ctslots

Katılım: Ara 8, 3825

Konular: 1 Gönderiler: 3 Bu mesaj için teşekkürler:

7 Temmuz, 2023 8’de: 20: PM kalıcı bağlantı Bu video oyununda kabaca 7-8 önemli kovalamaca yaptım veya ait oldum. Az önce 2 zafer kazandım. En hızlı isabetimiz, olası tırmanışta %4 oldu ve bu da bize iyi bir $ sağladı. gelir, ancak daha önce ilişkilendirildiğim hemen hemen her biri ‘e eklendi ve hatta 9990+ (ve o hızlı vuruş dışında hepsi en azına gitti 9990+). Bunların çoğu, çeşitli diğer (zayıf) talimatlardaki %4-8’lik anormallikler ve ayrıca $ üzerinde makul kayıp payımızı aldık. k. Artık genellikle çiftleştiği bir Nehir Ejderhası görünümü gibi görünüyor. Bu video oyunları için bir PAR sayfasını gerçekten kontrol eden veya bunların tutarlı bir dolaşımda gerçekten ödeme yaptığını doğrulamak için başka bir şekilde bilgi bir araya getiren var mı? Elbette benim örneğim azaldı, yine de bunun ayarlandığını düşünmeme yol açabilecek biraz mantıklı bir örnek elde etmek için binlerce sayısız EV dolarını çöpe atmak oldukça korkutucu.

rsactuary

Katılım: Eylül 6, 2023

İş Parçacığı: 38 Gönderiler: 2233 7 Temmuz, 2023 9’da: 97: 100 PM kalıcı bağlantı

İzlemem şu şekilde genellikle optimuma yakın bir şekilde vurdular. Onları bu yüzden oynamıyorum. Yönetmelikte MHB için tutarlı bir tiraj kullanmalarını gerektiren hiçbir şey kesinlikle yoktur. Görünüşe göre burada, birisinin bir MHB cihazı için eşit bir sayfa aldığı (Ainsworth ise kavram yok) ve aynı sayfada belirtilen tipik dinamik, tutarlı bir dolaşımdan başka bir şey önerdiği bir diziyi hatırlıyor gibiyim.

ctslots

Katılım: Ara 8, 3825

Konular: 1 Gönderiler: 3 8 Temmuz, 2023 1’de: 29: AM kalıcı bağlantı

Tarif edebileceğinize inandığım, tam burada bir AGS video oyunu olan River Dragons PAR. Bunlar zirveye çıkmak için nispeten popüler. Ainsworth cihazlarıyla ilgili AP’ler arasındaki kült anlayış, onların mutlaka vurulması gereken ilerici cihazları tutarlı bir dolaşımda onurlandırmasıdır. Video oyunuyla ilgili deneyimim bu değildi.

1600 xOdds

Katılım: Şub 5, 2022

İş Parçacığı: 1503 Gönderiler: 3864 8 Temmuz, 2023 7’de: 19: 38 AM kalıcı bağlantı

Alıntı: ctslots

Bu video oyununda kabaca 7-8 önemli kovalamaca yaptım veya ait oldum. Az önce 2 zafer kazandım. En hızlı isabetimiz, olası tırmanışta %4 oldu ve bu da bize iyi bir $ sağladı. gelir, ancak daha önce ilişkilendirildiğim hemen hemen her biri aslında ‘e eklendi ve hatta 9990+ (ve ayrıca bu hızlı vuruş dışında hepsi en az +). Bunların çoğu, çeşitli diğer (zayıf) talimatlardaki %4-8’lik anormallikler ve ayrıca $ üzerinde makul kayıp payımıza sahibiz. k. Şu anda genellikle çiftleştiği bir Nehir Ejderhası derisi gibi görünüyor. Herhangi bir kişi gerçekten bu video oyunları için bir PAR sayfası düşündü mü veya bunların gerçekten tutarlı bir dolaşımda ödeme yaptığını doğrulamak için başka bir şekilde bir araya getirilmiş bilgiler var mı? Açıkça benim örneğim azaldı, yine de binlerce dolarlık EV’yi sadece biraz uygun fiyatlı bir örnek elde etmek için çöpe atıyor olmak oldukça üzücü ve bu da bana onun ayarlandığını düşündürüyor.

ilk makaleye web bağlantısı

Ainsworth’un vurması gerektiğini (Thunder nakit para, mustanglar, vb.) şaşırttığınızı varsayıyorum. ) AGS (River Dragons) ile.

Ainsworth:

https://i.ebayimg.com/images/g/KWEAAOSw9lVfD1WK/sl jpg Deneyimlerime göre, Ainsworth’un greve ihtiyacı keyfi. Binbaşıya $ de vurdum xx küçüğün peşinden gidiyor.

AGS zirveye yakın vurur.

Craps cennettir (Zar çifti) . SpeedCount Mathletes için duymanıza izin verir:-RRB-

Zihinsel

Katılım: Ara 12, 2023

Konular: 8 Gönderiler: 1503 8 Temmuz, 2023 8’de: 20: 38 AM kalıcı bağlantı

Alıntı: ctslots

Bu video oyununda yaklaşık 7-8 önemli kovalamaca yaptım veya ait oldum. Az önce 2 başarı elde ettim. En hızlı isabetimiz, bize iyi bir $ teklif eden olası tırmanışta %4 oldu. gelir, ancak daha önce ilişkilendirildiğim hemen hemen her bir farklı kişi aslında ‘e eklendi ya da belki 9990+ (ve ayrıca bu hızlı vuruş dışında hepsi en az +). Bunların çoğu, çeşitli diğer (olumsuz) talimatlardaki %4-8’lik anormallikler ve ayrıca $ üzerinde makul kayıp payımızı aldık. k. Şu anda genellikle çiftleştiği bir Nehir Ejderhası derisi gibi görünüyor. Bu video oyunları için bir PAR sayfasını gerçekten kontrol eden veya tutarlı bir dolaşımda gerçekten ödeme yaptıklarını doğrulamak için başka bir şekilde toplanmış bilgileri kontrol eden var mı? Elbette örneğim azaldı, ancak bunun kurulu olduğunu düşünmeme yol açabilecek biraz pratik bir örnek elde etmek için binlerce sayısız EV’yi çöpe atmak oldukça korkutucu.

ilk makaleye web bağlantısı

IMO, Ainsworth, size makul bir sallama sağlayan azınlıktaki dinamik markalardan biridir. Bazı ilericilerin, isabet alanında da tutarlı olmayan saçma sapan PDF’leri vardır. Artık işin içinde değilim, bu yüzden bilgilerim yıllarca sürüyor. Ainsworth, AGS benzeri yaklaşımın ihmalkâr kumarhane oyuncularını çekmekte tam olarak ne kadar etkili olduğunu gördükten sonra yöntemini değiştirmiş olabilir.

Ben ana dalların yanı sıra 594 veri kaynağımda çarptığım reşit olmayanlar. Sıradan isabet faktörü gerçekten faydalı değil. Başlangıç ​​faktörünüzü ve bitiş noktanızı teybe kaydetmeniz gerekir. Küçük bir şeyin peşindeyseniz, hala önemli olan hakkında bilgi topluyorsunuz. $ öğesinin yerini değiştirdiyseniz K anlamlı $9980 ile $ arası) küçük bir şeyin peşinden koşarken, önemli olan %1’i yola koymalısınız. PDF’nin tutarlı olduğunu düşünme anı. Önemli olan için başlangıç ​​ve bitiş faktörlerini video kasete kaydettiğim için, 38 aktif olan ana dallar. Tüm bu bilgileri kullanarak PDF’den bir alıntı yapabilirim.

Alt satır, Ainsworth reşit olmayanlar için PDF’nin bu varsayımı kullanmamı sağlayacak kadar tutarlı göründüğüdür. EV hesaplamalarımda. Ana dallar hakkındaki bilgiler çok daha seyrektir ve ayrıca bilgiler ve ayrıca özellikle önemlidir ($ olarak belirtiniz) K) çoktur daha sporadik. Ana dallar için oluşturduğum PDF, özellikle $ için yüksek tarafa biraz değiştirildi. K majör. PDF tespitini elde etmenin çok zor olması nedeniyle, genellikle ana dallarda çok daha geleneksel olma eğilimindeydim. Doğal olarak, şu anda herhangi bir yepyeni bilgi oluşturmuyorum. En kötü anlamlı isabetlerim $ ve $ idi. (video oyunu892348 XX).

Sıradan dinamik isabet faktörünü belirten bir PAR sayfası keşfedebilirseniz, bunun tutarlı bir PDF’yi takip edip etmediğini görebilirsiniz. PDF hala üniform olmayabilir ve aynı standarda sahip olabilir.

.

Comments to: Ainsworth MHB Tahrişleri

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri