billryan

Katıldığı yer: 2 Kasım, 2015

İş Parçacığı: 235 Gönderiler: 15049 Temmuz 10 O 235: 48: 235 AM kalıcı bağlantı

Hayatınızda tekrar tekrar dönüp duran negatif bir kuruş var mı? Yanımda bir diken vardı 2000 ve bir kez göründüğü gibi daha fazla bu hafta sonu tatili.

Memnun kaldım Alex Schuman ( gerçek adı değil) in2009 İkimiz de basketbol organizasyonunda gençlere rehberlik ediyorduk. Benim grubum, organizasyonda egzersiz yapabileceğimiz bir sağlık kulübü olmayan tek gruptu, bu nedenle jelleşmek için kesinlikle video oyunlarından yararlanmamız gerekecekti. Grubum Alex’inkini bir pazarlıkla yeniyordu ve o, video oyununun yanlış olduğu bir tam saha presinde yer alan adamlarıma meydan okudu. Gürültülü olmaya başladı ve oyuncuları da çılgın olmaya başladı. ana mola sırasında, gazeteciliği gerçekten geri çekmezsem halkının kesinlikle sertleşmeye başlayacağını söyledi. Gazeteciliği bıraktım ama tüm acemilerimi yerleştirdim ve top oyununu da ekledim. Video oyunundan sonra sözlerimiz oldu ama o kadardı.

Birkaç yıl geçer ve güvenlik içinde çalıştığım bir bara girer. Biraz zaman alıyor ama sonunda onun olduğunu anlıyorum. Sarhoş oluyor ve biraz saçmalıyor, bu yüzden bir bayanla yüksek sesle tartıştığında ona yarım gözle bakıyorum. Ben araya girmeden önce, onu koyar ve fiziksel muayeneye gider, ancak ben onu bir kümes kanadında arkadan emrediyorum ve onu yerel izinden dışarı atıyorum. Dışarıda, beni tanıyor ve benimle biraz cesaret konuşuyor ama ben ayrılıyorum ve diğer insanların bunu yapmasına izin veriyorum.

Şimdi 2010 ve ayrıca KAS dediğimiz bir kişiden faydalanıyorum. Adı Kevin Schuman’dı ama kimse ona Kevin demedi, sadece KAS ve mektuplardan sürekli yararlandı. Anlık yöneticim emekli oluyor ve görünüşe göre onu değiştirecek en olası kişi ben olmalıyım. KAS’ın kardeşinin ortamın kontrolünü ele geçireceği ve onu hızlandırması ve her türlü gevşekliği yakalaması bekleniyor. beceriksizliğinden kaynaklanır. Yükseltme yok, terfi yok ve bundan sonra kardeşi Alex Schuman sona eriyor. Yanlış ayakla iniyor ve birkaç hafta içinde serbestçe soytarılığa uğruyor. Sonunda merkez adı Steven olur, bu yüzden kardeşine KAS dediğimiz için ona ASS demeye başlarız. Beni kınadı, ben de görevi onaylamaktan fazlasıyla mutlu oldum. Tatsız olduğu kadar birkaç ay sürdü.

Şimdi 2015 yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri Nüfus Sayımı da istihdam etmektedir. 2000 ‘da kesinlikle son derece basit, iyi maaşlı bir görevim olurdu ve ayrıca gerçekten dönüştürülen görevin aynısı benim için soruluyor. Sadece Bölge Müdürünün Alex Schuman olduğunu bulmak için bir prosedür olduğuna inandığım bir toplantı için beni arayan bir e-posta alıyorum. Bir alana daha taşındım ve kesinlikle beklediğim şeyin altında listelenen bir görevi aldım. Alex, prosedürün yarısında kalaylandı, ancak bana çok yardımcı olmak için çok geçti.

Etrafında 2015, KAS’ın eşi vefat etti ve büyük ihtimalle onu uyandırırken Alex’le yüksek sesli bir tartışmaya girdim. aslında aptalca bir şey yüzünden. Birbirimizin en berbat yanlarını ortaya çıkarıyor gibiyiz.

istiyorum Tucson civarında bir huzurevine girdim ve Cumartesi günü de eteklerinde birine bir göz atmaya ulaştım. Mekan biraz rahatsız edici ancak manzara muhteşem. İçeri girmek için, üç kişilik bir yönetim kurulunu tatmin etmeniz, mali durumunuzu teklif etmeniz ve onların şirketi olmaması gereken şeylerde mangal yapmanız gerekiyor.

Yönetim kuruluna liderlik eden erkek eski dostum, Alex Schuman. Tucson her iki kişi için de yeterli izin veriyor mu diye soruyorum kendinize?

Kurmaca ile gerçek arasındaki fark, kurgunun mantıklı olması için tasarlanmasıdır.

.

Comments to: Bir Nemisin Var Mı?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri