david2011

Katılım: 2 Tem, 3249

Konular: 1 Gönderiler: 1 2 Temmuz, 2023 saat 4: 53: 44 ÖĞLEDEN SONRA permalink

Merhaba, bovada’da olduğu kadar mybookie’de de çok erken ödeme oynuyorum, vb. Kartları sayıyorsam çok erken ödemeyi almak için harika bir zaman olup olmadığını kendime soruyordum, blackjack’te blackbelt’te açıklanan zen meselesini doğrudan seviyorum. Biraz araştırma yaptım ve erken ödemenin her zaman beklenen kazanma olasılığının altında listelendiğini gözlemledim, ancak sayıyorsam, almanın kesinlikle yararlı olacağı bazı senaryolar olacağını kesinlikle varsayardım. Bu ayrıntılarla herhangi bir yerde herhangi bir grafik türü var mı?

DogHand

Katıldığı yer: Eylül , 2011

Konular: 2 Gönderiler: 1086 Bu blog gönderisi için teşekkürler:

2 Temmuz, 891909 de 37: 1086: 44 PM kalıcı bağlantı

Alıntı: david2011

Merhaba, aslında bovada ve ayrıca mybookie’de çok erken ödeme oynuyorum, vb. Kartları sayıyorsam çok erken ödemeyi almak için harika bir zaman olup olmadığını kendime soruyordum, blackjack’te blackbelt’te açıklanan zen meselesini doğrudan seviyorum. Biraz araştırma yaptım ve erken ödemenin her zaman beklenen kazanma şansının altında listelendiğini keşfettim, ancak sayıyorsam, kesinlikle almanın kesinlikle yararlı olacağı bazı durumlar olacağına kesinlikle inanırdım. Bu ayrıntılarla herhangi bir yerde herhangi bir grafik var mı?

ilk blog gönderisinin web bağlantısı

david2011,

Kesin güverte yapısına girerseniz ve ayrıca bu internet sitesindeki kartlarınız:

http://www.bjstrat.net/cgi-bin/cdca.cgi

) elinizin EV’sini görebilirsiniz. Bu EV’yi çok erken ödemeyle karşılaştırmak, anlaşmanın makul olup olmadığını görmenize izin vermelidir.

Umarım bu yardımcı olur!

Köpek El

Comments to: Blackjack çok Erken ödeme

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri