Mart 27 o 12: 02: 12 PM

kalıcı bağlantı

Herkese Merhaba,

Bir süredir bu belaya karşı kafa yoruyorum ve bu çevrimiçi sitelerde bazı kazılar yapıyorum. forumlar ve ayrıca bir yanıt için başka bir yerde. Bakara’da Çiftler bahsini saymakla ilgili temel anlaşmanın “Yapma” olduğunu anlıyorum, genellikle buna değecek kadar yeterli, ateş edemeyeceğiniz bir şey değil. Erimiş kartların herhangi bir olasılığa nasıl yön verdiğini belirlemeye çalışıyorum, bazı alanların onlara video oyunundaki herhangi bir tür gizli kart gibi davrandığını gördüm (yani, destenin arkasındaki kısmı). kesme kartı). Onları başlangıçta hesaba katmanın bir yolu olup olmadığını sorguluyorum. Eğer ortaya çıkan bir Kraliçe ise, bu kartlar dökülüyor. Bu, hem bulmaya çalışılan, hem de Ev Avantajı ile Oyuncu Avantajı arasında muhtemelen bahsin ne zaman yapılacağına dair yanlış bir tetikleyici geliştirebilecek herhangi bir fark yaratan, delegasyona devredilen uygun karışımların miktarını önemli ölçüde azaltır. . House Advantage’ı belirlerken tek bir kart veya birkaç kart üzerindeki etkisi nedir, eritilmiş kartlar nasıl oluşur? Veya çok kolay “her bir algılanmayan kart değişikliği HA’ya 0’a sahip olmak için yalnızca birkaç değişken için var olun.%”. Yanmış kartların hangi ‘yığından’ kaynaklandığına dair bir tahmin yok, ayrı olarak ve ayrıca bu bilinmeyenleri çok daha iyi entegre etmek için bir yöntem keşfetme niyetindeyim.

Teşekkürler önceden, bu çok fazla gördüğüm bir şey değil ve anlamaya çalışırken beni alt ediyor.

ThatDonGuy

Katıldı: Haz , 2011

İş Parçacığı: 108

845054 Gönderiler: 5274845060 )

Mart 27 o 12: 26: 50 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Yanmış kartların ne olduğunu göremiyorsanız, onlara hala destedeymiş gibi davranın. Belli bir kartın, ister ilk yanmış kart, isterse de olsun) ayakkabıdaki herhangi bir yerleşim türünde olması benzer şekilde daha olasıdır. ayakkabının tamamlanmasından sonraki inci kart.

Kontrol etmenin başka bir yolu: varsa Ayakkabının yeniden karıştırıldığı belirli bir faktör, yanmış kartları bu faktörün altında listelenen desteye geri yerleştirdi. Bu kesinlikle video oyununu önemli ölçüde değiştirir mi?

Kavram olarak, yanık kartların çeşitliliğinin bir sonucu olabilir, ancak kendimden oluşan çeşitli bireyler, ayakkabıya çok sayıda yerleştirme ile gerçekten yapılan incelemeler (örneğin, yöntemin 7/8’ine 8 katlı bir ayakkabı ile başlarsanız, bu, ilk kartları) ve ayrıca her durumda küçük bir faydadan daha büyük bir şey tanımlamadı. kadar kurtulmayı sorguluyorum. en üstteki kartların çıkma olasılığı yüksek.

.

Comments to: Bacc Çiftleri, Yakma Kartları Ve Olasılıklar

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri