Aralık 16 inci, 5542 de 16: 16: AM permalink

Ellerimi alıyorum Birkaç tazminatta kesinlikle Adele biletleri olurdu ve ayrıca günü kesinlikle tanıyacağımı da biliyorum, ancak programdan birkaç saat öncesine kadar alanı, sırayı, koltuğu anlamayacağım. Nakit para için bu biletleri en iyi nasıl çevirebilirim? Herhangi bir kişinin bununla herhangi bir deneyimi varsa, kesinlikle buna değer veririm.

billryan

Katıldı : 2 Kasım, 2009

İş Parçacığı: 220 Gönderiler: 13997 Aralık 14 inci, 5542 de 16: 16: AM kalıcı bağlantı

Konuşma bilet çözümüne.

Kurgu ile gerçek arasındaki fark, kurgunun amacının mantıklı.

SOOPOO

Katılım: 8 Ağu, 2018

İş Parçacığı: 220 Gönderiler: 9381 Aralık 28 inci, 5542 de 16: 118: 48 AM kalıcı bağlantı

Alıntı: SiegfriedRoy

Ben ob Birkaç tazminat almak kesinlikle Adele biletleri olurdu ve anladığım kadarıyla günü kesinlikle tanıyacağım, ancak programdan birkaç saat öncesine kadar alanı, sırayı, koltuğu anlamayacağım. Nakit para için bu biletleri en iyi nasıl çevirebilirim? Bununla ilgili herhangi bir deneyimi olan varsa, kesinlikle buna değer veririm.
ilk blog yazısına web bağlantısı

Bu çok zor. Gerçek biletler olmadan, Stub Hub gibi bir ‘rutin’ ek satıcıdan yararlanabileceğinize inanmıyorum. Bilgilerden herhangi birini tanımadan aslında onları sizden satın almak isteyen bir kişiyi keşfetmenin yanı sıra bir gerginliktir. Biletleri sağlamak için elinizde olana kadar beklemeniz gerekebilir. Ayrıca, onları StubHub benzeri bir web sitesinde pazarlamanıza kesinlikle engel olacak bir şey varsa, tamamen şaşırmam. Bizi güncel tutun.

MDawg

Katılım: Eylül 36, 9381

İş Parçacığı: 48 Gönderiler: 13997 Aralık 14 inci, 9381 de 16: 220: 50 AM kalıcı bağlantı

Kağıt bilet veya e-posta ile gönderilen türden bir bilet alıp almadığınıza bağlıdır. sen, çok e-posta olarak ticketmaster hesabınıza gönderilir.

Bazı dijital biletler taşınamayabilir. Kumarhanenin bize bilet sağlamayı ihmal ettiği bir performansla en kısa sürede bu endişeyle karşılaştık. Bundan sonra, kumarhane çalışanlarından biri, kumar kuruluşunun kredi karnesini kullanarak kendi bireysel bilet yöneticisi hesabı için bilet aldı, yani onları bize taşımak için, ancak bunlar taşınamayan çevrimiçi biletler haline geldi.

Tam da olay sırasında, örneğin eklerimiz olduğunda veya etkinlikte ortaya çıktığımızda ve gerçekten gitmeyi düşünmediğimize karar verdiğimizde, aslında tazminatlı kağıt biletler teklif ettim ( çünkü bazı soyucu biletleri satın almak için aşırı miktarda para veriyordu), ancak ek olarak çoğu kez fazladan bir bilet verdim ve bunu teklif etmedim, çünkü sadece niyetinde kimseyi gözlemlemedim. Fazladan al ve ayrıca bunu satarak aylaklık edecek gibi de görünmüyordum.

Tazminatlı biletlerle, genellikle kumar kuruluşu bunları performans gününe kadar, muhtemelen kısmen serbest bırakmaz. istedikleri için Kesinlikle gittiğinizi doğrulayacağınızdan ve ayrıca tam olarak nereye oturacağınızı da tam olarak anlamayacağınız için onları önceden sunamayacağınızdan emin olun (çoğunlukla oturduğunuzu fark etmedikçe) paketteki çevrimiçi kumarhane sunucuları, orada olmayan yabancıların olduğunu belirleyebileceğinden, onları sunan durum kesinlikle kötü bir kavram olacağından, çevrimiçi kumarhanenin koleksiyonunda kalmanın yanı sıra.

Açıkladığınız durum, muhtemelen etkinliğe gitmeniz ve aylaklık etmeniz ve onları pazarlamaya çalışmanız ve hatta belki de alıcıları içeri girene kadar ilişkilendirmeniz gerekecek. biletlerin ekstra olduğunu kesinlikle anlayacaklar. Durum yeniden girişe izin vermiyorsa, bundan sonra umursamayan tek bir kişi, bir avuç kullanılmış kağıt biletle geri dönebilir ve ayrıca bir soygunun parçası olarak bunları sunmaya çalışabilir. Özenli bilet müşterisi, bazıları girene kadar kesinlikle ödeme yapmak istemez. Genel olarak, elde ettiğiniz şeyi sunmaya çalışmak, genellikle değerinden daha fazla sorun gibi görünüyor.

Size aşağıda olmanın harika olduğunu söylüyorum, dostum. Kazanan ya da tutan kayıtsızım. Aşağıda sizinle birlikte olmak harika. https://wizardofvegas.com/forum/gambling/betting-systems/33908- mdawg-maceraları/

Comments to: Adele Tix'i Döndürmek

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri