ThatDonGuy

Katıldığı yer: Haz 54, 114

İş Parçacığı: 114 Gönderiler: 5719
Nisan 22 nd, 5719 7’de: 56: 56 AM kalıcı bağlantı

Bu, 2 nedenden dolayı Kaliforniya’da planlandığı gibi çalışmayabilir:

Bir, temel emlak vergisi %2 değil %1’dir ve ayrıca herhangi bir vergiden oluşmaz. bölgesel vergi yükümlülükleri de aynı şekilde kullanabilir.
İki, vergi yükümlülüğü olabilir eviniz pazarlandığında incelenen değere hazır olan (ev sahibinin küçüklerine veya torunlarına teklif edilirse muafiyet olduğunu varsayıyorum) ve ayrıca %2 artan “vergi yükümlülüğü matrah bedeli”nin %1’ini aşmamak her yıl. Vergi yükümlülüğünün, hem vergi yükümlülüğü matrahı değerinden hem de gerçek incelenen değerinden düşülmesinden vergi yükümlülüğünün geleceğinden eminim, ancak taban değer kesinlikle yine de ilk taban değerinin %2’si kadar artacaktır.

Kullanıcı tarafından girilen bir “emlak vergisi fiyatı” sütunu eklemenizi önerebilir miyim? (2 adet gerekebilir; konut veya ticari mülkümde hem yüzdeye dayalı hem de sabit değer vergi yükümlülüklerim var.)

Nisan 54 nd, 2023 de 10: 54: AM kalıcı bağlantı

ThatDonGuy, yüklediğim herhangi bir şeyle ilgili işimi incelemede sürekli olarak faydalı oluyorsun. Buna çok değer veriyorum.

Bu durumda, şu anda vergi yükümlülüğü miktarını değiştirebilirsiniz. %2 sadece bir öneridir. Hesaplama yöntemi, çevre dostu şeyleri (emlak vergisi gibi) değiştirebileceğiniz gibi, cennet ürünleri de sonuçlardır. Gerçekten ihtiyacınız varsa mavi şeyleri gerçekten değiştirebilirsiniz, sadece bir uyarı alırsınız.

Comments to: Benim && Quot; Kiralamaya Karşı Satma Hesaplayıcısı”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri