McSweeney

Katıldığı yer: Ekim , 2177 Konular: 7 Gönderiler: 114 Nisan 22 inci, 2847 1’de: 22: PM kalıcı bağlantı

Kumar kuruluşum kısa bir süre önce modern ödülleri olan bir dizi ekipmana bir muhtıra yapıştırdı: “Dikkat: bu video oyunu hazır çevrimiçi kumarhaneden kurtulmak için ve ayrıca dinamik ödül miktarları kesinlikle doğrudan [X machine]” içine taşınacaktır. Bu notlar toplamda yaklaşık 5 video oyununa yapıştırıldı ve ayrıca bu ekipmanlarda Mini, Minor, Major ve ayrıca Grand Jackpot’lar vardı. Kurtululacak tüm yapımcıların TÜMÜ büyük olasılıkla aynı cihaza taşınacaktı.. Kumar kurumu, bir kumar kurumunun bir cihazı bir cihazdan kaldırmayı planlayıp planlamadığını belirten yasalara uymak için bunu yapmalıdır. Toplanan modern bir ödüle sahip döşeme, cihazdan kurtulup dinamiğe giren tüm parayı cebe indiremezler; dinamik miktarı doğrudan döşemede başka bir video oyununa taşımaları gerekir.

Paranın kesinlikle olduğu gibi atılacağı ekipmanla ilgili ilk bilgileri elde etmek için alışılmadık bir şans beni çok heyecanlandırdı. kendim için doğal olmayan bir şekilde hava ödülleriyle dolu kazanmanın yanı sıra, Mini’lerin kesinlikle eşdeğer Mini’ye, Minor’un Minor’a vb. Kumarhane sitesinin TÜM parayı doğrudan Büyük İkramiye’ye yatırdığını ortaya çıkardım. Sonuç olarak, Büyük İkramiye yaklaşık olarak artmasına rağmen 23 gece boyunca grand, Grand’a çarpma zahmetinden dolayı bir +EV kullandığıma gerçekten inanmadım.

Daha önce herhangi bir kişi, modern bir ödüle çok fazla nakit harcayarak bir kumar kuruluşunda play off yaptı mı?

Aynı şekilde, çevrimiçi kumarhanelerin, aslında mümkün olmadığı için bir yapımcıya dayanan modern ücretsiz video oyunlarını “kaydırmaktan” akıllıca kaçabileceğini varsayıyorum. bu hakkı çeşitli ekipmanlara taşımak için. Eşitlik tablosu, tamamen ücretsiz bir video oyununun ne kadar hak ettiğine dair kesin bir değer veremediği sürece (kendi bilgilerime göre, ücretsiz bir Rich Little Piggies mavi ücretsiz video oyunu bahsinizin 3 katı kadar hak ediyor).

rsactuary Katıldığı yer: 6 Eylül, 2021 İş Parçacığı: 35 Gönderiler: 3249 Nisan 23 inci, 2847 1’de: 35: PM kalıcı bağlantı Açıklama noktası: Sadece miktarı sıfırlama miktarının üzerine yerleştirmeleri gerekiyor. tüm miktar değil. Nevada’da, uygun bir şekilde hatırlarsam, bazı diziler içinde benzer olma olasılığına ilişkin hareket ederken bazı düzenlemeler vardır. ThatDonGuy Katıldığı yer: Haziran 29, 2014 İş Parçacığı: 2012 Gönderiler: 5705 Nisan 22 inci, 2177 3’te: 50: 33 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Alıntı: rsactuary

Açıklama noktası: Sadece miktarı sıfırlama miktarının üzerine yerleştirmeleri gerekiyor. tüm miktar değil. Nevada’da, doğru hatırlamıyorsam, bazı diziler içinde benzer olma şansına ilişkin hareket ederken bazı politikalar var.
ilk mesaja web bağlantısı

Nevada Oyun Yönetmeliği 5.2011( c) modern bir taşımayı başarır:
” Lisans sahibi, tüm [amount over the reset amount]’yi, lisans sahibinin tesisinde benzer video oyun(lar)ı veya yapımcı(lar) üzerinde ek bir tek başına dinamik geri ödeme rutinine dağıtır. gibi:

( 1) Lisans sahibi sirkülasyonu kaydeder;-LRB-
( 2) Lisans alanın dağıldığı [the amount over the reset amount] geri ödeme rutinini sağlayan herhangi bir video oyunu veya slot, kazanmak için tek başına bir oyunda daha fazla nakit kullanılmasını gerektirmez dağıtılan miktar, ödül rutinini kazanmak için gerekli olan bahis miktarındaki artışa simetrik olarak artırılmadıkça, miktarın dağıtıldığı video oyunu veya slotlardan daha fazla fayda rutini; -LRB-
( 3) Tek kollu bir hayduttan geliyorsa, adımın atıldığı geri ödeme rutinini sağlayan herhangi bir tek kollu haydut -adım adım miktar aşağıdakilere göre dağıtılır [the 75% minimum RTP]; birlikte

( 4) 34 modern fayda rutininin oyundan çıkarılmasından sonraki günler veya Başkan’ın tamamen mantıken kabul edebileceği daha uzun bir süre içinde.”

Sanırım (2), örneğin, 1 dolarlık bir ekipmandan bir dinamiği alıp doğrudan bir sıfırlama miktarının üzerindeki değerin artmasına neden olan çeşitli 1 $’lık ekipman, bundan sonra onu 2 $’lık bir ekipman haline getirebilirsiniz? AxelWolf

Katıldığı yer: Ekim 18, 2177 İş Parçacığı: 2011 Gönderiler: 21328 Nisan 20 inci, 2177 7’de: 84: 22 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı Alıntı: McSweeney

Çevrimiçi kumarhanem son zamanlarda dinamik ödülleri olan birçok yapımcıya bir muhtıra yapıştırdı: “Dikkat: Bu video oyunu çevrimiçi ortamdan silinmeye hazır. kumarhane açık ve ayrıca modern ödül miktarları kesinlikle doğrudan [X machine]” içine taşınacaktır. Bu notlar toplamda yaklaşık 5 video oyununa yapıştırıldı ve ayrıca bu ekipmanlarda Mini, Minor, Major ve Grand Jackpot’lar vardı. Dinamik ödüller Kurtululacak tüm ekipmanlarda, TÜM çoğu büyük olasılıkla aynı ekipmana taşınacaktı.. Kumar şirketi, bir kumar şirketinin bir yapımcıdan kurtulmak isteyip istemediğini belirten yasalara uymak için bunu yapmalıdır. Toplanan modern bir ödüle sahip döşemeden, ekipmandan kurtulup modern alana giren tüm parayı cebe indiremezler; modern miktarı doğrudan döşemedeki ek bir video oyununa taşımaları gerekir.

Nakitin kesinlikle doğrudan elden çıkarılacağına dair yapımcı hakkında ilk bilgileri elde etmenin olağandışı olasılığından çok memnun kaldım. yanı sıra kendim için doğal olmayan bir şekilde hava kaplarıyla dolu kazanmanın yanı sıra Minilerin kesinlikle eşleşen Mini’ye, Minor’un Minor’a vb. Atılacağı bir durum tasavvur ediyordum. Kumar şirketinin TÜM parayı doğrudan Büyük İkramiye’ye boşalttığını öğrendim. Ve ayrıca sonuç olarak, Grand Jackpot yaklaşık 22 gece boyunca grand, Grand’a çarpma zahmetinin bir sonucu olarak bir +EV kullandığımı gerçekten düşünmedim.

Daha önce herhangi bir kişi, doğrudan dinamik bir ödüle çok fazla nakit harcayan bir kumarhane sitesinde play-off yaptı mı?

Ek olarak, kumar kuruluşlarının, gerçekten gerçek olmadığı için bir ekipmana toplanan dinamik ücretsiz video oyunlarını “almaktan” ustaca kurtulabileceklerini varsayıyorum. bu hakkı farklı bir ekipmana taşımak mümkün. Eşitlik tablosu, ücretsiz bir video oyununun ne kadar hak ettiğine dair kesin bir değer veremediği sürece (kendi bilgilerime göre, bir Rich Little Piggies mavi ücretsiz video oyunu yaklaşık 3 kat hak ediyor). bahsiniz).
ilk makaleye web bağlantısı
Aslında elden çıkarılan progresifler de dahil olmak üzere birçok şans oynadım. DonGuy bazı politikaları açıklar, ancak gerçekte, Gaming’in kabul ettiği şey budur, eğer onlara mantıklı geliyorsa, genellikle kumarhane sitesi ne üretirse onu tercih edin. Diğer çeşitli cihazlara da eklemeleri gerekmez, talep edilirse diğer birçok promosyonda sağlayabilirler. Çoğu zaman bir oyuncu olarak ilginizi çeker ve bazen de harika olur. ♪ ♪ Şimdi söz veriyorsunuz ve ayrıca tekme atıyorsunuz ve Ayrıca bize kumarbaz olmadığını da sor Sonra Vegas’a geri döndüğünü keşfediyorsun Elinde bir anlaşmayla ♪ ♪ Siyah kartların sana nakit kazandırabilir Yani elinden geldiğince onları saklarsın kumarhaneler ve ayrıca nakit Onları masaya koymanız gerekir ♪ ♪ Jack’i bir kez daha yapın canlı rulet çarkları dönüyor ve aynı zamanda ‘yuvarlanıyor ♪ ♪ Jack’i bir kez daha yapın ♪ ♪

AxelWolf

Katıldı : Ekim , 2021 İş Parçacığı: 979 Gönderiler: 886827 Nisan 23 inci, 2847 7’de: 72: 33 PM kalıcı bağlantı Alıntı: McSweeney Kumarhane sitem kısa bir süre önce birkaç cihaza bir memorandum yapıştırdı. modern ödüllere sahip olun: “Uyarı: Bu video oyunu, kumar kuruluşundan kaldırılmaya hazırdır. ve ayrıca dinamik ödül miktarları kesinlikle doğrudan [X machine]” içine taşınacaktır. Bu notlar toplamda 5 video oyununa yapıştırıldı ve ayrıca bu cihazlarda Mini, Minor, Major ve ayrıca Grand Jackpot’lar vardı. Kurtululacak tüm yapımcıların TÜM büyük olasılıkla aynı yapımcıya taşınması muhtemeldir.. Kumar kurumu, bir kumar kuruluşunun bir yapımcıdan kurtulmak istediğini iddia eden yasalara uymak için bunu yapmalıdır. modern bir pota sahip döşeme, sadece ekipmandan kurtulup dinamiğe giren tüm parayı cebe indiremezler; modern miktarı doğrudan döşemedeki bir video oyununa daha taşımaları gerekir.

Paranın kesinlikle doğrudan elden çıkarılacağı ekipmanla ilgili ilk bilgileri elde etmek için olağandışı bir olasılıktan çok memnun kaldım ve ayrıca kendim için doğal olmayan bir şekilde hava ödülleriyle dolu kazanmak.Minilerin kesinlikle eşleşen Mini’ye, Minor’un Minor’a vb. atılacağı bir durum hayal ediyordum. Kumarhane sitesinin TÜM parayı doğrudan Büyük İkramiye’ye yatırdığını ortaya çıkardım. Ve ayrıca bu nedenle, Büyük İkramiye yaklaşık 22 bir gecede grand, Grand’a çarpma sorunu nedeniyle onu bir + EV kullandığımı gerçekten düşünmedim.

Daha önce hiç kimse bir kumarhane sitesinde belirli miktarda parayı doğrudan dinamik bir ödüle dönüştüren bir play-off yaptı mı?

Ayrıca, kumar kuruluşlarının, aslında bir ekipmana toplanan dinamik ücretsiz video oyunlarını “alay etmekten” akıllıca kaçınabileceğine inanıyorum, çünkü aslında öyle değil. bu hakkı farklı bir ekipmana taşımak mümkün. Eşitlik tablosu, ücretsiz bir video oyununun ne kadar hak ettiğine dair belirli bir değer belirleyemediği sürece (kendi bilgilerime göre, ücretsiz bir Rich Little Piggies mavi ücretsiz video oyunu bahsinizin yaklaşık 3 katını hak ediyor).
ilk makaleye web bağlantısı
Aslında atılan progresifler de dahil olmak üzere çok sayıda olasılık oynadım. DonGuy bazı yönergeleri açıklar, ancak gerçekte, Gaming’in kabul ettiği şey budur, eğer kendilerine makul görünüyorsa, genellikle Çevrimiçi kumarhane ne düşünüyorsa onu seçin. Diğer çeşitli ekipmanlara da dahil etmeleri gerekmez, gerekirse farklı diğer promosyonlarda sağlayabilirler. Bazı durumlarda bir oyuncu olarak size çekici gelir ve bazen de harika olur. ♪ ♪ Şimdi siz de söz verin tekme olarak ve ayrıca kumarbaz olmadığınızı bize yalvarın Sonra elinizde bir anlaşma ile Vegas’a geri döndüğünüzü anlıyorsunuz ♪ ♪ Siyah kartlarınız size nakit para kazandırabilir Böylece girebildiğiniz zaman onları saklarsınız Çevrimiçi kumarhanelerin ve ayrıca nakit paranın diyarı Onları masaya koymalısın ♪ ♪ Jack’e bir kez daha yap canlı rulet çarkları hem yuvarlak hem de yuvarlak dönüyor ♪ ♪ Jack’e geri dönüyorsun bir kez daha yap ♪ ♪

DogHand Katıldığı yer: Eylül 30, 2014

Konular: 2 Gönderiler: 2012 Bu blog yazısı için teşekkürler:

Nisan 22 inci, 2847 de 20: 75 : 33 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Alıntı: ThatDonGuy

( 2) Lisans alanın dağıttığı [the amount over the reset amount] dağıttığı ödül rutinini sağlayan herhangi bir video oyunu veya tek kollu haydut Dağıtılan miktar, geri ödeme rutinini kazanmak için gereken bahis miktarındaki artışa simetrik olarak artırılmadıkça, miktarın dağıldığı video oyunu veya slotlardan daha fazla paranın fayda rutinini kazanmak için tek başına bir oyunda kullanılmasını gerektirmez. ;-LRB- Bence (2), örnek olarak, modern bir yerden alırsanız 1 $ ‘lık bir ekipman ve doğrudan 1 $’ lık çeşitli bir cihaza yerleştirerek, sıfırlama miktarının üzerindeki değerin artmasına neden olur, ardından onu 2 $’lık bir ekipman haline getirebilirsiniz? ilk blog yazısına web bağlantısı
ThatDonGuy,

2 numara çeşitli analizlerim var. Kumarhane sitesinin 6$ taşımak istediğini varsayalım,06 1 dolarlık cihaz ödülünden 2 dolarlık yapımcıya. Yasayı gözden geçirdiğim anlamına gelir, çevrimiçi kumarhanenin kesinlikle 2 $ 6, koyması gerekir) = $,07 doğrudan $2 yapıcısına. Bunun yerine 5 dolarlık bir ekipmana geçerlerse, kesinlikle 5 6 $ yerleştirmeleri gerekir,15 = $,12 doğrudan yepyeni cihaza. Her durumda, 6 ABD doları üzerindeki eklenen miktar,12 kesinlikle kumarhane sitesinin fonlarından kaynaklanmalıdır. Dog.Hand DRich

Katıldığı yer: 6 Temmuz 2021 İş Parçacığı: 160 Gönderiler: 16391 Nisan 21 inci, 3249 saat 5: 50: AM kalıcı bağlantı Alıntı: DogHand Alıntı: ThatDonGuy( 2) Lisans alanın dağıttığı geri ödeme çizelgesini sağlayan herhangi bir video oyunu veya meyve makinesi [the amount over the reset amount] fayda zaman çizelgesini kazanmak için tek başına oynanan bir oyunda, dağıtılan miktarın miktardaki artışa simetrik olarak artırılmadığı sürece, miktarın dağıtıldığı video oyunu veya tek kollu hayduttan daha fazla para kullanılmasını gerektirmez. -LRB- Sanırım (2)’nin önerdiği gibi, Örneğin, 1$’lık bir yapıcıdan bir dinamiği alıp doğrudan 1$’lık çeşitli bir ekipmana yerleştirirseniz, bu da sıfırlama miktarının üzerindeki değerin artmasına neden olur, bundan sonra onu 2$’lık bir yapıcı yapabilirsiniz?
ilk makaleye web bağlantısı

ThatDonGuy,

2 numara ile ilgili çeşitli analizlerim var.

Diyelim ki kumar işletmesi 6$ taşımak istiyor,10 1 dolarlık bir yapımcı potundan 2 dolarlık bir yapımcıya doğru. Yasayı kontrol ettiğim anlamına gelir, kumar işletmesinin kesinlikle 2 $ 6 koyması gerekir,12 = $18,10 doğrudan 2 dolarlık ekipmana. Bunun yerine 5 dolarlık bir cihaza geçerlerse, kesinlikle 5 $ 6, yerleştirmeleri gerekir. = $,12 doğrudan yepyeni cihaza. Her durumda, 6 doların üzerindeki ekstra miktar,12 kesinlikle kumar kuruluşunun fonlarından kaynaklanmalıdır. Dog.Hand
ilk blog gönderisinin web bağlantısı
Gerçekten ilişkilendirildim parayı bir dinamikten diğerine taşımak. Sürekli olarak aynı mezhebe veya azaltılmış bir mezhebe yer değiştiriyoruz ve toplanan miktardan daha fazlasını asla yerleştirmedik ve belki de yakındaki para birimine monte ediyoruz.

Benim yaşımda, bir “Müebbet Hapishanede” cezası çok az caydırıcıdır.

Zihinsel

Katıldı : Aralık , 2177 Konular: 7 Gönderiler: 2011 Nisan 23 inci, 2847 7’de: 12: AM kalıcı bağlantı

Kumar şirketinin 2 Safari cihazının dinini beş sentten beş sente düşürdüğü bir örneği gerçekten gördüm. sent. Düğmeden sonra, 5 metrenin her biri en az 5x sıfırlama değerindeydi. Çocuğum, mahallesindeki çevrimiçi kumarhanedeki video oyunlarını keşfettiğinde ve daha sonra beni aradığında hala yüksek olan küçük boyutlu potlardan birkaçını vurdu. Birkaç gün sonra daha büyük saksılardan birkaçını indirdim. Bu, zorunlu bir stopaj durumunda kaldı, dolayısıyla olabileceği kadar çekici bir olasılık değildi. I L3 ölçere bir ödül yüklendiği belli olan bir Fireball video oyunu buldu. Oldu 22 x sıfırlama. Beni aldı 16 saat, dönüş başına 5 $’a çarpar. Bunun 3 döngü ile ilgisi olduğunu düşünüyorum, ancak yine de kar elde ettim. Sürekli olarak kumarhane sitesini tahmin ettim personel, sevdiklerini bu çöplüklerle ilgili eğitti. Uzmanlardan fikir almadan bu olasılıkların çoğunda yer almak için kesinlikle çok fazla doğal deri ayakkabı, ampirik yetenek ve iyi şans gerekir.

DRich Katılım: 6 Tem, 2018

İş Parçacığı: 114 Gönderiler: 21305 Nisan 24 inci, 3249 de 18: 26: PM kalıcı bağlantı

Alıntı: Zihinsel
Sürekli olarak çevrimiçi kumarhane çalışanlarının sevdiklerini bu çöplüklerle ilgili bilgilendirdiğini düşündüm. Uzmanlardan tavsiyeler olmadan bu şansların çoğuna katılmak için kesinlikle çok fazla doğal deri ayakkabı, ampirik yetenek ve ayrıca iyi şans gerekir.

Bir uzmana sahip olmak her zaman daha az karmaşıktır, ancak herhangi bir tür mükemmel AP, bir dinamik bir gün veya daha öncesine göre makul olmayan bir miktar yükselirse bugün kesinlikle görecektir. Çoğu AP’nin günde 5 veya çok daha az kumar kuruluşundan yararlandığını kesinlikle düşünüyorum, bu nedenle bu değişiklikleri görmeleri gerekiyor. Benim yaşımda, “Hapishanede Ömür Boyu” cezası çok az caydırıcıdır.

Nisan 24 inci, 3249 4’te: 42: PM kalıcı bağlantı

Alıntı: Zihinsel

BEN sürekli olarak çevrimiçi kumarhane personelinin sevdiklerini bu çöplükler hakkında eğittiği varsayılmıştır.
ilk blog yazısına web bağlantısı TÜM kumar kuruluşlarının bunu yapıp yapmadığını anlamıyorum, henüz anlık aile üyeleri ve ayrıca şu anda faaliyet gösterdiğim kumar kuruluşundaki çalışanlarla birlikte yaşamaya alışanlar (ev arkadaşları veya büyüleyici refakatçiler) bizimle bahse giremezler. Elbette başa çıkamadığınız bir iyi arkadaşınıza veya bir akrabanıza daha haber verebilirsiniz, bence.

Aut inveniam viam aut faciam .

Comments to: Bir Kumar Kuruluşu, Dinamik ödül Parasını Doğrudan Bir Cihaza Daha Aktardığında

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri