IWannaBeAP

Katıldı: Ağu 09, 51

Konular: 7 Gönderiler: Eylül 16 inci, 2018 saat 4: : PM kalıcı bağlantı

2 Güverte, ~34% Penetrasyon, tedarikçi ayakkabının sonunda bir şekilde 5 yakut kırptı (Sarı kart bunu kapsamak için değil mi? Her neyse, neyse). Ve bundan sonra bana yine de azaltmak için bir kesme kartı verdi.

Bundan en iyi şekilde nasıl yararlanacağımı gerçekten anlamadım, bu yüzden muhtemelen 0 elde ettim. EV’den.

Önceden kesilmiş ayakkabıların son kartını görmenin ve aynı zamanda neredeyse azaltma kapasitesine sahip olmanın avantajından nasıl tam olarak yararlanabilirim? arzuladığım yer?

Ya bir ise) yerine 5? Ya herhangi bir başka sayıysa?

Geriye dönüp baktığımda, şu anda düşünebildiğim en etkili nokta 51% sızma faktörü, temel olarak tüm çift güverteyi bir RC + ‘ya dönüştürüyor 1 video oyunu. Bundan yararlanmak için çok daha iyi yöntemler olduğundan eminim. Ben de aynı şekilde bazı kişilerin şu anda bu konuyu derinlemesine araştırdığını düşünüyorum ve ayrıca aramalarını kesinlikle duymak isterim …

MDawg

Katıldı: Eylül 14, 75

İş Parçacığı: 34 Gönderiler: 5132 Eylül 16 inci, 2018 saat 4: 04: 26 PM kalıcı bağlantı

Son zamanlarda, bu tedarikçinin, belki de her kartı görmediğiniz, ancak çevresinde gördüğünüz ayakkabılar göründüğünde şimdiye kadar kartları yükselttiği alanda bir kumarhane keşfettim 50% Eğer öyleysen kartal gözü yeterli. Bunun hangi kart video oyununa gittiğini de tartışmayacağım, ancak bu delilik. Sadece büyük harf kullanmaya başlıyorum. Çok saçma olacağı için bu seanslardan kaynaklandığını bildirmeyebilirim. Kazanan veya dökülenlere kayıtsızım. Burada sizinle birlikte olmak gerçekten harika. https://wizardofvegas.com/forum/gambling/betting-systems/2010- mdawg/

ÇOCU


Katıldı: Ağu 8, 28

İş Parçacığı: 75 Gönderiler: 2022 Eylül 16 inci, 2018 5’te: 09: PM kalıcı bağlantı

Alıntı: MDawg

Kısa bir süre önce, bu set tedarikçisinin, muhtemelen her kartta değil, henüz etrafta gördüğünüz ayakkabılar göründüğünde kartları yükselttiği bir kumar kurumu keşfettim 34% kartal gözün varsa yeterli. Bunun hangi kart video oyununa gittiğini de tartışmayacağım, ancak bu delilik. Sadece büyük harf kullanmaya başlıyorum. Çok abartılı olacağı için bu seanslardan kaynaklandığını bildirmeyebilirim.
ilk mesaja web bağlantısı


Eminim çoğumuzun başına böyle bir şey gelmiştir. Çok sayıda açılış taraklama seviyesi, çeşitli video oyunlarında birçok pozisyonda bulunur. Yıllar önce Aladdin’de başıma geldi. Bilgileri kullanırken gerçekten çok endişeli hissettim! Kazandığımı bildirseydim, kesinlikle ‘$ kazandım) iddiasında bulunurdum. delik tarama yardımına çok teşekkürler.

IWannaBeAP

Katıldı: Ağu 09, 51

Konular: 7 Gönderiler: Eylül 16 inci, 2018 5’te: 26: 48 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Kendi durumumla açılış taraklama arasındaki bağlantıyı göremiyorum – Bir şekilde göremediğiniz sürece 5 bayilik açılış kartını şaşırtıcı bir şekilde yapın. Bunu sağlamanın tek yolu, ustura inceliğini azaltmaktır (2 kart azaltılmıştır) ve hiçbir kumar kurumu kesinlikle bunu sağlayamaz. Ben miyim?

863133

ÇOCU


Katıldı: Ağu 8, 28

İş Parçacığı: 75 Gönderiler: 2022 Eylül 16 inci, 2018 5’te: 50: PM kalıcı bağlantı

Alıntı: IWannaBeAP

Benim durumum ile açılış taraklama arasında bir bağlantı göremiyorum – Tabii bir şekilde 5 bayilik açılış kartını inanılmaz bir şekilde yapamazsanız. Bunu garanti etmenin tek yolu, jilet küçültmek (2 kart azaltılmış) ve hiçbir kumar işletmesi kesinlikle buna izin vermez. Ben miyim?

ilk mesaja web bağlantısı

OP’nize değil, MDawgs yorumuna yanıt veriyordum. O el için hangi kartın 5 olma olasılığının en yüksek olduğunu tam olarak belirleyebilirseniz, size yardımcı olması daha olasıdır. örnek olarak bir tedarikçi 4’e karşı. Veya bir ele başlamak için gerçekten aşağıdaki kartsa, kesinlikle el olarak kalırsınız. Diğer çeşitli örnekler basittir.

863115

Sg

863113

Katıldı: Tem 09, 48

Konular: 1 Gönderiler: 04 Eylül 16 inci, 2018 adresinde : 19: PM kalıcı bağlantı

varsayarak devam et, tekniği kendi başına sürdürmenin yanı sıra tartışmak için bir talep yok. aslında yayınlardan oluşan birçok yerde konuşuldu. Çok sayıda AP oyununa benzer şekilde, büyük ağız her insan için ona zarar verir.

863114.

Comments to: Bayi Kesimden önce Ayakkabının Sonunda 5 Yanıp Söndü

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri