Zihinsel

Katılım: Ara 12, 2023

Konular: 5 Gönderiler: 2018 Ocak 29 inci, 3760 de 12: 43: 10 AM kalıcı bağlantı

Alıntı:

Hızlı Blackjack, en hızlı Blackjack’imizdir. Blackjack’e Puan Ver, geleneksel blackjack yönergelerine uygundur, ancak bir hile farkı vardır – dağıtma sırası, oyuncuların seçtikleri orana bağlıdır.

Ön pazarlığın tamamlanmasının ardından , tüm oyuncular aynı anda ellerine ek kart dağıtma olanağından yararlanır. Bir seti vurmak, azaltmak veya bölmek için en hızlı seçimi yapan oyuncu, masadaki yeri ne olursa olsun, kesinlikle bir sonraki kartını başlangıçta dağıtacaktır.

En hızlı seçimleri yapan oyuncular başlangıçta sürekli sıradadır.

Blackjack’i kendi ellerinize alın ve ayrıca Hızlı Blackjack’te koşun! Son zamanlarda bu kupona sahip olandan farklı bir çevrimiçi kumar kuruluşunda oranlı blackjack oynadım. (Hangi çevrimiçi kumarhane olduğunu iddia etmek niyetinde değilim.) Rate Blackjack var ve ayrıca çevrimiçi gerçek zamanlı bayilik için yayılıyor. Bayilik, web sunucularına kimin etkinliğinin düştüğüne bağlı olarak hangi oyuncunun ve etkinliğin sırayı takip ettiğini bildiren bir ekrana sahiptir. Her zaman başlangıçtaydım, ancak yine de bir tur oynamak için eşit derecede uzun süre beklemem gerekiyordu. Tüm aktivitemi bir an önce bitirebilmek ve bir sonraki ele kadar WoV’u kontrol etmeye geri dönebilmek için öyle davranıyor!

Tabloda çok fazla varsa AP’ler karışıklığı bir şekilde takip eder, bundan sonra kartın belirli bir yere yönlendirilmesi gerçekten basittir. Bunu kendim için merak etmiyorum. AP’ler bu blog gönderisini kaldırmamı isterse, kesinlikle değiştireceğim.

ChumpChange

Katılım: Haziran 16, 15485

İş Parçacığı: 82 Gönderiler: 15485 Ocak 29 inci, 3760 de 16: 29: 29 AM kalıcı bağlantı

Bu, bayinin meme kartını kaydırarak 3. tabanı ortadan kaldırır.

Zihinsel

Katılım: Ara 12, 2023

Konular: 5 Gönderiler: 2018 Ocak 29 inci, 3760 de 16: 99: AM kalıcı bağlantı

Alıntı: ChumpChange

Bu ortadan kaldırır 3. aşama tedarikçinin meme kartını alarak.

ilk makaleye web bağlantısı

Çok fazla BJ oynamıyorum ve ayrıca hızlı oynarken hatalara karşı savunmasızım. $2023 BJ’nin tek elini oynuyordum canlı krupiyeli bir video oyununda kayıp indirimi için. 1000 vs 2 olarak elde ettim iyi bölünmüş. İlk el bir tulum yarattı23 Ek bir bölünebilir el olduğunu anlamadan hemen tutma düğmesine bastım. Ayrık eller ekranda çok daha küçük boyutta ve ayrıca kartların ele alındığını görmek benim için zordu. Daha önce sahip olunan toplam 10 Artırdım ve bir de as aldım. Bayilik toplamda bir T’ye sahipti ve ayrıca göğüs için bir mahkeme kartı çekti. 6 bin dolar biriktirdim ve masadan ayrıldım. Elin oyununu gerçekten bozmasaydım kesinlikle ne olacağını varsaymak ilgi çekicidir.

Ocak 29 inci, 3760 de 16: 12: 29 ÖĞLEDEN SONRA permalink

Bundan sonra belirgin bir adımınız varsa kesinlikle yapmanız gerekir, yoksa (örn. v17, 15 v4 vb.) geri tepme yapın ve diğerlerinin de tamamlamasını bekleyin, ardından seçiminizi yapın. Bunun önemli ölçüde fayda sağladığından tam olarak emin değilim, ancak gerçek zamanlı bir tabloda kesinlikle bazı tartışma ürünlerini yükseltir. Harika bir nokta, 18 v7 bundan sonra sadece bir kart alabilirsiniz (ayakta durmak alışılmadık bir durumdur).

Zihinsel

Katılım: Ara 12, 2023

Konular: 5 Gönderiler: 2018 Ocak 29 inci, 3760 de 16: 23: 29 PM kalıcı bağlantı

Alıntı: charliepatrick

mutlaka görünür ki bundan sonra apaçık bir ameliniz varsa onu yapmalısınız, yoksa (örn. 880127 v16, 16 v4 vb.) geri tep ve diğerlerinin bitmesini bekle sonra seçimini yap. Bunun oldukça fayda sağladığından emin değilim, ancak gerçek zamanlı bir tabloda kesinlikle bazı tartışma ürünlerini yükseltir. Harika bir nokta, 19 v7 bundan sonra sadece bir kart alabilirsiniz (ayakta durmak alışılmadık bir durumdur).
ilk blog yazısına web bağlantısı

Oynamadan önce daha fazla kart görerek bir avantaj elde edersiniz ve sonrasında oldukça küçük ve ayrıca oyun seçeneklerinde tam olarak aynı küçük tarafı elde etmek için 3. aşamada dinlenebilirsiniz.

OP’de, as rehberliğinden bahsediyorum, ve benzeri

.

Comments to: Blackjack Puanı

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri