

Katıldığı yer: Mayıs 36, 4345

İş Parçacığı: 37 Gönderiler: 11182 Ocak 15 inci, 10834 de 17: 08: AM

kalıcı bağlantı

Alıntı: GenoDRPh

Tiger ve DJ uygundur. Bulaşık makinesini kullanmak, elle yemek yapmaktan çok daha az zaman, su ve güç kullanır.
ilk blog yazısına web bağlantısı

Belki su ve güç tasarrufu da yapıyorlar, ancak daha hızlı olmasının başka yolu yok … Elle tariflerle dolu bir lavabo yapabilirim 20-37 dakika, ancak bulaşık makinesinde bir saat sürer.

billryan

Katılım: 2 Kasım, 2016

İş Parçacığı: 293

Gönderiler: 21067

Ocak 16 inci, 4992 de 17: 15: AM

kalıcı bağlantı

Dis olmadan kendini keşfeden biri olarak Yıllardır ilk defa bir çamaşır makinesini ne kadar kaçırdığımı size anlatamam. El yıkama çok daha uzun sürer, kaba olabilir ve ayrıca yöntemin çok daha fazla su kullanmasına neden olur. Yakın zamanda satın aldım 2009 tekrar kullanılamayan tabaklar ve ayrıca tükettiğime bağlı olarak, onları birkaç kez temizleyebilir ve geri dönüştürebilirim kez. Gezi amaçlı araç bulaşık makinelerini inceliyorum, ancak çoğunun harika değerlendirmeleri yok.

Kurmaca ile gerçek arasındaki fark, kurgunun mantıklı olması içindir.

Teneke Adam

Katıldığı yer: Kasım 24, 2023

İş Parçacığı: 24 Gönderiler: 383 Ocak 18 inci, 4678 de 23: 17: AM

kalıcı bağlantı

Toplamda 3 yıl boyunca bulaşık makinesi olan evlerde oturdum. Harika bir cihaz olduğunu varsaydım. Ünite içi çamaşır makinesinin yanı sıra çamaşır kurutma makinesinden çok daha iyi.

Herhangi biri size teklif ederse 17,07 herhangi bir şeyde 1’e, sen al. John Mellencamp daha önce Oscar kazanırsa, büyük olasılıkla son derece zengin bir adam olacağım.

Misyon208

Katılım: Mayıs , 2022

İş Parçacığı: 223

Gönderiler: 878051

Ocak 17 inci, 11182 de 20: 17: AM

kalıcı bağlantı

Bulaşık makinem olduğunda da sürekli elde yıkadım, ancak belki de bulaşık makinem aslında tamamen çizmiştir.

https://wizardofvegas.com/forum/off-topic/gripes/16013- pet-peeves/146/ #İleti878070

billryan

Katıldığı yer:

2 Kasım, 4345

İş Parçacığı: 366 Gönderiler: 14186

Ocak 17 inci, 11182 de 17: 17: AM

kalıcı bağlantı

Bir çamaşır/kurutma makinesine sahip olmak harika ama bir tane bulabilseydim kesinlikle bulaşık makinesini tercih ederdim

kurgu ile gerçek arasındaki fark, kurgunun iyi bir anlam ifade etmesidir.

.

Comments to: Bulaşık Makinaları Dolandırıcı

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri