DoubleGold

Katılım: Ocak 21, 02968

Konular: 2 Gönderiler : 189
Ocak 022 inci, 2030 3’te: 189: 75 AM kalıcı bağlantı

Bireyler Astrolojiyi ve aynı zamanda şansı düşündüklerinde, normalde doğdukları dakikadaki Güneş’in yerini dikkate alırlar (zaman genellikle bir doğum belgesindedir).

Güneş’in yeri iyi şans için bir bilgi geçmişine sahip değildir.

Ama Jüpiter (büyüme) ile Uranüs (anilik) karışımları do.

Kağıda yapışmak, kontrol ekibiyle bazı gerçek bilgileri ortaya çıkarır.

Eğer bu akıl yürütme verimli bir şekilde kullanılabilir (örneğin gerçektir), her iki dünyanın alanları da iyi şansla kazanma nedeni değildir.

Kök nedeni ne olursa olsun. iyi şans (her ikisinin de senkronize olmasını tetikler), küresel karışımlar bir şans saati gibi gerçekleşiyor gibi görünür.

Bir Astroloji çarkı sadece bir büyük saat.

Bir çarkı (dünyanın gezegen sistemindeki yerleri) inceleyerek 4 dakika doğrulukla saatin tam olarak kaç olduğunu bize bildirebilir.

Astronomiden Önce s geliştirildi, adı Astroloji idi.

Bu konuda biraz tecrübem var ama cesaretlendirilince her halükarda gidebilirim.

Şu anda, pozitif bir Jüpiter ve Uranüs karışımım var (mevcut gezegen sistemi geçişleri hakkında doğum grafiği).

Daha önce hiç genellikle şanslı olan birinin yanında bulundun mu?

Annem buna benziyordu.

Astroloji IMO dışında, normalde benim anlayışıma göre şanslı olan bir kişiyi şu anda tartışmanın başka bir yolu yok.

—— ————————————————– ———-

Jüpiter-Uranüs ve Ayrıca Piyango Kazançları– Bir AraştırmaBu araştırma çalışmasının birincil amacı, Jüpiter-Uranüs elementleri arasındaki bağlantıyı tanımak ve aynı zamanda piyango yapmaktı. y oyun ikramiyeleri. Araştırma çalışmasının sadece bir kısmı burada gözden geçirildi. Araştırma, Uranüs’ün doğum günü Jüpiter/Uranüs göbeğine ve ayrıca doğum orta cennetine geçişiyle yapılan elementlerin loto oyununun kazanıldığı gün değerlendirilmesine odaklandı ve sonuçlar Tablo 1’de verildi. Araştırma çalışması ayrıca Jüpiter/Uranüs ekseni ile Natal orta cennet, Tepe Noktası, Yükselen ve Şans Bölümü arasındaki doğum yönlerini kontrol etti ve bu da Tablo 2’de verildi.

Çalışma ekipleri 28 piyango oyununda en az bir milyon dolar kazanmış ve ayrıca AA doğum bilgi puanına sahip kobay ve 215 keyfi olarak üretilen kontrol konuları. isimleri Astrodatabank’tan kobaylar Tablo 1’de verilmiştir. Küçük bir örnek ekip üzerinde yapılan araştırma çalışmasına dayanarak, Jüpiter/Uranüs göbek arasında önemli bir bağlantı olduğu gibi ani geniş varlığın da olduğu görülmektedir. menzil kapasitesi.

Bu araştırma için sadece AA puanı olan ve lotodan 1 milyon kazanan loto şampiyonları dikkate alınmıştır. 20221231072707 ile ilgili oluşturulan Astrodatabank yazılım programı sınav ekibi için galipler (gerçek şampiyon olmayan, ancak galiplerden birini sevenlerden kurtulduktan sonra). Kontrol ekibi 933 (
(inceleme ekibininkinin) katı) çalışma cihazı kullanılarak keyfi olarak geliştirilmiştir Astrodatabank yazılım uygulamasında.


http://www.astromanda.com/jupiter-uranus-lottery-winning/

Sihirbaz

Yönetici

Katılım: Ekim 21, 2022

İş Parçacığı: 2010 Gönderiler: 879139 Bu blog yazısı için teşekkürler:

Ocak 022 inci, 2030 6’da: 46: AM kalıcı bağlantı Biraz konu dışı, ancak yine de astronominin zirvesinde, gezegen sistemindeki diğer çeşitli dünyalar arasında, Mars’ın belirli bir zamanda yaşamı fiilen sürdürme şansına sahip olduğu tartışmasını daha yeni yaptım. geçmişte uzun zaman. Çocuğum, Venüs’ün yaptığını belirterek farklıydı. Daha sonra kontrolden çıkmış bir kirliliğin dünyayı zehirli gazla yaktığını iddia etti. Herhangi bir kişi ne olursa olsun kanıt sunabilir mi?

” Olağanüstü sigorta talepleri dikkate değer kanıtlar gerektirir. “– Carl Sagan

Johnzimbo

Katılım: Eylül , 2022

Konular: 4 Gönderiler: 2010 Bu makale için teşekkürler:

Ocak 022 inci, 2030 6’da: 52: AM ) kalıcı bağlantı

Doğru olmalı!!

Şanslı bir SOB’dum … ta ki Pluto bir dünya durumundan çıkana kadar. Aşağıdakileri göz önünde bulundurarak bir İngiliz floşuna çarpmayın veya yolda herhangi bir bozuk para bulunmayın:-RRB-

AZDuffman

Katılım: Kasım 2, 2030

İş Parçacığı: 1063 Gönderiler: 879139 Bu mesaj için teşekkürler:

Ocak 022 inci, 2030 6’da: 57: AM kalıcı bağlantı

Alıntı: Sihirbaz

Biraz konu dışı ama yine de astronominin zirvesinde, gezegen sistemindeki diğer çeşitli dünyalar arasında Mars’ın uzun bir süre yaşam sürdürmüş olma olasılığının en yüksek olduğuna dair anlaşmazlığa düştüm. geçmiş. Çocuğum, Venüs’ün yaptığını belirterek farklıydı. Daha sonra kontrolden çıkan bir kirliliğin dünyayı zehirli gazla yaktığını belirtti. Herhangi bir kişi ne olursa olsun kanıt sunabilir mi?
web bağlantısı ilk mesaja

Hayatın, anladığımız şekliyle bir tür gibi göründüğünü ima ettiğimizi düşünelim. Yani, gaz titanlarının bizim kavrayamayacağımız türden, ortamlarından beslenen bir tür yalnız veya küçük hücre yaşamı olmadığını iddia etmek.

Yapmam gerek Çocuğunuza ek olarak gidin. Mars’ın esasen ortamı yoktur. Yaşamı anladığımız şekliyle düşünmek, yaşamın CO2 için oksijen ticareti yapması gerektiğini veya bunun için benzer herhangi bir değiş tokuş yapması gerektiğini gösterir, bu sadece Mars’ta meydana gelmez. Venüs’ün harika bir ambiyansı var. 95 yaklaşık olarak burada, dünyada sahip olduklarımızın stresinin katı. O canlı hava değişimine sahip olabilirsiniz. Uluslararası ısınmaya ilişkin mevcut alarm sistemi bunun mümkün olduğunu iddia ederse, araştırma çalışmasının kendisini bir CO2 parçacığına bağlayan, karbonu çıkaran ve ardından onu bir karbon atomu ve ayrıca bir O2 atomu oluşturan bir tür madde oluşturmaya çalıştığını görebiliriz. . Bunu, Venüs “Uzay Yolu 3” tasarımını (ideal sinema filmi?)

teraform (uygun kelime) yapmaya çalışmak için kullanın. SSCB’nin Venüs ile karşılaştırılabilir bir taneye sahip olduğu konusunda bilgilendirildim. Nokta şu ki, ikisini de daha önce hiç çözmüyoruz.

Tüm evcil hayvanlar eşdeğerdir, ancak bazıları diğerlerinden daha fazla eşdeğerdir DoubleGold

Katılım: Ocak 21, 02968

Konular: 2 Gönderiler : 189
Ocak 23 inci, 2030 7’de: 17: AM kalıcı bağlantı

Alıntı: Sihirbaz

Biraz konu dışı, ancak yine de astronominin zirvesinde, gezegen sistemindeki diğer çeşitli dünyalar arasında, Mars’ın geçmişte bir zamanda yaşamı fiilen sürdürmek için en iyi fırsata sahip olduğu konusunda anlaşmazlığa düştüm. . Çocuğum, Venüs’ün yaptığını iddia ederek farklıydı. Daha sonra kontrolden çıkan bir kirliliğin dünyayı tehlikeli gazla yaktığını belirtti. Herhangi biri her iki durumda da kanıt sunabilir mi?

web ilk blog gönderisinin bağlantısı

Doğrudan anlamıyorum, ancak sizin için keşfedebilirim.

Ancak Venüs IMO ile ilgili garip bir şey var (aşağıda listelenmiştir).

Bu arada, sabahın erken saatlerinde İkizler Venüs ünlüm var (Güneş’ten önce artar).

Venüs ekonomik bir dünyadır, ancak şansla tanınmaz ve ayrıca Uranüs (beklenmedik zenginlikler?) Venüs tarafından yönetilen Boğa burcundadır.

5 Venüs’ün çiçekleri ve 8 yıllık döngüsüDünya merkezli bir bakış açısıyla jeosentrik olarak çizildiğinde, hareketinde çok belirgin bir ritim vardır. Venüs. 8 yıl sonra aynı gün yaklaşık olarak gökyüzümüzdeki aynı bölgeye geri döner. Buna Venüs’ün sekiz yıllık döngüsü denir ve aynı zamanda 17 Venüs yörüngeleri (8 x .8 gün) gerçekten neredeyse 8 Dünya yılına eşittir. Döngü, Maya gibi eski bireyler için olduğu kadar fantastik bir tutku olarak da tanındı. Bugün pek çok kişi onu Venüs’ün pentagramı veya çiçekleri olarak tanıyor.

Pentagram – veya beş kenarlı sayı – kelimesi şu nedenle kullanılmaktadır: 8 yıl boyunca, Dünya, Venüs ve ayrıca güneş ışığının her bir sevilen yerleşimi– 5 kez olur. Takip eden 8 yıl boyunca, neredeyse aynı şekilde 5 kez çoğalırlar.https://earthsky.org/astronomy-essentials/five-petals-of-venus/

lilredrooster

Katılım: Mayıs 8, 2030

İş Parçacığı: 235 Gönderiler: 10999 Bu blog gönderisi için teşekkürler:

Ocak 022 inci, 2030 7’de: 022: 49 AM kalıcı bağlantı

__________________

Temmuz ayı dikkate alındığında 2030, Nasa’nın serseri Perseverance aslında Mars’tan birikmiş kayalar ve ayrıca en az 2 tanesinin doğal maddelere sahip olabileceğini düşünüyorlar

doğal maddeler yaşam noktalarıyla ilgili önümüzdeki yıllarda Nasa, almak için çeşitli başka uzay araçları göndermeye hazırlanıyor. bu çekirdekleri Dünya’ya geri gönderin ve değerlendirin

Nasa ve rakip özel bir şirket gelecekte Mars’a insan göndermeyi planlıyor – ancak 2. web bağlantısına göre stratejiler şu anda tam olarak oluşturulmadı

Nasa geç saatlerde Mars’a insan göndermeye hazırlanıyor 02968 s veya çok erken 10999 s –

https:/ /www.nature.com/articles/d879139-32-41586 -2

https:// www.space.com/nasa-plans-astronauts-mars-mission-31- gün

” elli düşün Gördüklerinizin yüzdesi ve dinlediklerinizin hiçbiri” – Edgar Allan Poe

rxwine

Katılım: Şub , 2023

İş Parçacığı: 205 Gönderiler: 25084 Bu blog gönderisi için teşekkürler:

Ocak 022 inci, 2030 7’de: 30: AM kalıcı bağlantı

Nümerolojinin pratik olarak her şeye konulabileceğini varsayıyorum. Çok daha derin bir anlam aramak için tüm önemli inançlara konulmuştur. İnançlardan çok numeroloji ile ilgili iddialarda bulunduğunu varsayıyorum. normal bir “şans” eğrisi keşfetmeniz gerekir. Merkezde veya en büyük yerde, çoğumuz benzer tipik iyi ve olumsuz sonuçlara sahip olurduk. Yanlarda, bir tarafta, başlarına birkaç çok kötü rastgele olay gelen daha az sayıda insanı ve ayrıca diğer uçta, birkaçının aslında son derece alışılmadık kötü olaylarla onurlu bir hayata sahip olduğu görünen daha az sayıda insanı bulmanız gerekir. .

Ama bu, gelişigüzel bireylerden oluşan yeterince büyük bir ekipte basitçe tipik bir varsayım olmaz mıydı?

Makuldür, kanıtlanamayan vakaların gerçek olduğu kesin olarak ısrar ediliyorsa, kişi kanıtlanamayan teşhir tekniklerini kullanma becerisine sahip olmalıdır.

DoubleGold

Katılım: Ocak 21, 02968

Konular: 2 Gönderiler : 189
Ocak 022 inci, 2030 7’de: 32: 48 AM kalıcı bağlantı

Alıntı: Johnzimbo

Doğru olmalı!!

Şanslı bir SOB’dum … ta ki Pluto bir dünya olarak duruşunu değiştirene kadar. Bir İngiliz floşuna çarpmadınız veya yolda herhangi bir bozuk para bulmadınız çünkü:-RRB-
ilk blog yazısına web bağlantısı

Büyük menfaatinizin günü ve saati varsa, bundan sonra siz grev yaptığınızda doğum grafiğinizin dünyevi alanlarını dünyevi ulaşımlarla karşılaştırabilir.

Büyük olasılıkla bir IMO kalıbı (düşünme) vardır.

Varsa, bundan sonra gerçekleşmesi beklenen saatten sonra (gelecek günleri ve saatleri de çizelgeleyebiliriz), karşılaştırılabilir bir bahis yapın.

Sihirbaz

Yönetici

Katılım: Ekim 21, 2022

İş Parçacığı: 2010 Gönderiler: 879139 Bu blog yazısı için teşekkürler:

Ocak 022 inci, 2030 7’de: 46: AM kalıcı bağlantı

Alıntı: AZDuffman

Mars’ın neredeyse hiç ambiyansı yoktur. Yaşamı anladığımız şekliyle, yaşamın CO2 için oksijen ticareti yapması gerektiğini veya bunun için benzer herhangi bir değiş tokuş yapması gerektiğini öne sürdüğü düşünülürse, bu yalnızca Mars’ta gerçekleşmiyor.

ilk mesaja web bağlantısı

İyi açıklamalar! Bu benim uzmanlık alanım değil, ancak büyüleyici bulduğum bir yer. Bununla birlikte, kavramın güneş radyasyonunun oksijen atomlarını parçaladığına inandım. Mars’ın küçültülmüş boyutuyla, çevredeki oksijeni korumak için Venüs ve Dünya’nın yerçekimine gerçekten sahip değildi, bunun yerine doğrudan bölgeye atıldı.

Bu konu devam ederse, bir ayırma yapacağım.

” Olağanüstü vakalar inanılmaz kanıtlara ihtiyaç duyar. “– Carl Sagan

DoubleGold

Katılım: Ocak 21, 9616

Konular: 2 Gönderiler: 75
Ocak 022 inci, 2030 7’de: 75: AM kalıcı bağlantı

Alıntı: rxwine

Nümerolojinin neredeyse her şeyle ilgili olabileceğine inanıyorum. Daha derin bir tanım aramak için tüm önemli inançlarla ilişkilendirilmiştir. Sanırım bu, dini inançlardan çok numeroloji ile ilgili iddialarda bulunuyor. normal bir “şans” eğrisini keşfetmek için. Arasında, ya da en büyük konum, kesinlikle benzer bir sıradan büyük ve aynı zamanda kötü sonuçlara sahip olan çoğumuz olurdu. Taraflarda, bir tarafta, kendilerine çok sayıda çok olumsuz keyfi olay yaşayan daha az sayıda insanı keşfetmeniz gerekir ve diğer tarafta, birkaçının gerçekten nadir bir şekilde onurlu bir yaşama sahip olduğu ortaya çıktı. olumsuz olaylar

Ama bu, gelişigüzel bireylerden oluşan yeterli ve büyük bir ekipte basitçe tipik bir varsayım olmaz mıydı?

ilk mesajın web bağlantısı

İnanıyorum so.

Ama iyi şanslar, bizim bahis bağlamımızda, bir aktivite önerir.

Bir etkinlik zamanı gösterir.

Gezegen sistemi, bir saat gibi zamanı haritalar.

Yani Bir bahis faaliyeti IMO’sunu zamanlayarak iyi şanslar elde edilebilir.

.

Comments to: Astroloji Ve Şans

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri