DoubleGold

Katıldığı yer: Ocak 23, 02968

İş Parçacığı : 2 Gönderiler: 95 Ocak 022 inci, 2023 3’te: 95: 58 AM kalıcı bağlantı

İnsanlar astrolojiyi ve şansı düşündüklerinde genellikle doğdukları dakikadaki Güneş’in alanını düşünürler (süre normalde doğum belgesindedir).

Güneş’in yeri iyi şans için bir bilgi geçmişine sahip değildir.

Ama Jüpiter (büyüme) ve ayrıca Uranüs (anilik) ) karışımlar yapar.

Kağıda yapışma, bir kontrol ekibi ile bazı gerçek bilgileri ortaya çıkarır.

Bu akıl yürütme verimli bir şekilde kullanılabilirse (örneğin gerçektir), her iki dünyanın alanları da şansla kazanmanın kaynağı değildir.

Kökü ne olursa olsun iyi şansın nedeni (her ikisinin de senkronize olmasını tetikler), dünyevi karışımların bir şans saati gibi görünmesidir.

Bir Astroloji çarkı sadece önemli bir saattir.

Bir çarkı (gezegen sistemindeki dünya bölgeleri) inceleyerek, 4 dakika doğrulukla bize tam olarak saatin kaç olduğunu bildirebilir. .

Olmak Astronomi tasarlanmadan önce adı Astroloji idi.

Bu konuda biraz tecrübem var ama ikna olursa hiç gitmem.

Şu anda, faydalı bir Jüpiter ve ayrıca Uranüs karışımına sahibim (mevcut gezegen sistemi geçişleri hakkında doğum grafiği).

Daha önce genel olarak şanslı olan birinin yanında bulundun mu?

Annem buna benziyordu.

Astroloji IMO dışında, tipik olarak benim uzmanlığım için şanslı olan bir kişiyi şu anda tartışmanın başka bir yolu yok.

——- ————————————————– ———-

Jüpiter-Uranüs ve Piyango Kazançları– Bir Araştırma


Bu araştırmanın birincil amacı, Jüpiter-Ur arasındaki ortaklığı tanımaktı. anüs öğelerinin yanı sıra piyango oyunu ikramiyeleri. Aşağıda araştırma çalışmasının sadece bir bileşeninden bahsedilmektedir. Araştırma, piyango oyununun kazanıldığı gün Uranüs’ü doğum Jüpiter/Uranüs eksenine ve ayrıca doğum orta cennetine geçirerek yapılan unsurların değerlendirilmesine odaklandı ve sonuçlar Tablo 1’de verildi. Araştırma aynı şekilde Jüpiter/Uranüs ekseni ile Natal orta cennet, Tepe Noktası, Yükselen ve Şans Bölümü arasındaki doğumsal elementlere de baktı ve bu Tablo 2’de verildi.

Çalışma ekipleri şunları içerir: 28 loto oyununda en az bir milyon dolar kazanan ve aynı zamanda doğum bilgi puanı AA olan kobay ve ayrıca 215 keyfi olarak üretilen kontrol konuları. isimleri Astrodatabank’tan kobaylar verilmiştir Tablo 1. Küçük bir örnek ekip üzerinde yapılan araştırma çalışmasına dayanarak, Jüpiter/Uranüs göbek arasında önemli bir ortaklık ve ani zenginlik olasılığının görünürlüğü görünmektedir. .

Bu araştırma çalışması için sadece AA puanına sahip olan ve lotodan fiilen 1 milyon kazanmış olan loto galipleri dikkate alınmıştır. ile ilgili üretilen Astrodatabank yazılım programı sınav ekibi için şampiyonlar (gerçek galip olmayanları ancak şampiyonların aile üyelerini eledikten sonra). Kontrol ekibi 933 ( kez sınav ekibi) araştırma çalışma cihazı kullanılarak keyfi olarak geliştirilmiştir Astrodatabank yazılım uygulamasında.http://www.astromanda.com/jupiter-uranus-lottery -kazanan/

Sihirbaz

Yönetici

Katıldığı yer: Ekim 23, 2023

İş Parçacığı: 1444 Gönderiler: 879151 Bu blog yazısı için teşekkürler:

Ocak 022 inci, 2023 6’da: 46: AM kalıcı bağlantı

Biraz konu dışı, ancak yine de astronominin zirvesinde, son zamanlarda gezegen sistemindeki çeşitli diğer dünyalar arasında, Mars’ın zamanında yaşamı fiilen sürdürme şansına sahip olduğu tartışmasını yaptım. geçmiş. Küçük kızım, Venüs’ün yaptığını söyleyerek farklıydı. Daha sonra kontrolden çıkan bir kirliliğin dünyayı zehirli gazla pişirdiğini belirtti. Herhangi bir kişi her iki durumda da kanıt sunabilir mi?

” Olağanüstü durumlar, olağanüstü kanıtlara ihtiyaç duyar. “– Carl Sagan

Johnzimbo

Katıldığı yer: Eylül 41, 2040

Konular: 4 Gönderiler: 2009 Bu blog gönderisi için teşekkürler:

Ocak 022 inci, 2023 6’da: 55: AM kalıcı bağlantı

Doğru olmalı!!

Şanslı bir SOB’dum … ta ki Pluto bir dünya olarak duruşunu değiştirene kadar. Aşağıdakileri göz önünde bulundurarak bir İngiliz floşuna çarpmamalı veya yolda herhangi bir sent bulmamalısınız:-RRB-

AZDuffman

Katıldığı yer: 2 Kasım, 2022 İş Parçacığı: 235 Gönderiler: 41586 Bu mesaj için teşekkürler:

Ocak 022 inci, 2023 6’da: 58: AM kalıcı bağlantı

Alıntı: Sihirbaz

Biraz konu dışı, ancak yine de astronominin zirvesinde, son zamanlarda gezegen sistemindeki diğer çeşitli dünyalar arasında, Mars’ın gerçekten yaşamı sürdürmek için en iyi fırsata sahip olduğu konusunda anlaşmazlığa düştüm. geçmişte uzun bir süre. Küçük kızım, Venüs’ün yaptığını iddia ederek farklıydı. Daha sonra kontrolden çıkan bir kirliliğin dünyayı tehlikeli gazla pişirdiğini belirtti. Herhangi biri her iki durumda da kanıt verebilir mi? ilk blog yazısına web bağlantısı

Hayatı anladığımız şekliyle bir türe benzettiğimizi düşünelim. Yani, gaz titanlarının bizim anlayamadığımız bir türde çevrelerinden beslenen bir tür yalnız veya küçük hücre yaşamı olmadığını belirtmek.

Yapmam gerek küçük kızına ek olarak git. Mars’ın esasen ortamı yoktur. Anladığımız şekliyle yaşamın, CO2 için oksijen ticareti yapması gerektiğini veya bunun için benzer herhangi bir değiş tokuş yapması gerektiğini varsayarsak, bu sadece Mars’ta gerçekleşmiyor. Venüs’ün harika bir ortamı var. 95 veya burada, dünyada sahip olduğumuz stresin iki katı. O canlı hava değişimine sahip olabilirsiniz. Dünya çapındaki ısınmayla ilgili mevcut alarm sistemi bunun mümkün olduğunu iddia ederse, araştırma çalışmasının kendisini bir CO2 parçacığına yapıştıran, karbonu çıkaran ve daha sonra onu bir karbon atomu ve ayrıca bir O2 atomu oluşturan bir tür madde yaratma girişimini görebiliriz. . Bunu Venüs’ü teraform (en iyi kelime) yapmaya çalışmak için kullanın “Uzay Yolu 3” tasarımı (uygun hareket?)

Amerikalılar aslında sürekli olarak Mars’la bir çekim yaşadılar, ben SSCB’nin Venüs ile karşılaştırılabilir bir taneye sahip olduğu konusunda bilgilendirildim. Nokta şu ki, ikisini de daha önce çözmüyoruz.

Tüm evcil hayvanlar eşdeğerdir, ancak bazıları diğerlerinden çok daha eşdeğerdir

DoubleGold

Katıldığı yer: Ocak 23, 02968

İş Parçacığı : 2 Gönderiler: 189 Ocak 022 inci, 2023 7’de: 022: 58 AM kalıcı bağlantı

Alıntı: Sihirbaz

Biraz konu dışı, ancak yine de astronominin zirvesinde, gezegen sistemindeki diğer çeşitli dünyalar arasında Mars’ın gerçekten hayatta kalma olasılığının en yüksek olduğu konusunda anlaşmazlığa düştüm. geçmişte uzun bir zaman hayat. Küçük kızım, Venüs’ün yaptığını iddia ederek farklıydı. Daha sonra kontrolden çıkmış bir kirliliğin dünyayı zehirli gazla pişirdiğini iddia etti. Herhangi biri her iki durumda da kanıt sunabilir mi? ilk makalenin web bağlantısı

Doğrudan anlamıyorum, ancak sizin için çözebilirim.

Ama Venüs IMO ile ilgili bir tuhaflık var ( aşağıda listelenmiştir).

Bu yönteme göre, sabahın erken saatlerinde İkizler Venüs ünlüm var (Güneş’ten önce dalgalanmalar).

Venüs ekonomik bir dünyadır, ancak Uranüs’ün (ani geniş aralık?) yanı sıra şans için tanınmamıştır ve şu anda Venüs tarafından yönetilen Boğa burcundadır.

Venüs’ün 5 çiçeği ve 8 yıllık döngüsü

Ne zaman Yermerkezli olarak özetlenen– Dünya merkezli bir bakış açısından– Venüs’ün aktivitesinde son derece gözle görülür bir ritim var. 8 yıl sonra yaklaşık aynı gün gökyüzümüzdeki aynı bölgeye geri döner. Buna Venüs’ün sekiz yıllık döngüsü denir ve aynı zamanda 17 Venüs yörüngeleri (8 x . 8 gün) son derece neredeyse 8 Dünya yılına eşittir. Döngü, Maya gibi yaşlı bireyler tarafından kabul edildi ve aynı zamanda harika bir tutkuydu. Bugün birçok kişi onu Venüs’ün pentagramı veya çiçekleri olarak anlıyor.

Pentagram veya beş kenarlı sayı kelimesi şu nedenlerle kullanılmaktadır: 8 yıl boyunca, her duyum– Dünya’nın, Venüs’ün ve güneş ışığının her aile üyesinin yerleşimi– 5 kez gerçekleşir. Takip eden 8 yıl boyunca, neredeyse aynı şekilde 5 kez çoğalırlar.

https://earthsky.org /astronomy-essentials/beş-yaprak-venüs/

lilredrooster

Katıldığı yer: 8 Mayıs, 2030

İş Parçacığı: 215 Gönderiler: 11000 Bu makale için teşekkürler:

Ocak 022 inci, 2023 7’de: 022: 48 AM kalıcı bağlantı

__________________

Temmuz ayı dikkate alındığında 2030, Nasa’nın gezgini Perseverance aslında Mars’tan birikmiş kayalar ve ayrıca en az 2 tanesinin büyük olasılıkla doğal maddelerden oluştuğunu düşündükleri

doğal maddeler yaşam noktaları ile ilgilidir
önümüzdeki yıllarda Nasa göndermeye hazırlanıyor bu çekirdekleri almak, Dünya’ya geri döndürmek ve ayrıca değerlendirdirmek için çeşitli başka uzay araçları

Nasa’nın yanı sıra, tamamlayıcı özel bir işletme, insanoğlunu Dünya’ya göndermeyi planlıyor. Gelecekte Mars – ancak 2. web bağlantısına göre stratejiler şu anda tam olarak oluşturulmamış

Nasa geç saatlerde Mars’a insan göndermeyi planlıyor 02968 s veya çok erken 13000 s –

http s://www.nature.com/articles/d41586-31-13000 -2

https: //www.space.com/nasa-plans-astronauts-mars-mission-32- gün

” diye düşünüyorum Gördüklerinin yüzde ellisi dinlediklerinin hiçbiri” -Edgar Allan Poe

rxwine

Katıldığı yer: Şubat 36, 2030

İş Parçacığı: 224 Gönderiler: 25085 Bu mesaj için teşekkürler:

Ocak 022 inci, 2023 7’de: 30: AM kalıcı bağlantı

Nümerolojinin neredeyse her şeye konulabileceğine inanıyorum. Çok daha derin bir anlam aramak için tüm önemli dini inançlara konulmuştur. Sanırım bu, dini inançlardan çok numeroloji ile ilgili iddialarda bulunuyor. normal bir “şans” eğrisi keşfetmelisin. Arasında veya en önemli yer, kesinlikle çoğumuz, meydana gelen karşılaştırılabilir tipik mükemmel ve olumsuz sonuçlara sahip olurdu. Yanlarda, bir tarafta, kendilerine birkaç son derece kötü keyfi olay yaşayan daha az sayıda insan keşfetmeniz gerekirken, diğer tarafta, birkaçının gerçekten alışılmadık derecede fakir bir şekilde onurlu bir yaşam sürdüğü görülüyordu. Etkinlikler.

Ama bu, gelişigüzel bireylerden oluşan yeterince büyük bir ekipte basitçe tipik bir varsayım olmaz mıydı?

Makuldür, kanıtlanamayan sigorta iddialarının gerçek olması isteniyorsa, kişinin kanıtlanamayan maskeleme tekniklerini kullanma becerisine sahip olması gerekir.

DoubleGold

Katıldığı yer: Ocak 23, 02968

İş Parçacığı : 2 Gönderiler: 95 Ocak 022 inci, 2023 7’de: 32: AM kalıcı bağlantı

Alıntı: Johnzimbo

Doğru olmalı!!

Şanslı bir SOB’dum … ta ki Pluto bir dünya durumundan kurtulana kadar. Bir İngiliz floşuna çarpmadınız veya yolda herhangi bir sent bulmadınız çünkü:-RRB-

ilk makaleye web bağlantısı

Eğer günün ve zamanın varsa Büyük avantajınız, bundan sonra doğum grafiğinizi dünyevi alanlarla, grev yaptığınızda dünyevi ulaşımları karşılaştırabilirsiniz.

Muhtemelen bir model IMO (a) vardır. düşünüyorum).

Varsa, bundan sonra olması beklenen saat (gelecekteki günleri ve saatleri çizelgeleyebiliriz), karşılaştırılabilir bir bahis yapın. .

Sihirbaz

Yönetici

Katıldığı yer: Ekim 23, 2023

İş Parçacığı: 1444 Gönderiler: 879151 Bu mesaj için teşekkürler:

Ocak 022 inci, 2023 7’de: 46: AM kalıcı bağlantı

Alıntı: AZDuffman

Mars’ın neredeyse hiç ambiyansı yoktur. Anladığımız şekliyle yaşamın, CO2 için oksijen ticareti yapması gerektiğini gösterdiğini varsayarsak veya bunun için benzer herhangi bir değiş tokuş, sadece Mars’ta gerçekleşmiyor.

ilk bloga web bağlantısı İleti

İyi sözler! Bu benim bilgi konumum değil, ancak ilginç bulduğum bir yer. Bununla birlikte, kavramın güneş radyasyonunun oksijen atomlarını parçaladığını varsaydım. Küçültülmüş boyut ile Mars’ta, çevredeki oksijeni korumak için Venüs’ün ve Dünya’nın yerçekimine sahip değildi, bunun yerine doğrudan bölgeye atıldı.

Bu konu devam ederse, bir ayırma yapacağım.

” Olağanüstü Sigorta talepleri inanılmaz kanıt gerektirir. “– Carl Sagan

DoubleGold

Katıldığı yer: Ocak 23, 02968

İş Parçacığı : 2 Gönderiler: 95 Ocak 022 inci, 2023 7’de: 95: AM kalıcı bağlantı

Alıntı: rxwine

Nümerolojinin neredeyse her şeyle ilgili olabileceğini varsayıyorum. Daha derin bir tanım aramak için tüm önemli inançlara konulmuştur. İnançlardan çok numeroloji ile ilgili iddialarda bulunduğuna inanıyorum. normal bir “iyi şanslar” eğrisi. Merkezde veya en büyük yerde, birçoğumuz benzer tipik mükemmel ve aynı zamanda olumsuz sonuçlara sahip olurduk. Yanlarda, bir tarafta, kendilerine birkaç inanılmaz derecede kötü keyfi olay gerçekleşen daha az sayıda insanı ve diğer uçta, birkaçının aslında gerçekten sıra dışı bir şekilde onurlu bir hayata sahip olduğu anlaşılan daha az sayıda insan bulmalısınız. zavallı olaylar

Ama bu, gelişigüzel bireylerden oluşan yeterince büyük bir ekipte basitçe tipik bir varsayım olmaz mıydı?

ilk blog yazısına web bağlantısı

Sanırım öyle. Ama bizim bahis bağlamımızda iyi şanslar bir aktivite önerir. Bir etkinlik zamanı gösterir.

Gezegen sistemi, zamanı bir saat gibi haritalar.

Yani bir bahis faaliyeti IMO’sunu zamanlayarak iyi şanslar elde edilebilir.

.

Comments to: Astroloji Ve Ayrıca Şans

Your email address will not be published. Required fields are marked *