McSweeney

Katıldığı yer: Ekim 30, 3249 Konular: 7 Gönderiler: 80 Nisan 18 inci, 2176 1’de: 22: 18 PM kalıcı bağlantı Kumar şirketim son zamanlarda modern ödüllere sahip birkaç yaratıcıya bir muhtıra yapıştırdı: “Dikkat: Bu video oyunu kumarhane sitesinden kaldırılmaya hazır Açık ve ayrıca dinamik pot miktarları doğrudan [X machine]” içine taşınacaktır. Bu notlar toplamda yaklaşık 5 oyuna yapıştırıldı ve bu yapımcıların Mini, Minor, Major ve Grand Jackpot’ları vardı. Kaldırılacak tüm cihazlardaki potların TÜM çoğu büyük olasılıkla doğrudan aynı yapımcıya taşınacaktı.Bir kumar şirketinin, bir kumar kuruluşunun bir yapımcıyı döşemeden kaldırmayı planlayıp planlamadığını belirten düzenlemelere uymak için çevrimiçi kumarhanenin bunu yapması gerekir. dinamik bir pot oluşturdular, yaratıcıyı basitçe ortadan kaldıramazlar ve dinamiğe giren tüm parayı cebe indiremezler; modern miktarı doğrudan zeminde başka bir video oyununa taşımaları gerekir.

Nakitin kesinlikle doğrudan elden çıkarılacağı ve doğal olmayan bir şekilde doldurulacağı yapımcı hakkında ilk dibleri elde etmek için alışılmadık bir şans beni heyecanlandırdı Minilerin kesinlikle eşdeğer Mini’ye, Minor’un doğrudan Minor’a vb. boşaltılacağı bir durum tasavvur ediyordum. Çevrimiçi kumarhanenin TÜM parayı doğrudan Büyük İkramiye’ye yatırdığını buldum. Bu nedenle olduğu gibi, Büyük İkramiye yaklaşık 23 büyük gece boyunca, Grand’a çarpma zahmetinin bir sonucu olarak onu bir + EV kullandığımı gerçekten düşünmedim.

Daha önce herhangi biri modern bir ödüle çok fazla nakit boşaltarak bir kumar kuruluşunda play off oynadı mı?

Aynı şekilde, kumar kuruluşlarının, bunu doğrudan farklı bir yapımcıya taşımak mümkün olmadığı için, bir yapımcı üzerinde oluşturulmuş dinamik ücretsiz oyunları “çalmaktan” akıllıca kaçınabileceğine inanıyorum. Eşdeğer tablosu, ücretsiz bir video oyununun ne kadar hak ettiğine dair kesin bir değer veremediği sürece (bu nedenle, kendi bilgilerime göre, bir Rich Little Piggies mavi ücretsiz video oyunu, bahsinizin 3 katı değerindedir).

rsactuary Katıldığı yer: 6 Eylül, 2176 İş Parçacığı: 33 Gönderiler: 4992 Nisan 22 inci, 2023 1’de: 48: 21 PM kalıcı bağlantı Açıklama noktası: Sadece miktarı sıfırlama miktarının üzerine yerleştirmeleri gerekiyor. tüm miktar değil. Nevada’da, uygun bir şekilde hatırlarsam, hareket ederken bazı çeşitler içinde eşdeğer olma olasılığına ilişkin bazı politikalar vardır. ThatDonGuy Katıldığı yer: Haziran 26, 2014

İş Parçacığı: 978 Gönderiler: 8127 Nisan 18 inci, 2847 3’te: 75: PM kalıcı bağlantı

Alıntı: rsactuary Açıklama noktası: Sadece miktarı sıfırlama miktarının üzerine yerleştirmeleri gerekiyor. tüm miktar değil. Nevada’da, uygun bir şekilde hatırlarsam, bazı dizilerde şansın eşdeğer olmasına ilişkin hareket ederken bazı politikalar vardır.
ilk mesaja web bağlantısı

Nevada Oyun Yönetmeliği 5.978( c) bir dinamiği hareket ettirmekle ilgilenir:

” Lisans sahibi, [amount over the reset amount]’nin tamamını, lisans sahibinin tesisindeki karşılaştırılabilir video oyun(lar)ı veya ekipman(lar) üzerinde ve ayrıca:

( 1) Lisans sahibi tirajı kaydeder;-LRB-
( 2) Lisans alanın dağıttığı [the amount over the reset amount] geri ödeme rutinini kullanan herhangi bir video oyunu veya meyve makinesi, avantaj rutinini kazanmak için tek başına oynanan bir oyunda video oyunundan veya tek kolludan daha fazla nakit kullanılmasına ihtiyaç duymaz dağıtılan miktar, avantaj rutinini kazanmak için gereken bahis miktarındaki artışa simetrik olarak yükseltilmedikçe, miktarın dağıldığı haydut; -LRB-
( 3) Tek kollu bir hayduttan geliyorsa, adım adım miktarın dağıtıldığı ödül rutinini sağlayan herhangi bir otomat [the 75% minimum RTP]; birlikte

( 4) 40 dinamik fayda takviminin oyundan çıkarılmasından sonraki günler veya Başkanın kalıcı olarak kabul edebileceği daha uzun bir süre içinde.”

(2)’nin, örneğin, 1 $’lık bir ekipmandan bir dinamiği alıp doğrudan çeşitli 1 $’lık bir cihaza yerleştirirseniz, sıfırlama miktarı üzerindeki değerin artmasına yol açtığını varsayıyorum, bundan sonra 2 dolarlık bir ekipman yapabilir misin?


AxelWolf Katıldığı yer: Ekim 21, 2021 İş Parçacığı: 2011 Gönderiler: 886827 Nisan inci, 2021 7’de: 58: 23 PM kalıcı bağlantı Alıntı: McSweeney Kumarhane sitem son zamanlarda çok sayıda muhtıra yapıştırdı Dinamik ödüllere sahip ekipmanların listesi: “Dikkat: Bu video oyunu şu tarihte çevrimiçi kumarhaneden kaldırılmaya hazırdır: ve modern ödül miktarları doğrudan [X machine]” konumuna taşınacaktır. Bu notlar toplamda 5 oyunla ilgiliydi ve bu yapımcıların Mini, Minor, Major ve Grand Jackpot’ları vardı. Kurtululacak tüm ekipmanlardaki ödüllerin TÜMÜ büyük olasılıkla doğrudan aynı ekipmana taşınacaktı.. Kumar şirketi, bir kumar şirketinin bir kumar şirketinden kurtulmak isteyip istemediğini belirten düzenlemelere uymak için bunu yapmalıdır. Toplanan modern bir ödüle sahip döşeme cihazından, ekipmanı basitçe ortadan kaldıramazlar ve modern olana giren tüm parayı cebe indiremezler; dinamik miktarı doğrudan döşemedeki bir video oyununa daha taşımaları gerekir.

Paranın kesinlikle doğrudan atılacağı cihazda ilk dib’leri elde etmenin nadir olasılığı beni çok mutlu etti Kendim için doğal olmayan bir şekilde hava ödülleriyle dolu bir galibiyet olarak, Mini’lerin kesinlikle eşleşen Mini’ye, Minor’un Minor’a vb. boşaltılacağı bir durum tasavvur ediyordum. Kumar şirketinin TÜM parayı doğrudan Büyük İkramiye’ye yatırdığını öğrendim. Ve ayrıca bu nedenle, Büyük İkramiye yaklaşık 24 büyük gece, Grand’a çarpma zahmetinden dolayı bir + EV kullandığımı gerçekten düşünmedim.

Daha önce herhangi bir kişi, belirli bir miktarda parayı doğrudan dinamik bir ödüle dönüştüren bir kumar işletmesini play off yaptı mı? Ayrıca, kumarhane sitelerinin, bir ekipman üzerinde oluşturulmuş modern ücretsiz oyunları “kaydırmaktan” akıllıca kaçınabileceğine inanıyorum, çünkü bunu doğrudan farklı bir ekipmana taşımak gerçekten mümkün değil. Eşdeğer tablo, ücretsiz bir video oyununun ne kadar hak ettiğine dair belirli bir değer veremediği sürece (kendi bilgilerime göre, bir Rich Little Piggies mavi ücretsiz video oyunu, bahsinizin 3 katı kadar hak ediyor).
ilk makaleye web bağlantısı
İptal edilen progresifler de dahil olmak üzere birkaç şans oynadım. DonGuy bazı yasaları açıklıyor, ancak aslında, Gaming’in izin verdiği şey, eğer onlara makul geliyorsa, genellikle seçerler kumarhane sitesi ne geliştirirse geliştirsin. Diğer çeşitli üreticilere de dahil etmeleri gerekmez, pr yapabilirler. Talep olması halinde diğer promosyonlarda gösterin. Çoğu zaman bir oyuncu olarak size çekici gelir ve çoğu zaman harikadır. ♪ ♪ Şimdi yemin ediyorsun ve ayrıca tekme atıyorsun ve Ayrıca kumarbaz olmadığınızı da bize bildirin Sonra Vegas’a geri döndüğünüzü anlıyorsunuz Elinizde bir hesapla ♪ ♪ Siyah kartlarınız size nakit para kazandırabilir Böylece mümkün olduğunda onları saklayabilirsiniz. kumarhane sitelerinin yanı sıra nakit Onları masaya koymalısın ♪ ♪ Jack’e bir kez daha yap canlı rulet çarkları hem yuvarlak hem de ‘yuvarlak’ dönüyor ♪ ♪ Jack’e bir kez daha yap ♪ ♪

AxelWolf

Katılım: Ekim , 2023 İş Parçacığı: 2011 Gönderiler: 886830 Nisan 18 inci, 2021 7’de: 72: 26 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Alıntı: McSweeney

Kumar kuruluşum kısa bir süre önce dinamik ödülleri olan bir dizi ekipmana bir not yapıştırdı: “Dikkat: bu video oyunu üzerinde kumarhane sitesinden elimine edilmeye hazırdır ve dinamik pot miktarları kesinlikle doğrudan [X machine]” içine taşınacaktır. Bu notlar toplamda 5 video oyununa yapıştırıldı ve bu cihazlarda Mini, Minor, Major ve Grand Jackpot’lar vardı. Kaldırılacak tüm yapımcılardaki modern ödüller, TÜM büyük ihtimalle aynı cihaza taşınacaktı.. Çevrimiçi kumarhane, bir kumar şirketinin bir yapımcıdan kurtulmak istediğini iddia eden yasalara uymak için bunu yapmalıdır. Toplanan dinamik bir ödüle sahip döşeme, ekipmanı ortadan kaldırıp dinamiğe giren tüm parayı cebe indiremezler; modern miktarı doğrudan döşemede bir video oyununa daha taşımaları gerekir.

Kazanmanın yanı sıra nakit paranın kesinlikle elden çıkarılacağı cihazda ilk dib’leri elde etme olağandışı şansı beni çok mutlu etti Kendim için doğal olmayan bir şekilde hava kaplarıyla doluydu Mini’lerin kesinlikle eşdeğer Mini’ye, Minor’un Minor’a vb. atılacağı bir durumu hayal ediyordum. Kumar kuruluşunun TÜM parayı doğrudan Büyük İkramiye’ye boşalttığını öğrendim. Ve sonuç olarak, Büyük İkramiye yaklaşık 24 gece boyunca büyük, Grand’a çarpma sorunu nedeniyle bir + EV kullandığımı gerçekten düşünmedim.

Herhangi biri var mı Daha önce hiç kimse, doğrudan dinamik bir ödüle çok miktarda nakit boşaltarak çevrimiçi bir kumarhanede play-off oynadı mı?

Ben ayrıca Kumar şirketlerinin, bir cihazda toplanmış modern ücretsiz oyunları “almaktan” akıllıca kaçınabileceğine inanıyorum, çünkü bunu doğrudan farklı bir yapımcıya taşımak gerçekten mümkün değil. Eşdeğer tablosu, ücretsiz bir video oyununun ne kadar hak ettiğine dair kesin bir değer veremediği sürece (bu nedenle, kendi bilgilerime göre, bir Rich Little Piggies mavi ücretsiz video oyunu, bahsinizin 3 katı değerindedir).
ilk blog yazısına web bağlantısı
Yüksüz progresifler içeren pek çok şans oynadım. DonGuy bazı kanunlardan bahseder, ancak aslında, Gaming’in izin verdiği her şeydir, eğer onlara makul geliyorsa genellikle tercih ederler çevrimiçi kumarhane ne geliştirirse geliştirsin. Diğer üreticilere de eklemeleri gerekmez, talep olması halinde farklı diğer promosyonlarda sunabilirler. Çoğu zaman bir oyuncu olarak size çekici geliyor ve bazen müthiş oluyor.

♪ ♪ Şimdi söz veriyorsunuz ve ayrıca tekme atıyorsunuz. Bize kumarbaz olmadığını sormanın yanı sıra, Elinde bir anlaşmayla Vegas’a geri döndüğünü keşfedersin Nakit kadar kumarhane siteleri diyarı Bunları masaya koymanız gerekir ♪ ♪ Geri verirsiniz Jack bunu bir kez daha yapar canlı rulet çarkları hem döner hem yuvarlanır ♪ ♪ Döndürürsünüz Jack bir kez daha yapar ♪ ♪

AxelWolf

Katıldığı yer: Ekim [the 75% minimum RTP] , 2023 İş Parçacığı: 2011 Gönderiler: 886827 Nisan 21 inci, 2023 7’de: 75: 30 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Alıntı: McSweeney

Kumar şirketim kısa bir süre önce dinamik ödülleri olan birçok cihaza bir not yapıştırdı: “Dikkat: bu video oyunu kumar kuruluşundan kaldırılmaya hazır ve dinamik ödül miktarları kesinlikle doğrudan [X machine]” içine taşınacaktır. Bu notlar toplamda 5 video oyununa yapıştırıldı ve ayrıca bu cihazlarda Mini, Minor, Major ve ayrıca Grand Jackpot’lar vardı. Modern potlar Kurtululacak tüm yapımcılarda, TÜM çoğu büyük olasılıkla aynı ekipmana taşınacaktı.. Kumar kuruluşu, bir kumar kuruluşunun bir cihazdan kurtulmak istediğini iddia eden düzenlemelere uymak için bunu yapmalıdır. dinamik bir ödülü olan döşemeden, ekipmanı basitçe ortadan kaldırıp dinamiğe giren tüm parayı cebe indiremezler; dinamik miktarı doğrudan döşemedeki bir video oyununa daha taşımaları gerekir.

Nakitin kesinlikle doğrudan içine boşaltılacağı yapımcı hakkında ilk dib’leri elde etmek için alışılmadık bir şans beni heyecanlandırdı Kendim için doğal olmayan bir şekilde hava ödülleriyle dolu bir galibiyet olarak, Minilerin kesinlikle eşleşen Mini’ye, Minor’un Minor’a vb. boşaltılacağı bir durum tasavvur ediyordum. Kumarhane sitesinin TÜM parayı doğrudan Büyük İkramiye’ye boşalttığını ortaya çıkardım. Ve ayrıca bu nedenle, Büyük İkramiye yaklaşık 24 büyük gece, Grand’a çarpma sorunu nedeniyle +EV kullandığıma gerçekten inanmadım.

Daha önce herhangi biri dinamik bir ödüle çok fazla nakit harcayan bir kumarhane sitesinde play off yaptı mı?

I Aynı şekilde, kumarhane sitelerinin, bunu doğrudan farklı bir donanıma taşımak gerçekten mümkün olmadığı için, aslında bir ekipman üzerine inşa edilmiş dinamik ücretsiz video oyunlarını “almaktan” ustaca kurtulabileceğine inanıyoruz. Eşit tablo, ücretsiz bir video oyununun ne kadar hak ettiğine dair kesin bir değer veremediği sürece (bu nedenle, kendi bilgilerime göre, bir Rich Little Piggies mavi ücretsiz video oyunu, bahsinizin yaklaşık 3 katını hak ediyor).
ilk makaleye web bağlantısı
Aslında, elden çıkarılan ilericileri gerektiren birkaç şans oynadım. DonGuy bazı yönergeleri açıklar, ancak gerçekte, Gaming’in izin verdiği her şeydir, eğer onlara mantıklı geliyorsa genellikle çevrimiçi kumarhane ne geliştirirse onu seçin. Diğer çeşitli cihazlara da eklemeleri gerekmez, talep edilirse farklı diğer promosyonlarda sunabilirler. Bazı durumlarda bir oyuncu olarak sizi çekiyor ve çoğu zaman harika.

♪ ♪ Şimdi kefil oluyorsunuz ve ayrıca Tekme at ve bize kumarbaz bir erkek olmadığın konusunda yalvar Kumarhane siteleri diyarı ve ayrıca nakit Onları masaya koymalısın ♪ ♪ Dönersin Jack bunu bir kez daha yapar canlı rulet çarkları hem döner hem yuvarlanır ♪ ♪ Dönersin Jack bir kez daha yapar ♪ ♪

DogHand Katılım: Eylül 33, 2014 Konular: 2 Gönderiler: 2012 Bu makale için teşekkürler:
Nisan 21 inci, 3249 de 18: 55: 33 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı Alıntı: ThatDonGuy

( 2) Lisans alanın dağıldığı [the amount over the reset amount] geri ödeme rutinini kullanan herhangi bir video oyunu veya meyve makinesi, kazanmak için tek başına bir oyunda daha fazla nakit kullanılmasına ihtiyaç duymaz. dağıtılan miktar, fayda rutinini kazanmak için gereken bahis miktarındaki artışa simetrik olarak artırılmadıkça, miktarın dağıldığı video oyunu veya tek kollu hayduttan daha fazla fayda rutini; -LRB-

Bence (2), örneğin, 1 dolarlık bir ekipmandan bir dinamiği alıp doğrudan 1 dolarlık çeşitli bir cihaza yerleştirirseniz, bunu önerir. bu, sıfırlama miktarının üzerindeki değerin artmasına neden olur, bundan sonra onu 2 dolarlık bir cihaz yapabilirsiniz?
baş harfe web bağlantısı Blog yazısı

ThatDonGuy,

2 numara için çeşitli analizlerim var.

Kumar işletmesinin 6$ taşımak istediğini varsayalım,15 1 dolarlık bir pottan 2 dolarlık bir cihaza. Yasayı incelediğim yöntem, kumarhane sitesinin kesinlikle 2 *$ 6,12 = $22 ,21 doğrudan 2 $ yapıcıya. Bunun yerine 5$’lık bir yapımcıya geçerlerse, kesinlikle 5 *$6,15 = $,15 doğrudan yepyeni yapımcıya. Her durumda, 6 ABD doları üzerindeki ekstra miktar,20 kesinlikle kumar kuruluşunun fonlarından kaynaklanmalıdır. Dog.Hand .

Comments to: Bir Kumarhane Sitesi, Dinamik Pot Parasını Bir Ekipmana Daha Boşalttığında

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri