billryan

Katıldı: 2 Kasım, 100

İş Parçacığı: 46
Gönderiler: 4574
Ekim 000 inci, 2009 8’de: : AM kalıcı bağlantı

Çok büyük bir Dave Ramsey takipçisi olmaktan faydalandım ve ayrıca onun Mali Barış kurslarının birçoğunu yapmayı teklif ettim. Ekonomik yıkımdan koruduğu sayısız kişiyi tanıyorum, ancak son zamanlarda gerçekten “kült ışık” bölgesine saptığına inanıyorum.

Son zamanlarda, arabalarınızın ve kamyonlarınızın nasıl size ON MİLYON dolara mal olabileceğine dair bir yazı yayınladı. Kısa makalenin pek çok normal vızıltıları ve aşırı tahminleri olsa da, bu fikrin belirtilmeyi hak ettiğine inanıyorum.

2 örnek kullanma- Bay A, Kurumun yanı sıra harika bir işletme ile giriş seviyesi bir çalışma elde eder. Çalışmak için toplu taşıma araçlarını kullanıyor, biraz para biriktiriyor ve ayrıca uygun bir ikinci el otomobil satın alıyor. Her birkaç yılda bir, ek bir kullanılmış araba ve kamyon satın alır ve ayrıca bir otomobil yerleşimi yapmadan önce her zamankinden uzak durur. Aylık olarak, sürekli olarak $ yerleştirir. uzakta ve ayrıca kırk yıl sonra emekliliğe yaklaştıkça profili de yakınlaşıyor. milyon mark.

) B Mezunu da aynı şekilde bitirir ve harika bir görev alır. Yine de sıfır araba kiralar, sıfır arabaları ve kamyon kokusunu sever ve sonraki kırk yıl boyunca parasını kazanır. ay- aylık ödemelerin yanı sıra pahalı yepyeni araçlarını kullanıyor. Emeklilik hayatında, tüm düzenli aylık ödemelerini göstermek için üç yaşında bir arabası var.

Kuşkusuz gerçek dünyadan bir örnek değil, aşırı uçlar aşırı derecede abartılıyor, ancak çok erken harcamanın öneminin de güzel bir örneği. tohumların büyümesine ve büyümesine izin vermek gibi. Yakın arkadaşlarım ve ben de aslında, çok erken ve yaygın olarak harcayanların müthiş bir emeklilik yaşarken, diğerlerinin Walmart’ın yanı sıra uber ile işbirliği yapmak istediği yaşam faktörüne de ulaştık.
Çok yakın bir arkadaş, ünlüye yakın bir barmen olarak çok arandığında, basitçe dönüştü 60 ve hayatta kalmak için sadece küçük sosyal güvenlik kontrolüne sahiptir. Pahalı apartman daireleri veya apartmanlar kiraladı, en iyi kıyafetleri kullandı, yepyeni arabalar sürdü ve geri kalanları da kızdırdı.
Şimdi araba kullanıyor. Kira bedelini ödemeye yardımcı olmak için haftada iki kez taksi. Nakit para organizasyonlarında faaliyet göstererek, kazancının çoğunu rapor etmekte hiçbir zaman sorun yaşamadı ve ayrıca SS çeki son derece azaldı. ‘da biriktirmeye başladığımdan beri SS’İM düştü , ancak o kadar bekledi 37 ve ayrıca daha fazla bekleyemezdim.

Bir tavsiye yeterlidir.

Kurgu ile gerçek arasındaki fark, kurmacanın amaçlandığıdır. mantıklı.


TigerWu

Katıldı: Mayıs 10, 100

İş Parçacığı: 00 Gönderiler: 2009
Ekim 000 inci, 2009 8’de: : 25 AM kalıcı bağlantı

Dave Ramsey, nakit konusunda yaramazlık yapan bireylere harika tavsiyelerin yanı sıra nakit konusunda iyi olan bireylere olumsuz tavsiyelerde bulunuyor.

$ 60 aylık 6$,276 bir yıl için kötüleşti 05 yıl tarihi bir S&P geliştirme fiyatı ile ~ %, yaklaşık 3.5 milyon $ içerir. O doları nereden alıyor milyon sayı ??

Olasılıklar %, ancak benim varsayımım 60% bire bir aynı.

billryan

Katıldı: 2 Kasım, 100

İş Parçacığı: 46
Gönderiler: 4574
Ekim 000 inci, 2009 8’de: 05: 40 AM kalıcı bağlantı

Alıntı: TigerWu

Dave Ramsey, nakit konusunda yaramazlık yapan bireylere mükemmel rehberlik sağlar ve ayrıca nakit konusunda iyi olan bireylere olumsuz tavsiyelerde bulunur.

$52 aylık 6 dolar,218 bir yıl için kötüleşti yıl tarihi bir S&P geliştirme fiyatı ile ~ % , 3.5 milyon dolar civarında endişe ediyor. O doları nereden alıyor milyon sayısı??
ilk makalenin web bağlantısı


Genellikle kullanır % kalıcı tahminler yaparken ve ayrıca çoğu zaman sayıların çok daha iyi görünmesini sağlamak için bir araya gelme eğilimindedir. Artık kimseye onun programlarını izlemesini tavsiye etmiyorum, ancak neyin mümkün olduğunu daha iyi anlamak için onları gözden geçirmelerini tavsiye ediyorum.

Yazıda, yaşa kadar geri dönüş 41( yani yaklaşık olarak yıl) kesinlikle altında bir tasarruf sağlayacaktır. milyon.

Gerçek ile kurgu arasındaki fark, kurgunun iyi bir anlam ifade etmesidir.unJon

Katıldı: 1 Temmuz 924

İş Parçacığı:

Gönderiler: 3762

Ekim 000 inci, 924 adresinde : 00: 05 AM kalıcı bağlantı

Yoğunlaştırırsanız Her yıl değil, her ay düzenli olarak 6$ kazanırsınız.218 milyon.

Bu varsayımı desteklemiyor, sadece hesaplıyor.

Yarış sürekli hızlı, ne katıya savaş; ancak bahse girmenin yolu budur.

billryan

Katıldı: 2 Kasım, 100

İş Parçacığı: 46
Gönderiler: 4574
Ekim 000 inci, 924 adresinde : 05: 27 AM kalıcı bağlantı

Alıntı: unJon

Kötüleşirseniz Her yılın aksine aylık %6 elde edersiniz.100 m milyon

Bu varsayımı desteklemiyor, sadece tespit ediyor.

ilk mesaja web bağlantısı

Gönderiyi gözden geçiriyorum, ayrıca 1. Kişi’nin 5 milyon dolar aldığını ve ayrıca 2. Kişi’nin kiralık bir otomobille ve ayrıca bir için 5 milyon dolar almadığını iddia ediyor gibi görünüyor. milyon dolarlık salıncak. Süslenmesi ve ayrıca genellikle başlangıçtaki faktörlerinden daha ağır basan abartmalarıyla anlaşılır.

Eskiden ona her gece dikkat ederdim ve bugün bulunduğum yer için büyük bir kredi puanı teklif ederdim, ancak son zamanlarda geri dönerken ona dikkat ettim. Phoenix’ten ve ayrıca on beş yıl öncekiyle aynı kişi değil. Onu oldukça kibirli ve geçmişe göre çok daha politik buldum.
ancak en üstte meşru faktöre bakılır.

Kurgu ile gerçek arasındaki fark, kurgunun iyi bir anlam ifade etmesidir.TigerWu

Katıldı: Mayıs 10, 100

İş Parçacığı: 00 Gönderiler: 2009
Ekim 000 inci, 924 adresinde : 25: AM kalıcı bağlantı

Alıntı: billryan


Gönderide bir olduğunu iddia ediyor) yaşa kadar geri dönüş 50( yani yıl) kesinlikle altında bir tasarruf sunacaktır. milyon.
ilk makalenin web bağlantısı

Ancak bu rakamlar biraz daha duygulandırıyor %% hala basıyor.

Ayrıca, onun tamamı tesis, başlamak için aptalca bir tür. Temelde hiç kimse, neredeyse $ tutarında tamamen yeni bir otomatik ödeme yapma olasılığı yüksek değildir. tüm işlevsel yaşamları boyunca, özellikle de mesleğinizin başlarında aylık olarak. Taşıt kredisi alan kişilerin büyük bir çoğunluğunun hemen hemen o kadar çok ödeme yapmaları pek olası değildir ve bundan sonra otomobil mutlaka 2-5 yıl içinde geri ödenecektir ve ayrıca bundan sonra daha sonra herhangi bir araba ve kamyon geri ödemesi olmadan çeşitli yıllar boyunca etrafta dolaşacaksınız.

Neyi iddia etmeye çalıştığını anlıyorum, ancak bunu çok korkunç bir şekilde iddia ediyor … LOL

Olasılıklar 45%, ancak benim önsezim % kesin.

868272

billryan

Katıldı: 2 Kasım, 100

İş Parçacığı: 46
Gönderiler: 4574
Ekim 000 inci, 924 adresinde : : AM kalıcı bağlantı

Alıntı: TigerWu

Alıntı: bilryan

Yazıda, bir olduğunu iddia ediyor) yaşa kadar geri dönüş 44( yani yaklaşık olarak

yıl) kesinlikle
altında bir tasarruf sunacaktır. milyon.

ilk blog gönderisine web bağlantısı

Bu rakamlar biraz daha duygulandırıyor ama %% hala basıyor.

Ayrıca, tüm tesisi başlamak için biraz aptalca. Pratikte hiç kimse neredeyse $ değerinde tamamen yeni bir otomobil anlaşması yapma olasılığı yüksek değildir. tüm işlevsel yaşamları boyunca, özellikle mesleğinizin başlarında aylık olarak. Taşıt kredisi alan kişilerin çoğunluğunun neredeyse o kadar fazla ödeme yapma olasılığı yoktur ve bundan sonra araba kesinlikle 2-5 yıl içinde geri ödenecektir ve ayrıca bundan sonra daha sonra çeşitli yıllar boyunca araba ve kamyon yerleşimi olmadan etrafta dolaşacaksınız. Ne demeye çalıştığını anlıyorum ama o kadar korkunç bir şekilde söylüyor ki… LOL
ilk blog gönderisine web bağlantısı

NY’da hayatları boyunca araba ve kamyon yerleşimi yapan birçok insanı anlıyorum. Ya kiralarlar ya da çok erken satarlar. Yeğenim daha üniversitedeyken işe başladığı gün araba ve kamyon kiraladı. Şu anda kırk yaşında ve o zamandan beri arabalarını gerçekten kiraladı. Şu anki kirası $100 ayda, ayrıca çok daha ucuza kiraladıkları 2. arabaları ve kamyonları var. Toyota orta sınıf bir otomobil.

Çok fazla kişi Aydan aya araç geri ödemelerinin bir yaşam biçimi olduğunu varsayalım. Aslında arkadaşlarımdan $ için çok sayıda araba ve kamyon satın aldım. arabalar ve kamyon 4 dönüştüğünden veya sahip olduklarından beri takas değerinden daha büyük 40, mil üzerinde.
Kısa makale, tipik araba ve kamyon geri ödemesi $62 ancak bunun premium kiralamalarla değiştirildiğinden eminim. Bir Navigator’da aylık düzenli kiralama için bir Camry filosu kiralayabilirsiniz.

Kurgu ile gerçek arasındaki fark, kurgunun iyi şeyler yapması gerektiğidir. algı.

TigerWu

Katıldı: Mayıs 10, 100

İş Parçacığı: 00 Gönderiler: 2009
Ekim 000 inci, 924 adresinde : : 05 AM kalıcı bağlantı

Alıntı: billryan


NY’da hayatları boyunca araç geri ödemesi yapan birçok kişiyi anlıyorum. Ya kiralarlar ya da çok erken satarlar. Yeğenim daha üniversitedeyken göreve geldiği gün araç kiraladı. Şu anda kırk yaşında ve o zamandan beri araçlarını gerçekten kiraladı. Şu anki kirası $100 ayda, üstelik çok daha ucuza kiraladıkları 2. bir araca sahipler. Toyota orta sınıf bir otomobil.

Çok fazla kişi Aydan aya araç yerleşimlerinin bir yaşam biçimi olduğuna inanıyoruz. Aslında arkadaşlarımdan $ için birkaç araç aldım) otomobilin 4 dönüşmesi veya sahip olması nedeniyle takas değerinden daha büyük 40, mil üzerinde.
sıradan arabalar ve kamyon yerleşimi $62 ama bunun premium kiralamalarla değiştirildiğinden eminim. Bir Navigator’da aylık kiralama için bir Camry filosu kiralayabilirsiniz.

ilk mesaja web bağlantısı

Bu kesinlikle muz… Ben böyle yaşamayı hayal edemiyorum. Kesinlikle gereksizdir. Sanırım, iddia ettiğim gibi, Ramsey’in önerileri nakit sıkıntısı çeken kişilere fayda sağlıyor … LOL

Şanslar

%, ancak benim varsayımım 64% bire bir aynı.

868259

DRich

868271 Katıldı: 6 Temmuz, 600

İş Parçacığı: 67

Gönderiler: 9099
Ekim 000 inci, 924 adresinde : 12: AM kalıcı bağlantı

Araba kiralıyorum ve ayrıca paramın iyi olduğuna inanıyorum. Harcamalara daha sonra yapabilecekleri enerjiden daha fazla değer verirseniz her şey biter. Şu anki kiram $62 bir ay. Yepyeni bir otomobile $868252 değerinden daha fazla değer veriyorum. sizi geri götürür. Kendilerine göre.
868268

billryan

Katıldı: 2 Kasım, 100

İş Parçacığı: 46
Gönderiler: 4574
Ekim 000 inci, 924 adresinde : 25: 00 AM kalıcı bağlantı

Alıntı: TigerWu

Alıntı: bilryan

NY’da hayatları boyunca otomatik geri ödeme yapan birçok insan tanıyorum. Ya kiralarlar ya da çok erken satarlar. Yeğenim daha üniversitedeyken göreve geldiği gün araç kiraladı. Şu anda kırk yaşında ve o zamandan beri arabalarını gerçekten kiraladı. Mevcut kirası $68 ayda, ayrıca çok daha ucuza kiraladıkları 2. arabaları ve kamyonları var. Toyota orta sınıf bir otomobil.

Çok fazla kişi aylık düzenli araba ve kamyon yerleşimlerinin bir yaşam biçimi olduğunu varsayalım. Aslında yakın arkadaşlarımdan $ için çok sayıda araba ve kamyon satın aldım. arabaların ve kamyonun dönüşmesi nedeniyle takas değerinden daha büyük 4 veya vardı 44, mil üzerinde.
normal araç takası $64 ancak bunun premium kiralamalarla değiştirildiğinden eminim. Bir Navigator’da aylık kiralama için bir Camry filosu kiralayabilirsiniz.

ilk blog gönderisine web bağlantısı

Bu kesinlikle muz… Böyle yaşamayı hayal edemiyorum. Kesinlikle gereksizdir. Sanırım, iddia ettiğim gibi, Ramsey’in önerileri nakit sıkıntısı çeken kişilere fayda sağlıyor … LOL
ilk mesaja web bağlantısı

Belki. Bu yüzden lüksler. Araç yerleşimleri, ulus kulübü, deniz taşıtları yerleşimleri, zaman paylaşımları, kaçış evleri vb. Hiç kimse onlara ihtiyaç duymaz, ancak çoğu kişi onları arzu eder. Beş yatak odalı bir evden otuz sekiz fitlik 5. tekerleğe taşınıyorum, bu yüzden elli yıllık şeyleri soyuyorum. Hiçbiri gerekli değildi, hepsi isteniyordu.

Kurgu ile gerçek arasındaki fark, kurgunun mantıklı olması bekleniyor..

Comments to: 10 Milyon Dolarlık Aracınız.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Güncel Casino Haberleri