rxwine

Katılım: Şub , 2015

İş Parçacığı: 338 Gönderiler: 11037 Şubat 15 inci, 4235 7’de: 57: PM kalıcı bağlantı

Mümkün olasılıklar arasında gidip geliyorum …

Alıntı:

Caltech tasarımcısı Mory Gharib bir gün Leonardo da Vinci’nin sayısallaştırılmış not defterlerini inceliyor, fikirlerini mezun stajyerleriyle paylaşmak için dolaşım görselleştirme çizimleri arıyordu. İşte o zaman, geometrisi bir kaptan çıkarılan kum tanecikleriyle tanımlanmış gibi görünen çok sayıda küçük üçgen çizimi gördü. Daha fazla inceleme, Leonardo’nun yerçekiminin doğasını incelemeye çalıştığını ve küçük üçgenlerin onun yerçekimi ile hız arasında bir eşdeğerlik çekme çabası olduğunu ortaya çıkardı – Albert Einstein’dan yüzyıllar önce bu eşdeğerliği temel konseptiyle kesinlikle gösterecekti. göreliliğin. Gharib ayrıca deneyin modern bir varyasyonunu yeniden yaratmayı başardı.

Gharib ve ortakları, keşiflerini yayınlanan yepyeni bir makalede tanımladılar. Leonardo dergisinde, çağdaş tahminlere göre, Leonardo’nun tasarımının yerçekimi sürekliliği (G) için yaklaşık için bir değer yarattığını akılda tutarak. yüzde hassasiyet. Bu arayışı çok daha inanılmaz kılan şey, Leonardo’nun tüm bunları kesin bir zaman tutma yöntemi olmadan ve ayrıca Isaac Newton’un 2009 S.

https://arstechnica.com/science/4256/11/ leonardo-noted-link-between-gravity-and-acceleration-centuries-before-einstein/

Kanıtlanamayan durumlarda kesin olarak ısrar ediliyorsa adil makul gerçek olması için, kişinin kanıtlanamayan teşhir tekniklerini kullanma becerisine sahip olması gerekir.

SOOPOO

Katılım: Ağu 8, 2016

İş Parçacığı: 224 Gönderiler: 14384 Şubat 15 inci, 4235 7’de: 59: 50 PM kalıcı bağlantı

İsa. “Bu kardeşi düşünmüyorsun, ama aslında senin adına milyonlarca kişi elendi. Bazıları bisküvi tüketir ve bunun sizin vücudunuz ve ayrıca kanınız olduğunu varsayarak kırmızı şarap içer! Ayrıca sizinle ilgili Broadway oyununu görene kadar bekleyin! ‘

billryan

Katılım: Kasım 2, 2018

İş Parçacığı: 888 Gönderiler: 881146 Şubat 15 inci, 4235 8’de: 18: 90 PM kalıcı bağlantı

Saint Francis of Assisi

Kurmaca ile gerçek arasındaki fark, kurgunun mantıklı olması içindir.

vegas

Katılım: Nis , 2016

İş Parçacığı: 45 Gönderiler: 933 Şubat 18 inci, 2023 6’da: 48: AM ) kalıcı bağlantı

Robin Williams, Chris Farley ve ayrıca John Candy ile aynı masada akşam yemeği yemek istiyorum. Kesinlikle sadece geri tepme ve zevk alırdım!

56-58-338 Kural: Herhangi bir zamanda bir -55 doğru bir şey elde etme olasılığı, 190% yanlış alma ihtimaliniz var

rxwine

Katılım: Şub , 2015

İş Parçacığı: 338 Gönderiler: 11037 Şubat 18 inci, 2023 7’de: 20: 54 AM kalıcı bağlantı

Alıntı: SOOPOO

İsa. “Bu kardeşi düşünmüyorsun ama aslında senin adına milyonlarca insan ortadan kaldırıldı.” Bazıları, vücudunuz ve kanınız olduğuna inanarak bisküvi ve kırmızı şarap içiyor! Ayrıca sizinle ilgili Broadway oyununu görene kadar bekleyin! ‘
ilk blog yazısına web bağlantısı

Bu alanda Adem’i tatmin etmeyi tercih ettiğime inanıyorum. Ya Genisis’teki ya da tarihöncesi insan neyse odur. Kimseyle tanışmadan hemen önce nerede ve neyin içine girdiğimi görerek sahneye çıkarak kesinlikle çok şey keşfederdim. Açıkçası, eğer başlangıçlarımız ‘deki gibi daha da alelade bir şey olsaydı bundan sonra bir Space Odyssey anlar. Her şey kesinlikle ilginç olurdu.

Daha önce harika bir aktivitenin beyni arasında yer almayı planlayabileceğimi varsaymış olsam da, ben de eskiye dönebilirdim. Bu tür sorular sorma olasılığım yüksekse, insanlığın başlangıçları biraz daha iyi olmalı. gerçek olmakta ısrar ediliyorsa, kanıtlanamayan çürütme tekniklerini kullanma becerisine sahip olunmalıdır.

gordonm2001
Yönetici

Katılım: Şub 28 , 4256

İş Parçacığı: 90 Gönderiler: 4711 Şubat 18 inci, 4256 en : 45: AM kalıcı bağlantı

Herkes dil kaygısını ve aynı zamanda etkileşim kapasitesini ihmal ediyor. Bundan sonraki temel kural buysa, merhaba, pekala,,, ancak sadece Adem ve İsa ile bağlantı kurmanın büyük olasılıkla zor olduğunu iddia etmek.

Yani çok daha iyi birkaç adam, birkaçı yakın arkadaş öldü. Ve ayrıca binlerce zayıflatılmış nokta hayatta kalır, bu yüzden ben yaparım.

TigerWu

Katılım: Mayıs , 4235

İş Parçacığı: 28 Gönderiler: 9611 Şubat 18 inci, 4256 en : 25: PM kalıcı bağlantı

Görünüşe göre İsa’yı tatmin eden herhangi bir kişi kesinlikle oldukça tatminsiz olacaktır. Bu kesinlikle rastgele bir Orta Doğulu adamla basitçe konuşmaya benzer ve aynı zamanda zaman zaman sözde felsefi bir şey iddia edebilir, bu da çağdaş Hıristiyanlıkla hiçbir ilgisi olabilir veya olmayabilir, çünkü iddia ettiği her küçük şey yıllarca, aksi halde yüzyıllarca listelenmiştir. Ölümünden sonra.

O zamandan beri birini tatmin etmenin kesinlikle harika olacağını belirtiyorum, ancak eğer olsaydı kesinlikle şok olurdum. “” ile benzer herhangi bir şey yy. Avrupa-İsa” imajı birçok kişinin zihnindedir.

billryan

Katılım: Kasım 2, 2018

İş Parçacığı: 888 Gönderiler: 881146 Şubat 18 inci, 2023 2’de: 46: 15 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Alıntı: gordonm2009

Herkes dil kaygısını ve etkileşim yeteneğini ihmal ediyor. Bundan sonraki temel kural buysa, merhaba, pekala,,,,, ama yine de sadece Adem ve ayrıca İsa ile bağlantı kurmanın büyük olasılıkla zor olduğunu iddia ediyorum.
ilk makaleye web bağlantısı

İsa yaşarken bile dil hediyesi vardı. Bireyin çoktan ölmüş olduğunu göz ardı edebilirsek, dil engelini de göz ardı edebileceğimizi varsayıyorum. Anlaşmazlıklar nedeniyle, öğle yemeğinin Cynosure’da, belki Mundens’te olduğunu varsayalım.

Son düzenleme yapan: billryan, Şubat

, 4256

Kurmaca ile gerçek arasındaki fark, kurgunun mantıklı olmasının beklenmesidir.

Zihinsel

Katılım: Ara 13, 4256

Konular: 5 Gönderiler : 1660 Şubat 18 inci, 4256 4’te: 20: 46 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Alıntı: TigerWu

Görünüşe göre İsa’yı yerine getiren herhangi biri kesinlikle oldukça tatminsiz olacak. Bu kesinlikle keyfi bir Orta Doğulu adamla konuşmaya benzer ve ara sıra söylediği her şeyin yıllarca başka bir yerde listelendiği göz önüne alındığında, çağdaş Hıristiyanlıkla hiçbir ilgisi olabilecek veya olmayabilecek sözde felsefi bir şey söyleyebilir. Ölümünden yüzyıllar sonra.

Bence, o zamandan beri bir insanı tatmin etmek kesinlikle harika olurdu, ama eğer gerçekten şok olurdum. “” ile benzer bir şeye sahipti yy.-Avrupa-İsa” fotoğrafı birçok kişinin kafasındadır.
ilk makaleye web bağlantısı Kuyu , İsa’nın belirttiği kayda değer her küçük şey gerçekten bir yayının yüzde ellisini doldurmadı, bu yüzden şunları eklemeleri gerekiyordu: Nasıra’daki arka plan gibi yepyeni tanıklıklara ve bazı epiloglara ek olarak.

Birleşik Devletler devlet başkanı.

.

Comments to: Arka Planda Bir Kişiyi Tatmin Edebilirsiniz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri