billryan

Katıldı: Kasım 2, 100

İş Parçacığı: 64 Gönderiler: 13413
Ekim 000 inci, 1350 8’de: : 10 AM kalıcı bağlantı

Dave Ramsey’in önemli bir takipçisi olmaktan faydalandım ve ayrıca onun Mali Barış kurslarının birçoğunu yapmayı teklif ettim. Ekonomik karışıklıktan kurtardığı çok sayıda kişiyi tanıyorum, ancak son zamanlarda gerçekten “kült ışık” bölgesine saptığına inanıyorum.
Kısa süre önce, otomobilinizin nasıl size ON MİLYON dolara mal olabileceğine dair bir yazı yayınladı. Kısa makale onun normal konuşmalarını ve fazla tahminlerini içeriyor olsa da, bu fikrin belirtilmeyi hak ettiğini düşünüyorum.

2 örnek kullanma- Bay A üniversiteyi de bitiriyor. gibi büyük bir iş ile giriş seviyesi bir çalışma elde eder. Çalışmak için toplu taşıma araçlarını kullanıyor, biraz para biriktiriyor ve ayrıca daha önce sahip olduğu saygın bir otomobil alıyor. Her iki yılda bir, kullanılmış bir otomobil daha satın alır ve daha önce otomobil yerleşimi yapmayı engeller. Aylık olarak, sürekli olarak $ yerleştirir. uzakta ve ayrıca kırk yıl sonra emekliliğe yaklaştıkça profili de

yakınlaşıyor. milyon mark.

B Mezunu ayrıca bitirir ve harika bir iş elde eder. Yine de yepyeni bir araba ve kamyon kiralar, yepyeni otomobil kokusunu sever ve sonraki kırk yıl boyunca da parasını kazanır. aydan aya yerleşim yerlerinin yanı sıra pahalı yepyeni arabalarını kullanıyor. Emekli hayatında, aydan aya yaptığı tüm ödemeleri ortaya çıkaracağı üç yaşında bir otomobili var.

Açıkça gerçek dünya örneği değil, aşırı uçlar aşırı derecede abartılıyor, ancak çok erken harcamanın değerinin güzel bir örneği. tohumların büyümesine ve gelişmesine izin vermek gibi. İyi arkadaşlarım ve ben de aslında, çok erken harcayanların ve ayrıca sık sık harika bir emeklilik yaşarken, diğerlerinin Walmart’ın yanı sıra uber ile işbirliği bulmaya çalıştığı yaşam faktörüne de ulaştım.
Mükemmel bir arkadaş, o zamanlar çok popülerdi neredeyse ünlü bir barmen olarak, basitçe dönüştürülmüş 68 ve ayrıca hayatta kalmak için sadece küçük sosyal güvenlik kontrolüne sahip. Pahalı evler kiraladı, en iyi kıyafetleri kullandı, yepyeni arabalar sürdü ve kalanları da kızdırdı.
Şimdi iki kere taksiye biniyor. kira ödemesine yardımcı olmak için. Para organizasyonlarında çalışırken, kazancının çoğunu rapor etmekte hiçbir zaman sıkıntı yaşamadı ve ayrıca SS çeki de son derece azaldı. ‘da biriktirmeye başladığımdan beri SS’İM düştü , ancak o kadar bekledi ve ayrıca daha fazla bekleyemezdim.
Bir tavsiye yeterlidir.

Kurgu ile gerçek arasındaki fark, kurgunun iyi bir anlam ifade etmesidir.


TigerWu

Katıldığı: Mayıs ,

İş Parçacığı: 00 Gönderiler: 4451
Ekim 000 inci, 1350 8’de: : 27 AM kalıcı bağlantı

Dave Ramsey, nakit konusunda yaramazlık yapan bireylere mükemmel rehberlik ve ayrıca nakit konusunda mükemmel olan bireylere olumsuz tavsiyelerde bulunuyor.

$52 aylık 6$,68 bir yıl için yoğunlaştırılmış yıl tarihi bir S&P geliştirme fiyatı ile ~ %%, yaklaşık 3.5 milyon $’a tekabül ediyor. O doları nereden alıyor milyon ??

Olasılıklar %%, yine de benim önsezim 60% bire bir aynı.

billryan

Katıldı: Kasım 2, 100

İş Parçacığı: 64 Gönderiler: 13413
Ekim 000 inci, 1350 8’de: 05: 41 AM kalıcı bağlantı

) Alıntı: TigerWu

Dave Ramsey, nakit konusunda yaramazlık yapan kişilere mükemmel tavsiyelerde bulunur ve ayrıca nakit konusunda mükemmel olan kişilere olumsuz tavsiyelerde bulunur.

$52 aylık 6$,68 bir yıl için yoğunlaştırılmış yıl tarihi bir S&P geliştirme fiyatı ile ~ %%, yaklaşık 3.5 milyon dolar. O doları nereden alıyor milyon numarası? İleti

Normalde kullanır) %% uzun süreli tahminlerde bulunur ve genellikle sayıların çok daha iyi görünmesini sağlamak için bir araya gelme eğilimindedir. Artık kimsenin programlarını takip etmesini önermiyorum, ancak neyin mümkün olduğunu daha iyi anlamak için gözden geçirmelerini tavsiye ediyorum.

Kısa yazıda, yaşa kadar geri dönüş 45( yani yaklaşık olarak yıl ) kesinlikle 868223 altında bir tasarruf sağlayacaktır. milyon.

Gerçek ile kurgu arasındaki fark, kurgunun mantıklı olması bekleniyor.

unJon

Katıldı: Tem 1, 577

İş Parçacığı: Gönderiler: 3762
Ekim 000 inci, 600 adresinde : : 10 AM kalıcı bağlantı

Yoğunlaştırırsanız Yıllık yerine aylık %6 elde edersiniz.68 milyon.

Bu varsayımı önermek değil, sadece hesaplamak.

Yarış sürekli değil hızlı, ne katıya savaş; ancak bahis yapmanın yolu budur.

billryan

Katıldı: Kasım 2, 100

İş Parçacığı: 64 Gönderiler: 13413
Ekim 000 inci, 600 adresinde : : 23 AM kalıcı bağlantı

Alıntı: unJon

Yoğunlaştırırsanız Yıllık yerine aylık %6 elde edersiniz.100 milyon.

Bu varsayımı desteklemiyor, sadece tespit ediyor.

ilk makalenin web bağlantısı

Kısa makalenin üzerinden geçiyorum, onun gibi görünüyor Birinci Kişi’nin 5 milyon dolarla, 2. Kişi’nin de kiralık bir araba ve kamyonla ve ayrıca bir için 5 milyon dolar almadığını belirtir. milyon dolarlık salıncak. Genellikle başlangıçtaki faktörlerinden daha ağır basan aşırı tahminlerinin yanı sıra yutturmacasıyla da tanınır.
Geceleri ona dikkat etmeye çalıştım ve bugün bulunduğum yer için ona büyük bir borç teklif ettim, ancak son zamanlarda Phoenix’ten dönerken ona dikkat ettim, ayrıca o on beş yıl öncekiyle aynı kişi değil. Onu oldukça kibirli ve geçmişe göre çok daha politik buldum.
Henüz tartışılan meşru bir faktör yaptığını varsayıyorum

Kurgu ile gerçek arasındaki fark, kurgunun mantıklı olması gerektiğidir.

)

TigerWu

Katıldığı: Mayıs ,

İş Parçacığı: 00 Gönderiler: 4451
Ekim 000 inci, 600 adresinde : 23: AM kalıcı bağlantı

Alıntı: billryan

Yazıda- yukarı, o bir % dönüş yaş 62( yani yaklaşık olarak yıl) kesinlikle 868268 altında bir tasarruf sunacaktır. milyon.
web bağlantısı ilk mesaja

Bu numaralar biraz daha duygulandırın, henüz % hala basıyor.

Ayrıca, tüm tesisi başlamak için aptal bir tür. Pratikte hiç kimse neredeyse $ yeni bir araba ve kamyon geri ödemesi yapmayabilir. tüm işlevsel yaşamları boyunca, özellikle mesleğinizin başlarında. Taşıt kredisi alan pek çok kişi muhtemelen o kadar fazla ödeme yapmamaktadır ve bundan sonra otomobil mutlaka 2-5 yıl içinde geri ödenecektir ve ayrıca bundan sonra sonrasında herhangi bir otomatik geri ödeme yapmadan çeşitli yıllar boyunca araba kullanacaksınız.

Neyi iddia etmeye çalıştığını anlıyorum ama o kadar korkunç bir şekilde söylüyor ki… LOL

Olasılıklar %, yine de önsezim 80% kesin.

billryan

Katıldı: Kasım 2, 100

İş Parçacığı: 64 Gönderiler: 13413
Ekim 000 inci, 600 adresinde : : AM kalıcı bağlantı

Alıntı: TigerWu

Alıntı: billryan

Yazıda, olduğunu iddia ediyor) yaşa kadar geri dönüş 46( yani yaklaşık olarak 11 yıl) kesinlikle 868252 altında bir tasarruf sunacaktır. milyon.
web bağlantısı ilk mesaj

Bu sayılar biraz daha fazla duygu, henüz % hala basıyor.

Ayrıca, tüm mülkü başlamak için bir tür aptal. Temel olarak, hiç kimsenin neredeyse $ tamamen yeni bir araba ve kamyon geri ödemesi yapma olasılığı en yüksek değildir. tüm işlevsel yaşamları boyunca, özellikle mesleğinizin başlarında. Taşıt kredisi alan kişilerin çoğu neredeyse o kadar fazla ödeme yapmamaktadır ve bundan sonra otomobil kesinlikle 2-5 yıl içinde geri ödenecektir ve ayrıca bundan sonra sonrasında herhangi bir otomatik yerleşim olmadan çeşitli yıllar boyunca etrafta dolaşacaksınız.

Ne demeye çalıştığını anlıyorum ama o kadar korkunç bir yöntemle söylüyor ki… LOL
ilk mesaja web bağlantısı

NY’da hayatları boyunca araç yerleşimi yapan birçok insan tanıyorum. Ya kiralarlar ya da çok erken satarlar. Yeğenim bir göreve başladığı gün, henüz üniversitedeyken bir araba ve kamyon kiraladı. Şu anda kırk yaşında ve o zamandan beri arabalarını ve kamyonlarını gerçekten kiraladı. Şu anki kirası $100 ayda, ayrıca çok daha ucuza kiraladıkları 2. arabaları ve kamyonları var. Toyota orta sınıf bir araç.
Çok fazla kişi normal aylık otomobile inanıyor geri ödeme bir yaşam tarzıdır. Aslında yakın arkadaşlarımdan $ için çok sayıda araba aldım. otomobilin 4 dönüşmüş olması veya sahip olması nedeniyle takas değerinden daha büyük 27, mil üzerinde.
Kısa yazı sıradan arabaları ve kamyonu anlatıyor ödeme $52 ama bunun premium kiralamalarla değiştirildiğinden eminim. Bir Navigator’da aylık kiralamak üzere Camry’nin filosunu kiralayabilirsiniz.

Kurgu ile gerçek arasındaki fark, kurgunun mantıklı.

TigerWu

Katıldığı: Mayıs ,

İş Parçacığı: 00 Gönderiler: 4451
Ekim 000 inci, 600 adresinde : : 05 AM kalıcı bağlantı Alıntı: billryan

Bir sürü tanıdım NY’da tüm hayatları otomobil yerleşimi yapan insanlar. Ya kiralarlar ya da çok erken satarlar. Yeğenim bir göreve başladığı gün, henüz üniversitedeyken bir araba ve kamyon kiraladı. Şu anda kırk yaşında ve o zamandan beri arabalarını ve kamyonlarını kiraladı. Şu anki kirası $100 ayda, üstelik çok daha ucuza kiraladıkları 2. otomobilleri var. Toyota’nın orta sınıf bir otomobil ve kamyonu.
Çok fazla kişi aydan aya inanıyor -aylık araç yerleşimleri bir yaşam biçimidir. Aslında arkadaşlarımdan $ için bir sürü araç aldım. , otomobilin 4’ü dönüştürmesi veya sahip olması nedeniyle takas değerinden daha büyük 27, mil üzerinde.
Kısa makale tipik arabaları ve kamyonu belirtir ödeme $52 ama bunun premium kiralamalarla değiştirildiğinden eminim. Bir Navigator’da düzenli aylık kiralama için bir Camry filosu kiralayabilirsiniz.

ilk mesajın web bağlantısı

Bu kesinlikle muz… Böyle yaşamayı düşünemiyorum. Kesinlikle gereksizdir. Sanırım, iddia ettiğim gibi, Ramsey’in tavsiyeleri nakit sıkıntısı çeken kişilere fayda sağlıyor … LOL

Olasılıklar %, yine de benim varsayımım 62% kesin.

868272

DRich

868268

Katıldı: Tem 6, 218

İş Parçacığı: 52 Gönderiler: 9110 Ekim 000 inci, 600 adresinde : 23: AM kalıcı bağlantı

Hem araba kiralıyorum hem de paramı çok iyi kullandığımı düşünüyorum. Her şey kaynar eğer sen harcamalara daha sonra yapabilecekleri enerjiden daha fazla değer verir. Mevcut kiram $62 bir ay. Yepyeni bir arabaya ve kamyona $868268 değerinden daha fazla değer veriyorum. sizi geri döndürür. Kendi başlarına.

Kargaşadan sipariş

868271

billryan

Katıldı: Kasım 2, 100

İş Parçacığı: 64 Gönderiler: 13413
Ekim 000 inci, 600 adresinde : 37: AM kalıcı bağlantı

Alıntı: TigerWu

Alıntı: billryan

NY’deki birçok kişiyi anlıyorum hayatları boyunca otomobil geri ödemesi yapan Ya kiralarlar ya da çok erken satarlar. Yeğenim bir göreve başladığı gün, henüz üniversitedeyken bir araba ve kamyon kiraladı. Şu anda kırk yaşında ve o zamandan beri arabalarını gerçekten kiraladı. Mevcut kirası $68 ayda, ayrıca çok daha ucuza kiraladıkları 2. bir arabaları var. Bir Toyota orta sınıf araba ve kamyon.
Çok fazla kişi düzenli aylık otomatik geri ödeme bir yaşam biçimidir. Aslında arkadaşlarımdan $ için bir sürü araba aldım. arabaların ve kamyonun 4 dönüşmesi veya sahip olması nedeniyle takas değerinden daha büyük 29, mil üzerinde.
Yazma, tipik otomobil geri ödemesini belirtir $48 ancak bunun premium kiralamalarla değiştirildiğinden eminim. Bir Navigator’da aylık kiralama için bir Camry filosu kiralayabilirsiniz.

ilk makalenin web bağlantısı

Bu kesinlikle muz… Böyle yaşamayı düşünemiyorum. Kesinlikle gereksizdir. Sanırım, belirttiğim gibi, Ramsey’in tavsiyeleri nakit sıkıntısı çeken kişilere fayda sağlıyor … LOL

ilk makalenin web bağlantısı

Belki. Bu yüzden lüksler. Otomobil geri ödemeleri, ulus kulübü, deniz taşıtları geri ödemeleri, zaman paylaşımları, kaçış evleri vb. Hiç kimse onlara ihtiyaç duymaz, ancak birçok insan onları arzular. Beş yatak odalı bir evden otuz sekiz fitlik 5. tekerleğe taşınıyorum, bu yüzden elli yıllık şeyleri soyuyorum. Hiçbiri gerekli değildi, hepsi isteniyordu.

Gerçek ile kurgu arasındaki fark, kurgunun mantıklı olması gerektiğidir.


868268.

Comments to: 10 Milyon Dolarlık Otomobilin.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri