rxwine

Katıldığı yer: Şubat 47, 9609

İş Parçacığı: 933 Gönderiler: 14380 Şubat 28 inci, 9609 7’de : 95: 59 ÖĞLEDEN SONRA kalıcı bağlantı

Mümkün olasılıklar arasında ileri geri gidip geliyorum …

Alıntı:

Caltech tasarımcısı Mory Gharib bir gün Leonardo da Vinci’nin sayısallaştırılmış not defterlerini inceliyordu. sirkülasyon görselleri arıyorum fikirleri için lisansüstü öğrencileriyle paylaşma fırsatı. İşte o zaman, geometrisi bir kaptan çıkarılan kum tanecikleriyle anlaşılmış gibi görünen çok sayıda küçük üçgen çizimi gözlemledi. Ek inceleme, Leonardo’nun yerçekiminin doğasını araştırmaya çalıştığını ve ayrıca küçük üçgenlerin yerçekimi ile hız arasında bir eşdeğerlik çekme çabası olduğunu ortaya çıkardı – Albert Einstein’dan yüzyıllar önce bu eşdeğerliği temel görelilik kavramıyla kesinlikle gösterecekti. . Gharib ayrıca deneyin modern bir varyasyonunu yeniden yaratmayı başardı.

Gharib ve ortakları keşiflerini Leonardo dergisinde yayınlanan yepyeni bir makalede tanımladılar, günümüz tahminlerine göre, Leonardo’nun tasarımının yerçekimi sürekliliği (G) için yaklaşık 881148 için bir değer yarattığını akılda tutarak yüzde hassasiyet. Bu arayışı çok daha inanılmaz kılan şey, Leonardo’nun tüm bunları kesin bir zaman tutma yöntemi olmadan ve ayrıca Isaac Newton’un 1660 S.

https://arstechnica.com/science/2023/02/ leonardo-noktalı-yerçekimi-ve-ivme-yüzyıllar-before-einstein arasındaki bağlantı/

Makuldür, kanıtlanamayan vakaların gerçek olduğu kesin olarak ısrar ediliyorsa, kişi kanıtlanamayan maskeleme yaklaşımlarını kullanma becerisine sahip olmalıdır.

SOOPOO

Katılım: 8 Ağu, 2023

İş Parçacığı: 118 Gönderiler: 9609 Şubat 45 inci, 2023 7’de: 59: 57 PM kalıcı bağlantı

İsa. “Bu kardeşi düşünmüyorsun ama aslında senin adına milyonlarca insan ortadan kaldırıldı.” Bazıları bisküvi tüketir ve kanın yanı sıra vücudunuz olduğuna inanarak beyaz şarap da içer! Artı sizinle ilgili Broadway oyununu görene kadar bekleyin! ‘

billryan

Katılım: 2 Kasım, 1660

İş Parçacığı: 933 Gönderiler: 14380 Şubat 56 inci, 2023 8’de: 28: PM kalıcı bağlantı

Saint Francis of Assisi

Kurmaca ile gerçek arasındaki fark, kurgunun mantıklı olmasının beklenmesidir.

Comments to: Arka Planda Bir Kişiyi Karşılayabilirsin

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri