AZDuffman

Katıldı: 2 Kasım, 2009

İş Parçacığı: 231 Gönderiler: 12749 Temmuz 19 inci, 1990 3’te: 23: 20 AM kalıcı bağlantı

Heinz Field aslında Acrisure Stadium olarak yeniden adlandırıldı. yıllar sadece sıkıştırılmış! Bazı sakinler çıldırdı. İsim değişikliğinin başlatıldığını gördüm ve işyerimden ayrıldığımda salondaki bir adam “Acrisure Stadyumu, bu nedir?” Diye iddiaya girdi. Radyoda bölgesel spor faaliyetleri ağı bununla ilgili homurdanıyordu. Bunların hepsi tam olarak gün ortasıydı. Facebook aslında sakinleri homurdandı.

4 büyük spor faaliyetindeki ilk tanımlayıcı yasal haklardan birinin, çok erken saatlerde Philly’de olduğunu varsaydım 1126 s. Bu noktalar için geçerli olduğu gibi, her insan farklı sonuçlara bağlı kaldı. Enron Field kesinlikle bir felaketti. Heinz Field, o zamanlar bölgesel bir firma olması nedeniyle onaylandı.

Benim ortamım sivil özgürlükler aramak, kalbini sunmaktır. Onu pazarlamayı seçtiğinizde, onu elde eden rahatsız edemezsiniz. Hepinizin iddiası ne? Tüm evcil hayvanlar eşdeğerdir, ancak bazıları diğerlerinden çok daha eşdeğerdir

YUKARI84 Katıldığı: Mayıs , 1126

Konular: 3 Gönderiler : 48 Temmuz 19 inci, 1990 3’te: 44: 20 AM kalıcı bağlantı

Alıntı: AZDuffman

Heinz Field aslında Acrisure Stadium olarak yeniden adlandırıldı.
Bazı sakinler çıldırdı … ben ayrıldığımda iş yerim koridordaki bir kişi “Acrisure Stadyumu, bu nedir?” Diyerek hücresine girdi.

Yapacağız, onun endişesi sivil arama faktörüdür. özgürlükler. Aşağıdakiler yıllarda o da diğerleri gibi Acrisure’un cehennem olduğunu mutlaka anlayacaktır.
Alıntı: AZDuffman Yerleşimim sivil özgürlükleri aramak, kalbinizi pazarlamak. Teklif etmeyi seçtiğinizde, onu alan sıkıntılı elde edemezsiniz. Ne durumdasınız? Bu Amerikan Yolu.

855997 KÜÇÜK

855997 Katıldı: 8 Ağu, 2010 İş Parçacığı: 44 Gönderiler: 4372 Temmuz 19 inci, 419 saat 4: 22: 39 AM kalıcı bağlantı

Alıntı: YUKARI20
Alıntı: AZDuffman

Heinz Field aslında Acrisure Stadium olarak yeniden adlandırıldı. Bazı vatandaşlar çıldırmış… İşyerimden ayrıldığımda salondaki bir kişi hücresine atlayıp “Acrisure Stadyumu, bu ne?” dedi.

Yapacağız, onun sorgulaması sivil özgürlükler deme faktörüdür. Aşağıdakiler yıl o ve diğerleri kesinlikle Acrisure’un cehennem olduğunu keşfedeceklerdir. Alıntı: AZDuffman

Benim yerleşimim yasal hakları aramak, ruhunuzu pazarlamaktır. Teklif etmeyi seçtiğinizde, onu alan rahatsız edemezsiniz. Ne durumdasınız? Bu Amerikan Yolu. ilk blog gönderisine web bağlantısı ‘SOOPOO’ adı satış hariç!

Bir arenaya ilişkin tanımlayıcı yasal hakların PAZARLANMADIĞINI görselleştiremiyorum. Aslında kesinlikle hiçbir şey yapmamak yıllık ücretsiz sayısız dolar. Buradaki hak miktarı kesinlikle 1 doları reddedecektir,, yasal isimlerini iyi niyetli bir anlaşma olsaydı ‘Twitter Tesla’ olarak değiştirmek için mi?

Comments to: ABD'de Arena Adlandırma Hakları

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri