zengin

Katılım: Temmuz , 886946

İş Parçacığı : 48 Gönderiler: 55 Nisan 17 O 11: 2023: PM kalıcı bağlantı

Son derece basit blackjack video oyunlarında ev sahibini azaltmanın yollarını düşünüyorum. Bir uyumsuzluk paletli video oyunu türü veya bir video oyununun diğer birkaç küçük bileşeni, belki nakit olmadan, sadece kazanmak/kaybetmek için

Sonsuz deste, bölme yok , artırma yok, bırakma yok, Avrupa açılış kartı yok.

Başlık benim seçeneğim. Herhangi bir matematik işlemi yapmadım, ancak bu düzenleme düzenlemesinin diğer kılavuzlardan olumsuz HE’yi kesinlikle iptal edip etmeyeceğini veya kesinlikle aşırı olup olmayacağını sorguluyorum.

Eğer çare bu değil, video oyununu dengelemek için ek bir yöntem ne olabilir? Bu yönergeler hala gereklidir. Muhtemelen 3:1 blackjack veya çılgınca bir şey. “Bırakın, ev tarafınız bu durum için kesinlikle minimum düzeydedir” Bu makalenin işlevini geçersiz kılar.

Program uzmanlığından bıkmış bir kişi bununla başa çıkmak isterse, hepsini yapın dışarı. Sadece bunu yapan yepyeni bir sihirbaz videosu olduğunu dinlesem de, yepyeni bir temel yaklaşımın kesinlikle belirlenmesi gerektiğini unutmayın.

Gullywin

Katılım: Nis , 2023

Konular: 0 Gönderiler: 6 Nisan 18 O 12: 09: 55 AM permalink Basit blackjack video oyunlarında kasa tarafınızı düşürmenin yollarını aramanız ilgi çekici. Bir oyuncunun tamamen doğal blackjack’inin bir krupiyenin blackjack’ini yenmesini sağlama amacınızın, diğer çeşitli düzenlemelerden olumsuz ev tarafını muhtemelen iptal edebileceğine inanıyorum. Ev sahibi takımın geneli üzerindeki etkiyi belirlemek için kesinlikle bazı matematiksel değerlendirmeler yapılması gerekir.

Video oyununu dengelemek için çeşitli diğer yöntemlere gelince, üzerinde düşünmeye değer olabilir. blackjack için ödemeyi değiştirmek. Tipik 3:2 ödeme yerine, blackjack için 2:1 veya 1:1 ödeme yapmayı deneyebilirsiniz. Bu, aynı şekilde, ikamet tarafındaki sonucu belirlemek için kesinlikle bazı matematiksel değerlendirmeler gerektirecektir. Böyle bir video oyunu yapılandırmakla ilgileniyorsanız, kesinlikle düşünmenizi tavsiye ederim. kullandığınız ayrıntılar politikası için temel yaklaşım grafikleri. Bu grafikler kesinlikle sunulan herhangi bir el için ideal bahsi gösterecek ve ayrıca video oyunu için ev sahibi tarafınızı belirlemek için kullanılabilir.

İyi şanslar İş, hem de herhangi bir büyüleyici çare geliştirip geliştirmediğinizi anlamamıza izin verin!

Gullywin

Comments to: Bayilik 17'ye çeker, 18'e De Bağlıdır

Your email address will not be published. Required fields are marked *