zengin

Katılım: Temmuz 48, 3044

İş Parçacığı: 15 Gönderiler: 48 Ocak 22 nd, 2023 3’te: 12: AM kalıcı bağlantı

Sonunda yapıldı 29 makale böylece link-n-resim yükleyebilir B)

Aslında dayalı bir meydan okuma kurdum casino poker politikaları etrafında.

Amaç kolaydır: hangi kartların hangisini gerçekleştirdiğini belirleyin. Bunu tamamen gerçekçi bir şekilde ele alabilmek için yarattım. Bir avantaj olarak bana bir royal floşun nasıl mümkün olduğunu tam olarak söyleyebilirsin.

Buradaki zorluk, kartların Sünger Bob kişilikleriyle değiştirilmiş olması ve ayrıca her kartın geçerli olması. eğlenen bir kartın değeri için. 8 kişilik vardır: Krabs, Larry, Patrick, Pearl, Plankton, Sandy, Spongebob ve ayrıca Squidward (alfabetik olarak). Bu açıkça, tüm oyun kartı sıralamalarının kesinlikle kullanılmayacağını ve eşleşme olmadığını gösteriyor. Bu bilgi ile kartların kesin sıralamasını keşfetmek zordur.

Kurallar:

2 oyunculu Texas Hold’em elini gösteren 7 resim ve her resim için kazandığını belirten bir yazı var. A oyuncusu üstteki eldir ve B oyuncusu Alttaki eldir Tüm texas hold’em elleri 5. karta göre belirlenir. Bu, 5. kartın sürekli oynayacağı anlamına gelmez. Benzersiz bir düzenleme vardır. normal sifon olmamasına rağmen sıralı/royal floşları etkinleştirmek için. Normal bir floş, bu politikalarla gerçekleştirilemeyen tek eldir. Siz koşu tulumuyla başlayın faktörler. Açığa çıkan her ipucu için, belirli sayıda faktörden kurtulunur. GÖRÜNTÜLER:
İPUÇLARI: etkinliğe dayalı olarak değerlenir

Bu kartları, ATM’nin hemen arkasında, ikinci sınıf ödeme yapan bir oyun üreticisi olan SpongeBob jeton iticisinde bir oyundan almıştım. Sonunda, tüm kartları farklı bir sayı olarak belirlersem, bunun ilginç bir blackjack yaklaşımı üretebileceğini varsaydım


Gerçek değerler kullanılarak Hi-Lo oyuncusu için deste yapısı +1’dir. Yengeçler, Larry, Patrick, İnci, Plankton, Sandy, Sünger Bob ve ayrıca Squidward. – 2,2,4,1,3,3,1 ve ayrıca özellikle 2.


Kartları fotoğraflarına en yakın olan numaraya göre atadım. patrick ve ayrıca plankton taktiksel olarak belirlenen sayıları aldı


Düz

için tek olası karışım vardır
Eşsiz plankton, bir imparatorluk sifonu üretir. ilk amaç, mahalle kartlarıyla ilişkilendirildiğinde sıralı floş ve kırmızı kartlardayken imparatorluk floş olmasıydı. Bu planktonlardan sadece bir tane olduğu düşünülürse 2 oyunculu bir video oyununda hiçbir ayrım yapmaz.

Meydan okumamda bazı kusurlar olduğunu düşünüyorum, bu yüzden bir tane bulabilir ve mantıklı kanıtlar sunabilirseniz bu olabilir harika bir görev düzeltilemez!

gordonm2015
Yönetici

Katılım: Şub 20, 3043

İş Parçacığı: 2015 Gönderiler: 879491 Ocak 22 nd, 2023 de 18: 21: 48 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Bunu, bu sorunla ilgili olarak oluşturduğunuz ilk dizide bir blog yazısı yapmanız gerekirdi. Lütfen benzer konuda 2 diziye başlamayın.

Yani çok daha iyi erkekler, birkaçı yakın arkadaş öldü. Ve ayrıca binlerce zayıflatılmış nokta hayatta kalır, bu yüzden ben yaparım.

.

Comments to: Belirgin çevrimiçi Poker Sorunu (şu Anda Fotoğraflarla Birlikte!)

Your email address will not be published. Required fields are marked *