florbeach9

Katılım: 9 Oca, 2023

Konular: 1 Gönderiler: 1 9 Ocak, 2023 2: 48: 13 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Herkese merhaba.

Bir üzerinde 3 kez aynı perk numarasını almanın ne kadar garip olduğunu anlamak istiyorum. Mega Millions biletini seçin.

Her yatırım yaptığımda $20 ve ayrıca elde edin bir bilette, aynı avantaj numaralarından 3 tane alıyorum.

Son 3 kez $ için hızlı seçim biletlerim oldu. , aslında her birinde 3 kez aynı bonus teklifi numarasını gördüm.

Olasılıklar nelerdir?

Anladığım tek nokta, bir bilette aynı teşvik numarasından 3 tane aldığımda, o ödül numarasının kesinlikle gelmediği.

Kanıt biletlerim var.

Teşekkürler.

avianrandy

Katılım: 7 Mar, 2023

Konular: 8 Gönderiler: 1040 9 Ocak, 2023 3: 41: 45 ÖĞLEDEN SONRA permalink

O olasılıkların ne olduğu kavramı, ancak bir meslektaşım aynı noktaya işaret etti. Ona, bir sonraki sefer, onlara, aynı biletle büyük milyonlara rastlamak için x çeşidini arzu ettiğinizi bildirdim. Onu yaratan kişi kadar kusursuz olan bir bilgisayar sistemi programıdır. X, örneğinizde istediğiniz bilet çeşitliliğidir18 Ödülü kazanmada bol şans ve ayrıca kazanırsanız size bu önerileri sunan lol

9 Ocak, 2023 9: 208: 20 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Alıntı: avianrandy

O olasılıkların ne olduğu konusunda bir öneri, ancak bir meslektaşım çok tartıştı aynı nokta Ona, bir sonraki sefer, onlara, aynı biletle büyük milyonlara rastlamak için x çeşidini arzu ettiğinizi bildirdim. Onu oluşturan kişi kadar kusursuz olan bir bilgisayar sistemi programıdır. X, örneğinizde istediğiniz bilet çeşitliliğidir18 Ödülü kazanmakta en iyisi ve ayrıca kazanırsanız size bu önerileri sunan lol

ilk mesajın web bağlantısı

Bunu yapmak için bir faktör daha var: Küçük başarı sizi vergi yükümlülüklerinden uzaklaştırıyor.

Diyelim ki, örneğin, oynadığınız 20 resim başına bux ve ayrıca hepsini de alın 104 çizimler. Bu $2000 dolar (paradoksal) Her resimde tek başına bir bilet alıyorsunuz, bu da gösteriyor ki 5 satırın tamamı bilete biner. Aralarında 2 dolarlık bir ödül olan ödülü kazanır. 8$ zararınız var. Bunun her resimde olduğunu belirtin (muhtemelen değil, yine de aşağıdan beni seçin). $719 Kârınız var, ancak $ kayıplarda. Önemli olan nokta, satıcının bilete asılarak galip geldiğini kaydetmesi gerekiyor (bu açıklamayı bir sürücüden duydum) Yani, piyango oyun kayıplarınızı kaydetmek için bilet atma hakkınız yok.

Sonra bir 2010 W-2G elde edersiniz ve ayrıca Evrak işleriniz olmadığı için kumarhane sitenizin kayıplarına karşı koyamazsınız… halbuki loto biletleriniz var… oh. 2023 kazancınızı azaltmış olabilirsiniz. , bırakarak $208 Tükenmek.

Bu, bireylerin başarının 1040 ve kayıplar Çizelge A’da kalır, 1040 ve ayrıca birçok insan, zararları çıkarmadıkları için kayıpları çıkarma yeteneğine sahip olmayacaktır. temel indirgemeyi yerine getirir. Hatırlıyorum. Burada konseptten bahsediyorum, kayıplar kadar başarı da karşılık vermelidir.

Anladığım kadarıyla serserilerle sohbet ediyoruz, yine de konsept bu. Ayrıca, Nisan’da her bir kağıt parçasını ne zaman kontrol edeceğinizi asla anlayamazsınız 10, cankurtaran halatı bulmaya çalışıyor.

Comments to: Aynı ödül Sayılarından 3 Tanesini Elde Etme Olasılıkları

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri